Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Pvc
Cam
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Aksesuarları

için 738 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bahçe Aksesuarları

Ev ve yaşam alanı olarak tercih edilen bahçeler, tatil zamanları dinlenme amaçlı kapılarını açarken, hobiler için de ayrıca bir ortam hazırlar. Evinize ait bir bölgede yer alan ve bakımını gerçekleştirdiğiniz bahçeler, sizin özeniniz ve sevginizle daha neşeli ve keyifli bir hale gelmektedir. Bahçe aksesuarları hobilerinizi geliştirmeye yararken aynı zamanda bahçenizin günlük işlerini de halletmenizi sağlar. Sevdiğiniz meyvelerinizi sebzelerinizi ve değerli bitkilerinizi bahçenizde korumak, etrafını çevrelemek ve bahçenizin sınırlarını belirlemek gibi birçok amaçla bahçe aksesuarları kullanılmaktadır. Bu aksesuarları bahçeyi özenle dekore etmek ve kullanışlı hale getirmek için kullanılırlar. Bahçedeki alanı daha da kullanışlı hale getirmek için kullanılan dolaplar, yer çimleri, bahçe çitleri, saksılıklar, süslü duvar aksesuarları, yapay sarmaşık ve renkli saksılık gibi aksesuarlarla bahçenizdeki değerli bitkilerinize özen gösterebilirsiniz. Ahşap saksılıklar bitkilerin düzenli yerleştirilmesine ve görsel bütünlük sağlanmasına yardımcı olur.Bahçe balkon aksesuarları ısıtma ve aydınlatma için kullanılan ürünler, şömineler, bahçe salıncakları ve hamak ile diğer saksı, oturma grubu ve çeşitli üründen oluşmaktadır. Kendinize ait küçük bir hobi bahçesi oluşturmak istiyorsanız, minyatür bahçe aksesuarları kullanarak yaratıcılığınızı aksesuarlarla gösterebilirsiniz. Örneğin kalabalık bir aileye sahipseniz bahçe çardağı kurabilir, eğer çekirdek aile olarak bahçeyi kullanacaksanız da şömine ve minderlerle oturma alanı yaratabilirsiniz. Oturma grubu ürün sayfasından bahçenize uygun farklı alternatiflerde bahçe aksesuarlarına ulaşabilir ve hobilerinizi güçlendirirken, meyveleriniz ve bitkilerinizle daha sakin bir ortamda buluşabilirsiniz.

Bahçe Aksesuarları Kullanımı

Bahçe Aksesuarları Kullanımı

Bahçe aksesuarları bahçeyi daha renkli hale getirirken, dekor sağlamakta da önemli birer araç olarak kullanılmaktadır. Bahçe aydınlatmaları, bahçeye verdiği ışık ve görselliğin uyumu ile ortamınızı daha keyifli hale getirmeye yardımcı olur. Sağlam bahçe aydınlatmaları, bahçedeki olası kazalarda kırılmaya karşı dayanıklı olarak güvenliğinizi sağlar. Bahçe aydınlatmaları birçok modele sahiptir, bu modeller içerisinde güneş enerjisi ile çalışan model tasarruflu bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Şemsiyeler, bahçenizde rüzgârda, yağmurda oturulacak alan olmasını sağlayarak hava koşullarından korur. Bahçe kovaları, bahçede çöpleri atmak için kullanılır. Geniş hacimli bahçe kovaları, bahçe içerisinde atıkları depolamayı sağlamaktadır. Bahçe aksesuarları dekorasyon amaçlı kullanılırken uyumlu ve görsellikle bütünleyici bir görüntü yaratmanıza yardımcı olur. Bahçenin duvarı için el yapımı duvar süsleri, seramikler ve çiniler gibi bahçe duvar aksesuarları kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bahçe çitleri, bahçenin sınırlarını belirlerken bahçenizdeki çiçeklerin ve meyvelerin çevrelerini kapatmaya yardımcı olur. Kırılmaz bahçe çitleri, rüzgâra ve diğer hava koşullarına dayanıklılıkları ile çevresel koşullardan etkilenmeyerek bahçenizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olur. Metal, bambu, ağaç, ahşap gibi birçok malzemeden yapılan bahçe çitleri bahçenizin özenli bir görünüme sahip olmasını sağlayarak görselliği ön planda tutar. Bahçede kullanılan çeşitli heykeller, küçük bahçe havuzlarının çevresinde, oturma alanlarınızın kenarında ve diğer bahçe çevresinde kullanılarak ortama sanatsal bir görünüm verebilirsiniz. Bahçe taşlarını, bahçe içerisindeki yolda veya bahçe kapısının önünde, saksılarınızın yanında kendi zevkinize göre dizerek ve uyumlu renklerle tamamlayarak kullanabilirsiniz. Bahçe kapısında aksesuar olarak küçük süslü dekoratif ürünler kullanabilir ve bahçenizin girişini güzelleştirebilirsiniz.

 Bahçe Aksesuarları Nelerdir?

Bahçe Aksesuarları Nelerdir?

Bahçenizde yer alan çiçekleri koyabileceğiniz saksılar, çiçeklere özgü boyutta üretilmektedir. Saksılarınızın çiçeklerinizle uyumlu boyutta olması aynı zamanda bahçe dekoruyla uyum sağlaması görsellik için önemli bir yer tutar. Bahçeye konulan biblolar ve heykeller, bahçe düzenine şık bir hava katmaya yardımcı olur. Bahçenin görüntüsü ve dekorasyonunu sağlamak için dekoratif saksı, dekoratif biblo çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bahçeye renk ve hareket katmaya yardımcı olan saksılar, biblolar, heykeller, oyun alanı yaratma amacıyla kullanılan eşyalar, ahşap saksı stantları bahçenizde keyifli bir görsel alan yaratmanıza yardımcı olur. Çim ve bambu bahçe çitleri, ahşap bahçe çitleri, hasır çitler, bahçe rafları ve bahçe saksıları ve daha fazla ürünü kullanarak bahçe düzenini sağlayabilirsiniz. Bahçeyi boydan boya çevirmeye, bahçenin sınırlarını belirlemeye yardımcı olan bahçe çitleri birçok malzemeden üretilmektedir. Yaz aylarında bahçelerde sık tercih edilen hamaklar birçok modele sahiptir. Özellikle çocuklu aileler, hamaklar sayesinde çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlar. Bahçeye konulan tekli koltuklar, sandalyeler bahçedeki oturma alanlarını arttırarak sohbet etmek isteyenler ve kalabalık aileler için de ortam yaratır. Farklı renk, desen ve düzen içeren bir bahçe oluşturmak için kuş yuvası, fener ve mumluklar, bahçe şöminesi, duvar süsleri kullanabilirsiniz. Modern bir görünüşe sahip ahşap tavuk kümesleri, kuş evleri ve köpek kulübeleri hayvanlarla aranızda bağ kurmayı sağlayarak bahçenizi yaşanılacak bir alana dönüştürmenize yardımcı olur. Bahçe aksesuarları heykeller ve biblolar, ayrıca yapay sarmaşıklar ve yapay çim yer döşemeleri kullanılarak özenli bir bahçe görünümüne sahip olabilirsiniz. Plastik balkon dolapları, çiçek saksı stantları, dekoratif çiçeklikler bahçenizdeki alanı değerlendirmenizi sağlar ve çiçeklerinizi depolayarak sınıflandırmanıza yardımcı olur. Minyatür bahçe aksesuarları hobi bahçesi oluşturma amacıyla kullanılan küçük dekoratif ürünlerden oluşur. Renkli minderleri bahçede kullanarak, eğer bir evcil hayvana sahipseniz köpek kulübesi alarak bahçeyi daha kullanışlı bir ortam haline getirebilirsiniz.

 Yazlık ve Kışlık Bahçe Aksesuarları

Yazlık ve Kışlık Bahçe Aksesuarları

Yazlık ve kışlık bahçe aksesuarları birbirinden farklıdır. Yazlık bahçeler daha çok penceresiz ve toprakla daha sık uğraşılan alanlar iken, kış bahçeleri kapalı ve soğuktan korumaya yardımcı olan bahçelerdir. Bahçenizin hangisine uygun olduğuna karar verdikten sonra eğer yazlık bahçe aksesuarları arıyorsanız salıncaklar, süs havuzları, dekoratif taş ve bahçe ile duvar saksılıklarına bakabilirsiniz. Eğer kış bahçenize uygun aksesuarlar arıyorsanız camekânlı bahçenizin güneşi daha iyi almasını sağlayacak renkler kullanarak geniş ve ferah bir alan yaratabilirsiniz. Kış bahçelerinde salıncak kurduğunuz alanı camlarla kapatarak ve içerisine diğer bahçe saksıları ve aksesuarları yerleştirerek dekor oluşturabilirsiniz. Renkli minderleri ısıtıcınızın yanına koyarak bahçenizde kış keyfi yaşayabilirsiniz. Eğer sadeliği seviyorsanız daha beyaz ve açık tonlar kullanabilir, gösterişli bir bahçe oluşturmak istiyorsanız da renklerle bunu sağlayabilir, bahçe süsleri kullanabilirsiniz. Bahçe ve balkon ısıtıcıları kış bahçelerinin dekorasyonu ve ısınmasını sağlayan ürünlerdir. Modelini bahçenize uygun seçebileceğiniz ısıtıcılarla bahçeye hareket katabilirsiniz. Kış bahçelerinin ve yaz bahçelerinin depolama kutusu olarak kullanılan dolaplar ise alanınızı genişletmenize yardımcı olarak, bahçe için ihtiyaç duyacağınız tohumları, saksıları dolaplarda depolayabilirsiniz. Dekoratif çiçekliklerle bahçenin havasını değiştirerek daha sıcak bir ortam sağlayabilirsiniz. Bahçenizin genişliğine göre oturma bankları yerleştirerek bahçede dinlenme alanları oluşturabilirsiniz. Ayrıca bahçe mobilyası türlerini bahçenizde doğru alanlara yerleştirerek sevdiklerinizle bahçenizde oturma ve dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. Ahşap, plastik, metal, kumaş, çelik, masif, ip, cam gibi malzemelerden oluşan bahçe aksesuarları bahçenizdeki görüntüyü çeşitlendirirken, tercihlerinize göre düzenleyebileceğiniz malzemelerden oluşmaktadır. Hemen siz de bahçe aksesuarları modelleri ve fiyatlarını ürün sayfamıza göz atarak daha detaylı inceleyebilir ve bahçeniz için uygun dekorasyon ürünlerini satın alabilirsiniz.