TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tezgah Altı Ürünleri

için 202 sonuç bulundu.

Tezgah Altı Ürünleri

Mutfak tezgâhlarımızın altı çoğu zaman atıl durumda bırakılır ya da düzenlemesi oldukça zordur. Oysa ki mutfak tezgahımızın altında kalan ve çoğu zaman işe yaramayan ya da az kullanılan ürünlerle doldurulan bu alanları yeterince değerlendirmek mümkündür. Eğer rastgele yerleştirilmiş ürünleri bir düzene göre ve her alanı değerlendirecek şekilde yerleştirebilirseniz, mutfak tezgahınızın altının ne kadar işe yaradığını ve ne kadar çok eşya topladığını göreceksiniz. Bu amaç için kullanabileceğiniz ürünlere tezgâh altı ürünler adı verilir. Mutfak tezgahınızın altına monte edebileceğiniz bu ürünler şişeler, deterjanlar, tüpler gibi normalde çok fazla yer kaplayan eşyaları düzenli bir biçimde yerleştirmenizi ve aradığınızı aradığınız anda bulup kullanmanızı sağlar.

Mutfak İçin Tezgah Altı Aksesuarları

Mutfak İçin Tezgah Altı Aksesuarları

Özellikle mutfaklarımızda boş ve depolamaya hazır alana çok ihtiyaç duyarız. Temel hijyen malzemelerini rastgele mutfak tezgahının altına yerleştirdiğimizde kullanabileceğimiz alan ile tezgah altına yerleştirebileceğimiz ve kolaylıkla monte edilebilecek olan mutfak tezgah altı aksesuarları sayesinde elde edeceğimiz alan arasında büyük fark olduğunu göreceksiniz. Mutfak tezgah altı aksesuarları bu durumda kesinlikle işinize yarayacaktır. Mutfak tezgah altı raf ve mutfak tezgah altı şişelik gibi mutfak tezgah altı aksesuarları tam da depolama sorununuzu çözecek olan çok işlevli ürünlerdir.

Dolap Kapaklarını Değerlendirme Zamanı

Dolap Kapaklarını Değerlendirme Zamanı

Son zamanlarda dolap kapakları gibi kullanılmayan alanları da değerlendirmenin önemi iyice anlaşıldığı için bu ihtiyaca yönelik olarak üretilen mutfak tezgah altı aksesuarları ve çeşitleri sayıca artmaktadır. Kapağa monte edilen mutfak tezgah altı şişelik çeşitleri atıl durumda olan ve aslında değerlendirildiğinde şişelerinizi ya da deterjanlarınızı koyabileceğiniz bir alan olan mutfak tezgahının altındaki dolap kapaklarını işlevsel hale getirir. Kapak arkası raf modelleri de aynı zamanda tercih edilebilir ürünlerdir. Buraya monte edeceğiniz mutfak tezgah altı aksesuarları sayesinde alandan tasarruf edecek ve pratik bir çözüm üretmiş olacaksınız. Lavabo altı çekmece ya da evye altı çekmece olarak da bilinen raylı çekmece modelleri de işinize yarayacaktır. Bağımsız teleskopik raylı çekmece modelleri de aynı işlevi görecektir. Hâlâ tüp kullandığınız alanlar varsa (mutfak ya da banyo) tüpünüzü rahatlıkla hareket ettirebilmek için raylı tüpçek modellerini tercih edebilirsiniz. Tüpçek çeşitleri arasında bilyeli tüpçek ve raylı tüpçek modellerini n11.com’da bulabilirsiniz.

Mutfak Tezgahlarına Özel Ürünler Burada

Mutfak Tezgahlarına Özel Ürünler Burada

Hemaks, Onlywood ve Ardino Modüler gibi markaların tezgah altı ürünlerini bulabileceğiniz kategorimizde n11.com mağazalarının size sunduğu en uygun mutfak tezgah altı aksesuar fiyatlarından da faydalanabilir, beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. Raylı çekmece sepetlerini incelemek için buraya tıklamayı unutmayın!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (92)
Krom (31)
Çelik (25)
Plastik (21)
Suni Deri (7)
Ahşap (6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

A1 (10)
Chg (1)
dekorca (1)
Desan (1)
(140)
Hemaks (15)
Perle (2)
Samet (20)
SANOVA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL