TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bilgisayar Masası

için 478 sonuç bulundu.

Bilgisayar Masası

Bilgisayar dünyasının bir parçası olan herkes için her mekanda olmazsa olmazlardan birisi masadır. Bu ihtiyaca göre tasarlanmış olan bilgisayar masası modelleri ofiste, evinizde veya çalışma alanınızda size kolaylıklar sağlamaktadır. Her yaştan kullanıcıya hitap ederek vazgeçilmez olan bu masalar, kullanıcılara şık tasarımları ile alternatif olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda birden farklı işlevi de sizlere sunmaktadır.

Bilgisayar Masasının Bize Sundukları

Bilgisayar Masasının Bize Sundukları

Genç odalarının, yetişkinlerin çalışma odalarının ve çocuklarınızın odalarının vazgeçilmezi olan bilgisayar masaları, bize sundukları ile hayatımıza kolaylıklar sağlamaktadır. Aynı zamanda bir masanın bize sağladığı birçok alternatifi de barındıran bilgisayar masası ölçüleri istediğiniz yere konumlandırmak için rahatça ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda bu masalar çalışma masası olarak da kullanılan bir alternatif olduklarından, bilgisayar kullanmadığınız zamanlarda da kullanımı ile çok pratik olmakla ön plandadırlar. Ürüne sahip olmak isteyenlerin gereksinimleri göz önünde bulundurulduğunda değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Her ortama uyum sağlayabilen bu masalar sayesinde aynı anda başka bir işlevi de size sunan kitaplıklı bilgisayar masası, sizin bütçenize göre uygun bir seçenek haline gelmektedir. İhtiyaç duyulduğu takdirde boyutları ve ekstra özellikler eklenerek üretilebilen bilgisayar masaları, ihtiyaç duyulan yerde pratiklik sunmaktadır. Ev, okul ve iş yerlerinde değerlendirebilecek modelleri sayesinde, masanın üzerine monitör, yazıcı ve diğer araç gereçleri barındırmanızı sağlamaktadır. Bütün bu kolaylıkları tek masada birleştirerek, kullanımda pratiklik ve kolaylık sunulmaktadır.

Bilgisayar Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bilgisayar Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı ihtiyaçların tek bir masada çözümünü kolayca bulabileceğiniz bilgisayar masaları sayesinde, pek çok özelliği ile de sizleri hayrete düşürebilmektedir. Düşündüğünüz şekilde bir masayı bilgisayarınız için veya başka bir ihtiyaç için de kullanabilirsiniz. Masa tasarımında kitaplık, raf ve çekmece gibi özellikleri bulabilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarların günümüzde iş hayatında ve günlük hayatta duyulduğu ihtiyaç göz önünde bulundurulduğunda, masalara duyulan ihtiyaçta artmaktadır. Masaüstü bilgisayar masası sahibi olmak istiyorsanız, daha geniş ve işlevli tasarıma sahip olan masaları tercih edebilirsiniz. Diğer bilgisayarlarınıza göre de farklı seçenekler bulunmaktadır. Katlanabilir bilgisayar masası sayesinde, kullandığınız ortamda fazla yer kaplamasını istemediğiniz zaman yerden de kâr etmiş olacaksınız. Uzun süreli kullanımlarınız için, seçeceğiniz bilgisayar masası da önemli ve etkili olacaktır. Her konu da uzman markalar tarafından tasarlanan ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bilgisayar masaları, şık ve ergonomik tasarımları ile sizlere sunulmaktadır. İstediğini şekilde alabileceğiniz veya şekillendirebileceğiniz bilgisayar masalarının fiyatları da, sahip olmak istediğiniz standartlara göre değişmektedir.

Kullanışlı ve Kaliteli Bilgisayar Masaları

Kullanışlı ve Kaliteli Bilgisayar Masaları

Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklere göre markalar tarafından tasarlanan bilgisayar masası, en sade seçeneklerden, en havalı seçeneklere kadar çeşitlilik göstermektedir. Bilgisayar kullanırken insanların ihtiyaç duyabilecekler her şey düşünülüp tasarlanırken, seçeneklerde ortaya çıkmaktadır. Bilgisayar masasının klasikleşen kullanımı dışında bu seçenekler sayesinde, daha modern ve alternatif kullanımlar sunulmaktadır. Genellikle ideal çalışma ve oturma düzenine göre tasarlanan modeller, kullanıcıların isteğine göre de tasarlanmaktadır. Bunların yanı sıra her markanın üretimde benimsemiş olduğu işlevsel kullanım imkanı, optimum rahatlık ve uzun ömürlü üretim ağları tercihleri genişletmektedir. Kullanmak istediğiniz mekanın ölçülerine ve zeminin özelliğine göre de farklı seçeneklerini bulabileceğiniz bu masalar sayesinde, uygun bir seçim yapabileceksiniz. Özellikle bilgisayar başında sürekli oyun ile vakit geçirenler için tasarlanmış olan oyuncu bilgisayar masası, rahatlık bakımında kullanışlılık sağlamaktadır. Genellikle ahşap malzemenin farklı tonlarından üretilen bu masalar, kullanışlılığı ve uzun ömürlü oluşu ile de tercih edilmektedir. Mobilya sektöründe üretim yapan her markanın farklı bilgisayar masası modellerini, sayfamızdan inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayar masalarının yanı sıra evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz tüm masa modellerine Masalar kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şekil

(189)
(10)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (109)
ve üzeri (140)
ve üzeri (152)
ve üzeri (158)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL