TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dilsiz Uşak

için 342 sonuç bulundu.

Dilsiz Uşak

Evlerinizin sessiz sakin yardımcısı, kıyafetleriniz için mutlaka sahip olmanız gereken dilsiz uşaklar n11.com’un Antre kategorisinde sizleri bekliyor. Dolapta kırışmasını istemediğiniz, hemen dolaba kaldırmak istemediğiniz veya kaldırmadan önce biraz havalandırmak istediğiniz gömlek, ceket, şal ve daha birçok şeyi asmak için bu ürünü kullanabilirsiniz.

Dilsiz Uşak Nedir?

Dilsiz Uşak Nedir?

Dilsiz uşak nedir? sorusunun cevabını birçoğumuz biliyoruz ama bu ilginç ismi duymamış olanlar veya onun nereden geldiğini bilmeyenler için sırada biraz bilgi var. Dilsiz uşak ismi aslında İngilizcedeki “dumb butler”dan gelir. Doğrudan çevirisi “budala uşak” olan bu ürün, bütün gün bize hizmet için ayakta sessiz sakin beklemesinden esinlenilmiş olacak ki Türkçede dilsiz uşak olarak yerini almış. Dikkat ederseniz duruşu ve kıyafetleri taşıyışı da bir insanı andırır. Fiyatı oldukça uygun olan bu ürün hemen hemen bütün evlerde kendine yer buluyor. Dilsiz uşaklarda kullanılan ve tercih edilen malzeme ağırlıklı olarak ahşap olsa da metal ürünlere de rastlamak mümkün. Renk açısından da oldukça çeşitliler. Kahverenginin farklı tonlarının yanı sıra siyah ve beyaz renklere de bu ürünlerde sıkça rastlanıyor.

Dilsiz Uşak Modelleri

Dilsiz Uşak Modelleri

Bu mobilyalar genel olarak standart bir görünümdedir. Elbise ve pantolonları asmak için özel amaçlı askıları bulunur. Dilsiz uşak tekli veya çiftli olabilir. Tekli olanlarda tek bir ahşap yükselti vardır. Çiftli olanlarda ise önde biraz daha kısa olan bir tane daha ahşap yükselti vardır. İki türlü de antrelerinizin ve yatak odalarınızın derli toplu görünmesini sağlar. Bazılarında ufak tefek dağınıklıklarınızı koyabilecek küçük hazneler de bulunur. Askılıkla ikisi oldukça benzer gelebilir ve birinden birini alınca diğerini almanın gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ama aslında kullanım alanları açısından biraz ayrılıyorlar. Dilsiz uşağın askılıktan temel farkı size kıyafetlerinizi serebilme olanağı sunmasıdır. Kırışmaması gereken veya askılık yeri olmadan astığınızda zarar görebilecek kıyafetlerinizi dilsiz uşağa gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Dilsiz Uşak Ölçüleri ve Fiyatları

Dilsiz Uşak Ölçüleri ve Fiyatları

Dilsiz uşağın ölçüleri mağazaların ürün bağlantılarında belirtilmektedir. Ürünü almadan önce antrenize veya kullanacağınız diğer odaların ölçülerine göre iyice ölçüp biçmelisiniz. Koyacağınız mekanın genel tasarımını göz önünde bulundurmanızda da fayda var. Kendi içinde ölçülerini kıyafetlerinize göre değiştirilebileceğiniz ürünler de bulabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları antre mobilyası çeşitleri arasında en ekonomik olanlar fiyatlardandır. O yüzden emin olamasanız bile bir tane alıp denemek için şansınız var. Onu şemsiyelik ile kombine edebilirsiniz. Adore, Avaş Mobilya, GizHome, MaxxDepo ve daha birçok markanın ürünleri arasından seçim yaparak siparişinize kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (119)
Gürgen (63)
Metal (13)
Akrilik (9)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Şehir (10)
4M (12)
86Möble (1)
Adalı (115)
ARGİMO (2)
Beyza (1)
Carvensa (2)
(129)
MasifArt (7)
Masifhome (2)
Mymob (1)
Omca (1)
PRİMANOVA (19)
TASARIM (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(133)
(73)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (45)
ve üzeri (57)
ve üzeri (61)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL