TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Masası

için 1.034 sonuç bulundu.

Ofis Masası

Ofis mobilyaları denince akla ilk gelenler ofis masası ve ofis sandalyesi oluyor. Ofis masaları ve sandalyelerinde gününüzün önemli bir kısmını geçirdiğiniz için doğru mobilyaları seçmek, sağlığınız açısından son derece mühimdir. Kategorimizde ihtiyacınıza, bütçenize ve ofisinize uygun bir ofis masasını kolayca bulabileceksiniz.

Ofis Masası Nedir?

Ofis Masası Nedir?

Ofis masası; genellikle iş yeri, ofis ya da homeofislerde kullanılan masa çeşitleridir. Çalışanların verimli çalışmasını doğrudan etkileyen ofis masaları, farklı materyallerde üretilmektedir. Diğer masa modellerine göre daha fonksiyonel, daha kullanışlı ve daha konforlu olan ofis masaları ile siz de ofisinizde şık bir tarz oluşturabilir ve daha konforlu bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Ayrıca çoğu ofis masası pek çok çalışma masası göre daha sağlam ve dolayısıyla daha uzun ömürlüdür. Bu anlamda da ofis masaları, diğer masalardan ayrılmaktadır. Ofis masası çeşitleri arasında bireysel kullanıma olanak sağlayan masaların yanı sıra birçok kişinin yan yana ya da karşılıklı oturmasına olanak sağlayan toplantı masası modelleri de bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan ofis masalarını inceleyerek ihtiyacınıza ve ofisinize uygun bir masa modelini tercih edebilirsiniz.

Ofis Masası Modelleri

Ofis Masası Modelleri

Ofis masası modelleri; pek çok farklı etmene göre farklılıklara ayrılmaktadır. Bu etmenlerden bazıları; materyal, tasarım ve kullanım amacıdır. Kategorimizde yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz ofis masasını kolayca bulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ofis masası modellerinden bazıları; l ofis masası, ikili çalışma masası, toplantı masası, masa takımı, ofisler için tasarlanmış olan ağaç masa, yuvarlak ofis masası modelleridir. Yuvarlak ofis masaları genellikle toplantı masası olarak kullanılmaktadır. L büro masaları ise genellikle bireysel çalışma masası olarak kullanılan geniş ve konforlu ofis masalarındandır.

Ofis Masası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ofis Masası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ofis masa modelleri; hayli çeşitli olduğundan seçim yaparken dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki alanınız ile masa ölçüsünün uyumudur. Eğer küçük bir alanınız varsa büyük boyutlardaki ofis masaları alanınızı daraltabilir. Bunun yerine daha minimal boyutlarda ve açık renklerde ofis masalarına yönelebilirsiniz. Böylece alanınız çok daha ferah görünecektir. Eğer aksine geniş bir iş ortamına sahipseniz L büro masalarınıi, büyük toplantı masalarını ya da yuvarlak masaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca geniş çalışma odasına sahip çalışanlar geniş ofis masalarının yanı sıra keson adı verilen çekmeceli dolapları tercih edebilirler. Bu dolapları ister masanızın altına yerleştirebilir isterseniz de köşede ya da masanın yanında konumlandırabilirsiniz. Ofisinize, masanıza ve ihtiyacınıza uygun keson modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Şekil

(472)
(33)
(16)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (283)
Suntalam (147)
Metal (44)
Masif (41)
MDF (27)
Ceviz (10)
Gürgen (10)
Çelik (9)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (103)
ve üzeri (121)
ve üzeri (128)
ve üzeri (136)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL