Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oturma Grubu

için 1.330 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Bahçe Oturma Grubu

Bahçe veya balkon tutkunu olan bireyler mutlaka vardır. Hatta siz de bu özellikteki kişilerden biri olabilirsiniz ya da bu özellikte tanıdığınız kişiler olabilir. Serin yaz ve bahar akşamlarında balkon ve bahçenizde oturarak keyif yapabilir ve eğlenceli vakitler geçiriyor olabilirsiniz. Burada balkon veya bahçenizde size eşlik edecek eşyalar da söz konusudur. Oturma alanlarınız olması, belki sizi yaz sıcağından koruyacak bir şemsiye, yiyecek ve içeceklerinizi koyabileceğiniz bir masa, ortama şıklık katacak aksesuarlar gibi eşyalar yaşam alanınızın daha güzel ve kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Öncelikle bir bahçe oturma grubuna sahip olarak bahçe ve balkonlarınızı dekore edip kullanışlı hale getirmeye başlayabilirsiniz. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanmaya uygun olan balkonlar için en önemli eşyalar arasında olacaktır oturma grupları. Doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için ahşaptan elde edilen veya ahşap görünümlü takımlar; daha farklı tarzda oturma grupları sevenler içinse değişik ürünler görebilirsiniz. İster koltuklu isterseniz de sandalyeli takımlar alabilirsiniz. Sizin kullanım alanınıza ve zevkinize bağlı olarak seçebileceğiniz ürünler, kullanım yerinizde fazlası ile konfor sağlayacaktır. Sandalye ve koltuğun yanı sıra köşe takımı gibi daha farklı tarzlarda da bahçe oturma grupları beğeninize uygun olarak sizler için üretilmektedir. Artık oturma grubu dendiğinde akla sadece salonlar için olan eşyalar gelmeyecek. Bahçenizde veya balkonlarınızda kullanabileceğiniz takımlar ile rahatlık ve şık bir görünümü bir araya getirebilecek ve bu alanlarda eğlenceli, huzurlu, güzel vakitler geçirebileceksiniz.

Rahatlığın, Konforun ve Farklı Tasarımların Bir Araya Geldiği Bahçe Oturma Grupları

Rahatlığın, Konforun ve Farklı Tasarımların Bir Araya Geldiği Bahçe Oturma Grupları

Evinizi düşündüğünüzde her odanın ve alanın farklı kullanım amaçlarına sahip olduğunu görebilirsiniz. Kimi alanda otururuz, kimi alanda yemek pişirir veya yeriz. Balkonlarımızda, özellikle bahar ve yaz aylarında sıkça kullandığımız yerlerden bir tanesidir. Oturup dinlenebileceğimiz, bir şeyler yerken sevdiklerimizle sohbet edebileceğimiz ve en önemlisi de nefes alabileceğimiz yerlerin başında geliyor. Bu sebeple, balkonları döşemek önemli olabiliyor. Balkonunuz çok fazla geniş değilse, burada kullanacağınız eşyalar evin diğer yerine göre daha az sayıda olabiliyor. Fakat kullanacağınız en önemli eşya bahçe oturma grubu olmaktadır. Bahçe oturma grupları farklı model ve üretildikleri materyallere göre farklılık göstermektedir. Kullanışlarına ve temizlik gibi detaylarına baktıktan sonra hangi ürünün size daha uygun olduğunu düşünüyorsanız o ürünü seçebilirsiniz. Sayfamızdaki bahçe oturma grubu modellerine de baktığınız zaman göreceksiniz ki bu ürünler fazlası ile kullanışlıdır. Balkonunuzda keyifle oturmak isteyebilirsiniz ve bunun için de çok sert ya da sizi rahatsız edecek oturma takımları kullanmak istemeyeceksiniz. Fakat bahçe oturma grupları sizin istediğiniz rahatlıktadır. Hatta kimi ürünler ise minder ve yastık gibi ürünlerle de desteklenmekte. Bu sayede rahatlığınızı daha da artırabilirsiniz. Bahçeler için evin diğer yerlerine nazaran daha küçük boyutlarda üretilen bahçe oturma grupları kullanım açısından da sizi yormayacaktır. İstediğiniz zaman koltuk, sandalye ve masanın yerlerini değiştirerek balkonunuzda farklılık yapabilirsiniz. Bu sayede de balkonu tekdüze olmaktan kurtarabileceksiniz. Aynı zamanda, balkon oturma grubu kullanım alanınıza fazlası ile şıklık da sağlamaktadır. Değişik renklerde seçim yapabileceğiniz oturma grupları sizlere güzel bir alternatif olarak sunulmaktadır.

Bahçe Oturma Grubu Seçerken Bunlara Önem Verin

Bahçe Oturma Grubu Seçerken Bunlara Önem Verin

Bahçe oturma grubu satın alırken çeşitlere baktığınızda sadece marka ve fiyatlara bakarak bir seçim yapmak yanlış bir tercih olabilir. Farklı özelliklere, ürünlerin altındaki yorumlara bakarak ve ürünleri kıyaslayarak daha doğru bir ürün satın alabilirsiniz. Bahçe oturma grubu satın alırken, ürünü kullanacağınız yerin alanını düşünerek bir satın alma işlemi yapın. Bahçe veya balkonunuz çok küçükse büyük oturma grupları çok fazla yer kaplayacak ve kullanım alanınızı da daraltarak kullanışlı bir eşya olmaktan çıkacaktır. Bu sebeple alacağınız ürünün ölçülerinin, sizin yaşam alanınız ile ölçü konusunda uygun olup olmadığını göz önünde bulundurun. Ek olarak, sayfamızdaki ürünlere göz gezdirdiğinizde farklı yapılardaki bahçe oturma takımı çeşitlerini de görebilirsiniz. Bazı sandalye ve masalar sabit olarak üretilir. Bazıları ise katlanabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile balkon oturma takımı ürününü balkondan kaldırmak istediğiniz zaman kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, katlandıktan sonra kaldırılan ürün de yer açısından size tasarruf sağlayacaktır. Yani, bahçe oturma grubu sürekli kullanım alanınızda bulunmak zorunda olmayacaktır ve istediğiniz zaman kaldırabilir. Eğer bu özellikte bir ürün arıyorsanız, bu gibi modellere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Renk konusu da ayrı bir detaydır. Beyaz ferahlık vermesi sebebi ile tercih edilen bir renk oluyor. Fakat kirlenmesi de bir o kadar kolay olabiliyor. Bu nedenle renk seçimi yaparken dikkatli olunmalıdır. Ayrıca, alacağınız oturma grubunun kullandığınız alana daha uyumlu olması amacı ile de diğer eşyalara uyumlu renkler seçilerek evin bütün hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan, bazı masaların üzeri cam olarak üretilir. Bazı bireyler oturma grubunu belirli zamanlarda kaldırmak isteyebilirler. Veya küçük yaştaki çocuklar balkonda veya bahçede vakit geçirmek istiyor olabilir. Cam kırılması çok mümkün bir ürün olduğundan, cam kullanılarak tasarlanan oturma gruplarını tercih ederken bunu da unutmamanız sizin yararınıza olacaktır. Son olarak ise, ürünün temizlenmesi ile ilgili talimatları da okuyarak ürünün olumsuz yönde etkileneceği bir ürün varsa, onu kullanmaktan kaçının

Balkonunuzu Daha Da Şık Hale Getirin !

Balkonunuzu Daha Da Şık Hale Getirin

Balkonda veya bahçede oturmak çok keyifli olabiliyor. Ve bahçe oturma grupları da bize rahatlık sağlayarak konforumuzu iyice artırabiliyor. Oturma gruplarını sadece bir gereklilik olarak düşünmeyip, aynı zamanda bahçe ve balkonlarınızın dekore edilmesinde bir araç olarak da görülmesinde size fayda sağlar. Bir oturma takımı satın aldığınızda yapacağınız ekstra şeylerle de oturma gruplarınızı ve yaşam alanınızı daha şık gösterebilirsiniz. Bahçe oturma koltukları, sandalyeleri veya balkon divanları tek başına bazı insanları rahatsız edebiliyorlar. Özellikle kimi insan daha da rahat bir şekilde oturmak istiyor olabilir. Bu sebeple koltuk veya sandalyelerinizin üzerine koyacağınız minder veya yastık türündeki bazı yardımcılar rahatlığı daha da artırabilir. Bu özellikle plastik bahçe oturma grubu gibi çeşitlerde daha yardımcı olabilir. Aslında ürünleri incelediğinizde bu şekilde olan ürünler de mevcuttur. Fakat kendi zevkinizi yansıtmak isterseniz, istediğiniz doğrultusundaki renk ve desenlerden oluşan minderleri alabilirsiniz. Hatta kendiniz dikebiliyorsanız bu da bahçe oturma gruplarınıza bir farklılık katacaktır. Masalara baktığımız zaman ise masanın üzerinin sade görünmemesi için farklı örtü çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Veya üzerine küçük bir vazoya koyabileceğiniz çiçekler, yanan mumlar ve objeler hem bahçe oturma grubunuza hem de balkonunuza güzellik katacaktır. Bunlardan farklı olarak, bazı balkon ve bahçelerde şemsiye kullanıldığını görebilirsiniz. Şemsiye sizi hem sıcaktan koruyacak hem de oturma grubunuzun yakınına koyacağınız şemsiye sayesinde balkonunuz tasarım ürünü haline gelecektir. Hem balkonlarınızda hem de varsa bahçenizde kullanabileceğiniz bahçe oturma grupları size dinlenme alanı sunarken; rahatlığı, hoş görünümleri ve işlevselliği ile yaşam alanlarınızın vazgeçilmez eşyalardan biri olacaktır.

Bahçe Oturma Grubu Modelleri ve Çeşitleri

Bahçe Oturma Grubu Modelleri ve Çeşitleri

Bahçe oturma grupları balkonlarınıza ve bahçelerinize şık ve kullanışlı bir eşya olarak üretilmektedir. Baktığınız zaman bir tek değil, farklı malzemelerden üretilen bahçe oturma gruplarını görecekseniz. Farklı malzemelerden üretilen bu ürünler, hem kullanım yerlerine göre hem de bireylerin zevkine göre üretiliyor. Çok sayıda çeşit arasından da bireyler karşılaştırma yaparak ürünü satın alabiliyor. Ahşap bahçe oturma grubu bu ürünün çeşitlerinden biridir. Bahçe ya da balkon dendiğinde daha doğa ile iç içe bir yaşam aklımıza gelebilir. Ahşap oturma grubu da doğayla özdeşleştirildiğinden bireyler arasında sıkça tercih ediliyor. Ayrıca kahverenginin tonlarından oluşan bu ürün çeşitleri doğallık sunarak zarif ve sade bir şekilde balkonlarınızı süslüyor. Sayfamıza göz attığınız zaman da görebileceğiniz üzere çok kaliteli bir şekilde ve ahşap masa, sandalye ve koltuklara uygun ağaçlardan üretilmektedir. Bu sayede de bu oturma grupları daha kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. Rattan oturma grubu da bir diğer modelimiz arasında yerini almaktadır. Bu çeşidin en önemli özelliğinden bir tanesi ise esnek bir yapıda olmasıdır. Esnek yapısı sayesinde de çok sert olmayan, yumuşak bir özellikte sağlamaktadır. Bu özelliği ile sert koltuk ya da sandalyelerde oturamayan kişiler için ideal bir çeşit olabilir. Aynı zamanda rattan bahçe oturma grupları dış etkilere karşı da dayanıklıdır. Yani, sıcak ya da soğuk hava gibi etmenlerden çok fazla etkilenmez. Veya yazın güneşte, güneş ışınlarının oturma grubunuza fazlası ile temas ederek ürünün bozulmasından endişe ediyor olabilirsiniz. Fakat bu mobilya türü, içerdiği materyallerden dolayı herhangi bir bozulma ya da yıpranma gibi istenmeyen durumlara sebep olmaz. Temizlik noktası ile önem verilen bir başka konu olabiliyor. Özellikle, balkon ya da bahçe gibi açık alanlarda eşyalar daha fazla tozlanmakta ya da kirlenmektedir. Bu bahçe oturma grubu kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Biz bez yardımıyla silebileceğiniz bu üründe leke ya da toz gibi durumlar kolaylıkla halledilmektedir. Metal bahçe oturma grupları ise genellikle sağlamlıkları sebebi ile tercih ediliyor. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta ise, ürünün özelliklerine bakarken metalin yapısına veya boyasının çıkıp çıkmayacağı ile ilgili noktaya bakmaktır. Kaliteli bir ürün satın aldığınızda, eğer metal boyanmışsa boyaları çıkmayacak ve böylelikle sağlam ürününüzle rahat edeceksiniz

 Her Bütçeye Uygun Bahçe Oturma Grubu Marka Ve Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Bahçe Oturma Grubu Marka Ve Fiyatları

Bahçe oturma grupları farklı modellerden oluştuğu için ve pek çok marka bu ürünlerden ürettiği için değişen fiyat aralıkları görmeniz mümkün olacaktır. Çok kaliteli malzemelerden üretilen ve üretilirken fazla uğraştıran oturma gruplarının fiyatları da buna göre değişir. Oturma grupları sizin rahatlamanızı ve günün stresini atma konusunda size yardımcı olacağından ötürü, ürün seçimi yaparken hangisinin en rahat olacağını düşüyorsanız o ürünü satın almanız daha iyi olur. Belirli bütçeler doğrultusunda alacağınız ürünler belki de size rahatlık ve konfor sağlamaz. Rahatlığınız ön planda ise bu sebeple bunu da aklınızda tutarak bütçenizi belirlemeniz doğru olabilir. İşlevinin yanı sıra, bahçe oturma grupları dekoratif olarak da sizi ve evinizi yansıtacaktır. Bu sebeple, fiyatı çok düşük diye alacağınız bir ürün hoşunuza gitmeyebilir. Ürünleri beğenmenizin ürün satın alımında birinci rolü oynaması daha iyi olabilir. Yine de kesin olarak belirlediğiniz bir ücret varsa, bununla ilgili de sayfamızda araştırma yapabilirsiniz. Fiyat aralıkları filtresi ile aklınızda olan fiyatları oraya girdikten sonra önünüze gelen bahçe oturma grubu ürünlerinden birinde karar kılabilirsiniz. İlaveten, ahşap bahçe oturma gruplarında farklı ağaç ürünleri kullanılabilir. Bunları ürünün özellikleri kısmında görebilirsiniz. Bu da aslında oturma grubunun hangi kalitede olduğunu gösterir. Daha kaliteli olan ürünler de bu eksende fiyat anlamında da farklılık gösterecektir. Sitemizde çok sayıda markanın bahçe oturma grubu fiyatları göreceksiniz. Gerek oturma grubu olarak alabileceğiniz ürünler gerekse tek tek satın alabileceğiniz ürünler bulunmakta. Ayrıca, sandalyeli, koltuklu ve köşe takımı içeren oturma grupları da mevcuttur. Yine bunların değişen fiyatları hakkında sayfamızı incelediğinizde fikir sahibi olabileceksiniz. Tek tek merak ettiğiniz oturma takımı fiyatlarını da filtreler eşliğinde görebilirsiniz. Örneğin, rattan oturma grubu fiyatları konusunda kolaylıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızda; Bahçeci, Garden Mobilya, Holiday, Elfin Mobilya dahil olmak üzere pek çok farklı marka görebileceksiniz. İstediğiniz markaya göz gezdirerek de fiyatlar ve modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahçe Oturma Grubunda Neler Vardır?

Bahçeniz veya balkonunuz için rahatınız ve konforunuza eşlik edecek bir oturma grubu almaya karar verdiğinizde, çeşitli marka ve modeller arasından dilediğinizce karar verebileceksiniz. Bu oturma grubunun hangi parçalardan oluştuğunu da merak ediyor olabilirsiniz. Temel olarak rahatça oturmanızı sağlayacak koltuklar mevcuttur. İkili, tekli koltuk gibi ürünlerle rahatınızı devam ettirebilirsiniz. Fakat koltuk istemiyor veya balkonda çok sık yer değişiklikleri yaptığınızı düşünüyorsanız o zaman sandalyelerden oluşan takımları tercih edebilirsiniz. Hızlıca yerlerini değiştirebileceğiniz bu sandalyeler bu gibi tercihler için üretilmektedir. Aynı zamanda, köşe takımı da farklı bir tarz elde etmek isteyen kişiler için farklı bir alternatiftir. Bunlardan başka, masalar da oturma grubunun diğer bir parçasıdır. Üzerine yiyecek ve içeceklerinizi koyabileceğiniz bu ürün sandalye veya koltuklarınızı da tamamlayıcı unsura sahiptir.

Bahçe Oturma Grubunu Nasıl Yerleştirmeli?

İstediğiniz bir bahçe oturma grubunu satın aldıktan sonra sıra bu ürünlerin yerleştirilmesine gelir. Öncelikle, seçeceğiniz ürünler kullanım alanınıza uygun ve uyumlu olmalı ki sonradan bir aksilik yaşamayın. Bahçe oturma grubunu yerleştirirken masayı ortaya koyarak sandalye veya koltukları etrafına koymanız iyi olacaktır. Bu sayede, masa etrafında oturan herkes hem birbirini daha rahat görebilir hem de masada bulunan şeylere daha rahat ulaşabilirler. Koltuk ve sandalyeleri de karşılıklı koyarak, yine herkesin birbirini rahatça görmesini sağlayacak hem de yan yana dizmeyerek daha şık bir görüntü elde edeceksiniz. Yerleştirme aşamasında, bahçe veya balkon kapısından geçişleri engellemeyecek şekilde bir dizayn oluşturmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde, her defasında eşyaları yerinden oynatmak zorunda kalabilirsiniz. Köşe takımı aldığınız taktirde de kullanım alanınınız daha uzun ve geniş bir yerine bu ürünü yerleştirmeniz iyi olacaktır. Bu sayede eşyanın sığmama gibi olanağı da az olacaktır.

Bahçe Oturma Grubu Nasıl Temizlenir?

Bahçe oturma gruplarını aldıktan ve yerleştirdikten sonra rahatça oturmanın ve dinlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Fakat hijyen açısından belirli sürelerle temizlik de yapmanız gerecektir. Aynı zamanlarda açık alanda kullanılan bahçe oturma grupları kısa bir sürede tozlanabilir ve kirlenebilirler. Bu sebeple de hem görüntü açısından hem de sağlığınız açısından ürünü temizlemenizi tavsiye ederiz. Ürünü satın alırken nasıl temizleneceği ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ürünle birlikte gelen kılavuz varsa oradan da yine temizlik ile ilgili kısma bakabilirsiniz. Ama genel olarak ıslak bir bezle ve ürünlerinize zarar vermeyecek bir deterjan yardımı ile temizlik yapabilirsiniz. Bazı metal bahçe oturma grupları farklı boyalarla boyanmış oluyor. Bu gibi ürünleri temizlerken boyasının çıkmaması ve üründe herhangi bir olumsuz durum olmaması için deterjanları kullanırken ve seçerken bunu göz önüne almalısınız. Deterjanla sildikten sonrasında bir bez yardımıyla durulama işlemini iyi bir şekilde yapın. Bu sayede deterjan ya da sabun artığı gibi durumlar yaşanmaz. Aynı zamanda, durulama sonrasında ürünlerinizin üzerinde lekeler de kalıyorsa kurulayarak bunu gidermeye çalışabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Polipropilen (291)
Ahşap (215)
Metal (158)
140*100 (153)
Plastik (98)
Rattan (82)
Nikelaj (75)
Alüminyum (47)
Kumaş (42)
Polikarbon (40)
Gürgen (17)
Lateks (13)
Kayın (8)
Sünger (7)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (101)
ve üzeri (111)
ve üzeri (116)
ve üzeri (118)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL