Bilgisayar Masası

için 324 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bilgisayar Masası

Kendiniz için en uygun bilgisayar masasını nasıl seçersiniz? Öncelikleriniz neler olmalı; ergonomi mi, tasarım mı yoksa estetik mi? İhtiyaçlarınızı karşılayan bir bilgisayar masasını bütçenize nasıl uydurursunuz? Tüm bu soruların cevabı, birbirinden çeşitli bilgisayar masası modelleri eşliğinde burada sizleri bekliyor.

Bilgisayar Masası Nedir, Diğer Çalışma Masalarından Farkı Nedir?

Bilgisayar Masasının Diğer Çalışma Masalarından Farkı Nedir?

Çoğu zaman dizüstü bilgisayarımızda ufak bir işimiz olduğunda bu işimizi mutfak masasında, yemek masasında, o da olmadı koltuk ya da kanepede karşılamaya bakıyoruz; ancak bunun ne kadar doğru olduğu tartışılır. Bilgisayarda çalışmak konforlu ve ergonomik bir süreç gerektirir; bu da bilgisayardaki işiniz ne kadar kısa ya da uzun olursa olsun doğru koşulları sağlayan bir bilgisayar masasında yer almanız gerektiği anlamına gelir. Bilgisayar masalarının diğer çalışma masaları ile kıyasla en büyük farkı, özellikle bilgisayar kullanımı için tasarlanan bir yapıya sahip olmalarıdır. Çoğu bilgisayar masasının altından çıkan bir klavye çekmecesi ve masanın sağ ya da sol alt köşesine monte edilmiş bir PC tutacağı bölümü olur. Bilgisayar kullanımını büyük ölçüde kolaylaştıran bu eklentiler sayesinde çok daha verimli ve konforlu bir çalışma sürecine adım atmanız mümkün olur. Tabii seçeceğiniz bilgisayar masası ile birlikte ek olarak temin edeceğiniz bilgisayar masası sandalyesi seçimi de en az masanın kendisi kadar önemlidir; sandalyenin ne ergonomik, omurga-dostu ve kaliteli yapıda olması elzemdir.

En Popüler Bilgisayar Masası Modelleri Neler?

En Popüler Bilgisayar Masası Modelleri Neler?

Piyasada karşınıza çıkan bilgisayar masası modelleri pek çok farklı ihtiyaca hitap eden çeşitliliktedir; bu yüzden de isteklerinizi birebir karşılayan bir masa bulmanız oldukça olasıdır. Özellikle home office çalışanlarda ya da işlerinin büyük bir kısmını evdeki bilgisayarı üzerinden halledenlerde kaliteli ve kullanışlı bir bilgisayar masası daha da büyük önem kazanıyor. Bilgisayar masanızı seçerken öncelikle ne tür bir masaya ihtiyacınız olduğunu tespit etmelisiniz. Eğer PC kullanıcısıysanız klavye uzantılı, PC kasası bölmeli bir masa size büyük ölçüde pratik bir kullanım sağlayacaktır. Bu eklentiler sayesinde masanızda fazladan alan kazanabilir ve daha verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Öte yandan dizüstü bilgisayarda çalışmayı tercih ediyorsanız L bilgisayar masası ya da yuvarlak bir çalışma masası tercih edebilirsiniz. Taşınabilir bilgisayarınızı masanın dilediğiniz alanında kullanabilmek için geniş, derin ve yüksek bir masa sizin için ideal bir tercih olacaktır. Ergonomik ve tasarımsal noktalarda karar kıldıktan sonra sıra dekoratif unsurlara geliyor. Ceviz, meşe ya da akçaağaç renkli ahşap masalar, kare, dikdörtgen ya da oval tasarımlar, çekmeceli ve kitaplıklı eklentileri ile ekstra muhafaza alanı sağlayan üniteler ve çok daha fazlası size en efektif çalışma ortamını sağlamak için burada beğeninize sunuluyor.

İdeal Bir Bilgisayar Masası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

İdeal Bir Bilgisayar Masası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bir bilgisayar masasını dört dörtlük olmaktan uzaklaştıran ilk unsur, masanın üzerinde fazlasıyla eşya ve obje olmasıdır. Masanın üzerine koyacağınız bilgisayarınız hali hazırda belli miktarda alan kaplayacaktır; buna ek olarak masanın üzerine koyacağınız her bir parça çalışma alanınızı daraltarak masa üzerindeki hareket özgürlüğünüzü kısıtlayacaktır. Bilgisayar masanızın üzerinde bilgisayarınıza ek olarak yalnızca elzem olan eşyaları bulundurmanız verimliliğiniz ve konsantrasyonunuz arasından önem taşır. Eğer dekoratif objelerden vazgeçemiyorsanız kitaplıklı ve ekstradan raf alanı olan masalardan tercih ederek bu objeleri oraya yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Çekmeceli ve gizli bölmeli masalar da her daim fonksiyonellik kazandıran diğer unsurlardan. Birbirinden kullanışlı tasarımları ile şık bilgisayar masaları, dilediğiniz yerde size çalışma imkanı sunan portatif tekerlekli çalışma masaları, küçük evlerin vazgeçilmez parçası bilgisayar tepsileri ve çok daha fazlası burada sizleri bekliyor. Minar, Adore, Ikea, Prado ve Boo, bilgisayar masası kategorimizde karşınıza çıkacak popüler mobilya üreticilerinden sadece birkaçı. Tüm bilgisayar masası fiyatlarını incelemek ve ihtiyaçlarınıza en uygun masa seçimini yapmak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Şekil

(83)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (94)
ve üzeri (115)
ve üzeri (119)
ve üzeri (121)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL