Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Portmanto

için 1,014 sonuç bulundu.

Portmanto

İnsanın yaşadığı yerin sakin ve huzur dolu olması, kişinin huzurlu olması için önemlidir. Bununla birlikte dağınık ve karmaşık bir ortamda yaşamamak da kişinin daha huzurlu olmasını olumlu etkileyecek durumlardan biridir. Portmanto bu karışıklığı ve karmaşıklığı azaltmak için sizlere yardımcı olabilecek en iyi seçeneklerden biridir. Her evin ihtiyacı ve eşyaları farklı olduğu için birbirinden farklı portmantolar, sayfamızda mevcuttur. Bazı seçeneklerinde, askılıklar fazlayken bazı seçeneklerinde ise ayakkabılık gibi farklı tasarımlar da bulunmaktadır. Bazı portmantolarda çekmece, dolap gibi tasarımlar da mevcuttur. Birçok model seçeneği ile evinize en uyumlu modeli satın alabilirsiniz. Her bütçeye, her eve ve her antre alanına uyacak portmantolar piyasada bulunmaktadır.

Her Eve Uyabilecek Portmanto Seçenekleri

Her Eve Uyabilecek Portmanto Seçenekleri

Her evin ölçüsü ve tasarımı aynı değildir. Bundan dolayı her evin en ideal ürün seçeneklerinde aynı değildir. Küçük, minimal evler için büyük portmantoların yanı sıra daha küçük fakat kullanışlı seçenekler tercih edilebilir. Bu seçeneklerden birçoğu; ayaklı askılık olarak bilinmektedir. Demirden üretilen modeller de mevcuttur. Genellikle giriş kısma konularak kullanılır. Bunun nedeni ise eve girildiğinde insanların hırkalarını, montlarını buraya asabilmesidir. Bazı portmantoların alt kısmında demir gibi yuvarlak bir alan bulunmaktadır. Bu alana şemsiye, gazete, çanta gibi ürünlerin konulması mümkündür. Böylelikle evden çıkmadan önce ve eve gelindiği anda şemsiye, çanta gibi daima kullanılacak ürünler elinizin altında olur. Portmanto modelleri arasında çok sevilen modellerden bazıları oldukça fazla dolaba ve çekmeceye sahiptir. Oldukça fazla ürün saklamaya yarayan bu portmantolar, girişin daha temiz durmasına olanak sağlar. Genellikle daha geniş evlerin girişi için tercih edilir. Bu geniş boyuta ve ene sahip modeller genellikle ayna da bulundurur. Ayna ile daha da kullanışlı hale gelirler. Rafların oldukça fazla olduğu modellerde, raflı kısımlar genellikle ayakkabı koymak için kullanılır. Dolabın içine daha az kullandığınız ürünleri asabilirken, dolabın kış kısmındaki askılığa da daha fazla kullandığınız ürünleri asabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra portmanto beyaz, krem, siyah gibi farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Her eve uyması için oldukça fazla renk ve tasarım seçenekleri ile piyasaya sunulmaktadır. Sayfamız ile göz atabileceğiniz modellerin insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler ile üretildiğine oldukça dikkat etmek gerekir. Anti alerjik olarak üretilen modeller sayesinde, özellikle alerjiye sahip insanların daha rahat nefes aldığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra mevcut olan alanı en verimli şekilde kullanmak ve kişinin ihtiyacı olan saklama alanına sahip olması için; herkesin portmanto konusunda kişisel tercihlerde bulunması gerekir. Sayfamızdan Remaks portmanto çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Portmanto Modelleri

Modern Tasarımlı Portmanto Modelleri

Eve girildiğinde dağınıklık ile karşılaşmamak için satın alabileceğiniz birçok portmanto seçeneği mevcuttur. Koridorda, evin veya ofisin girişinde bulunan alanın doğru değerlendirilmesi için alana uygun olan modellerinden birini satın almak gerekir. Çok fazla ürünü olmayanlar için, daha minimal yaşayanlar için yalnızca askılık şeklinde de bulunabilir. Hem alandan tasarruf edip hem de eşyalarını daha düzenli koymak isteyenler için bu askılıklar oldukça ideal seçeneklerdir. Askılı portmanto çeşitleri arasından çok sevilen modellerden bazıları; suntalam ile üretilmektedir. Oldukça dayanıklı ve ekonomik fiyatlı bir seçenektir. İnsan ve çevre sağlığına zararsız hiçbir ürünü barındırmayan, çevre dostu bir üretim mantığı ile piyasaya sunulmaktadır. Böylelikle kişinin gönül rahatlığı ile ürüne sahip olması söz konusudur. Her portmanto seçeneği, aynı hammadde ile üretilmemektedir. Kişinin kendi isteğine ve kendi zevkine göre hammaddesi ile alakalı da karar vermesi mümkündür. Hammadde tercihi yaparken de en önemli şey ürünün sağlığa zararlı bir sonuç yaratmamasıdır. MDF ile üretilen portmantoların biraz daha ağır olduğu bilinirken, suntadan üretilen modellerin biraz daha hafif olduğu söylenilebilir. Aynı şekilde kişilerin kendi kararına göre veya evde kaç kişinin yaşadığına göre de büyüklükleri değişebilir. Çok sevilen seçeneklerinden bir başkası ise sürgülü bir modellerdir. Beyaz, krem gibi çeşitli renklere sahip kapakları olan bu ürünlerin genellikle bir kapağında ayna mevcut olur. Aynasız modeller de bulunmakla birlikte, aynanın alanı daha ferah gösterdiği bilinen bir gerçektir. Yan kısım ile dolap renklerinin de farklılık gösterebileceği değişik sürgülü olanlar piyasada bulunmaktadır. Sürgülü şekilde üretilen bu ürünler, çoğunlukla içlerinde rafları da barındırmaktadır. Genellikle ayakkabılık olarak kullanılan bu rafların ayakkabı dağınıklığını önlemek için oldukça ideal seçenekler olduğu bilinen bir gerçektir. Ayakkabıların ev içinde olmasını isteyenler ve ayakkabıların evi pisletmesinden korkanlar için; bu raflara sahip modeller oldukça iyi çözümler olacaktır. Hem dışarıda kullanılan ayakkabıların ev içindeki zemin ile teması önlenir, hem de evin daha toplu görünmesine olanak sağlar. Sayfamız üzerinden askılık ve şemsiyelik çeşitlerine bakabilir, uygun fiyatlı ürünleri keşfedebilirsiniz.

Ergonomik Kullanımlı Portmanto

Ergonomik Kullanımlı Portmanto

Portmantoların asıl amacı, fazla ürünün göz önünde olmasını engellemektir. Bunun dışında en güzel özelliklerinden bir diğeri de evden veya ofisten çıkarken de girerken de pratiklik sağlamaktır. Eve girerken şemsiyenizi, montunuzu, hırkanızı koyabileceğiniz portmanto seçenekleriyle oldukça fazla zaman kazanmak mümkündür. Aynı zamanda hırkalarınızın, montlarınızın şekil değiştirmemesi için asılmaları; daha uzun yıllar kullanmanızı mümkün kılacak özelliklerden biridir. En sevilen portmanto aynalı seçeneklerinden biri, oldukça sade tasarlanan bir modeldir. Bunun yanı sıra gold detaylı, oldukça süslü ve hareketli seçenekler de mevcuttur. Herkesin kendi evine en uygun seçeneği seçmesi mümkündür. Aynalı seçenekleri, kişilerin evden çıkarken veya eve girdiklerinde kendilerine bakma konusunda oldukça yararlı bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra ayakkabılık için ayrılan yerin fazla olduğu seçenekler veya askıların fazla olduğu seçenekler de bulunmaktadır. Portmantolar, her eve ve her evdeki kişilerin alışkanlıklarına uyum sağlaması için oldukça fazla seçenek ile üretilmektedir. Bazıları eşyalarını açık bir şekilde görünmesinden hoşlanırken, bazıları ise kapaklı olanları tercih ederek eşyalarını görmemeyi tercih eder. Bunun yanı sıra hem açık alanlı hem de kapalı alanlı seçenekler de mevcuttur. Buna örnek olarak verilebilecek ve çok fazla tercih edilen portmantolardan biri ise açık renkli ahşap görünüme sahiptir. Ahşap ile üretilen modeller, genellikle maliyeti biraz daha fazla olan ürünlerdir. %100 MDF olarak da bilinen bu ahşap ürünler, tamamen doğal oldukları için daha zor üretilmektedir. Satın alındığı takdirde oldukça uzun yıllar kullanılması mümkün olan MDF portmantolar, oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Tercih yaparken, kişinin oldukça uzun kullanabileceği bir ürün satın alması gerekmektedir. Aşınma, yıpranma veya renginde solma gibi olumsuz durumlar yaşayan seçenekleriyle kullanıcının aldığı verim düşer. Aynı zamanda maddi olarak da manevi olarak da oldukça uğraştırıcı olmaktadır.

Portmanto ile Eşyalarınıza Yer Açın

Portmanto ile Eşyalarınıza Yer Açın

Bazı eşyaları koyacak yer hiçbir zaman bulunmayabilir. O eşyaların evlerde, ofislerde veya herhangi bir alanda fazlalık yapması da insanı yoran durumlardan biridir. Portmanto, fazla eşyası olanlar için oldukça kolay bir çözüm yöntemidir. Fazla eşyası olanların kurtarıcı ürünü olmanın yanı sıra, dekorasyon için de oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Eve farklı bir hava katmak için, çerçeve, mum gibi kişinin kendi yaratıcılığına bağlı dekorasyon ürünleri de tercih edilebilir. Çeşitli tasarımlar ile üretilen seçenekleri her eve uyum sağlayacak şekildedir. Oldukça fazla eşyayı saklayabilen seçeneklerin yanı sıra sadece askılık ve şemsiyelik olan seçenekler de mevcuttur. Kişilerin kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlarına göre tasarımlar değişiklik gösterebilir. Portmantoları, yalnızca anahtar ve araba gibi evden çıkmadan önce yanına alması gereken ürünleri koyarak kullananlar da olabilir. Minimal kullananların yanı sıra, çok eşyası olanlar için uygun olan portmanto büyük seçeneklerinden biri, 266 cm genişliğe, 185,5 yüksekliğe ve 36 milimetre derinliğe sahiptir. Ürün, birbirine bağlı olmayan 3 bölümden oluşmaktadır. Evin, ofisin, kullanacağınız yerin birden fazla girişi varsa farklı alanlarda kullanmak için de uygundur. İki, üç veya dört bölümden oluşan çeşitli seçenekleri de bulunmaktadır. Bazı modellerde bir bölümde askılık diğer bölümde dolap mevcutken, bazılarında birinde ayna ve raflar bulunabilmektedir. Özellikle işyerlerinde farklı alanlarda kullanmak için muhteşem parçalar olan bu modeller, her ihtiyaca uygun tasarlanarak piyasaya sunulmaktadır. Geniş alanlarda girişi daha güzel göstermek için kullanılabilecek bu büyük üretilen portmantolar, farklı alanlar da kullanılması mümkün olan ürünlerdir. Geniş portmanto olarak üretilen ürünleri kullanan kişiler; oldukça fazla ürün muhafaza edilebilmesinden dolayı evi toplamanın oldukça kolay olduğundan bahsetmektedirler. Özellikle evine çok fazla misafir gelen kişiler için oldukça hızlı bir çözüm olacaktır. Aynı zamanda genellikle eve girildiğinde karşılaşılan ilk ürünler olduğu için; gelen kişiye ev hakkında minik bir bilgi de verebilir. Örneğin sade, modern bir portmantoyla evin sade ve modern olduğu tahmin edilebilirken; süslü, sarı detaylı bir model ile evin daha süslü olduğu tahmin edilebilir. Bunun yanı sıra sade tasarımlı evlere farklılık ve hareket getirmek için de daha renkli portmantolar tercih edilebilir. Yine evde ilk karşılaşılan ürünlerden biri olduğu için de eğer dolap şeklinde bir modele sahip olacaksınız; aynalı seçenekleri evi daha ferah ve geniş göstermek için tercih edilebilir. Özellikle girişte küçük bir alana sahip olanlar için; aynalı olarak üretilen portmantolar oldukça kullanışlı seçenekler olacaktır.

Portmanto Sayesinde Daha Düzenli Bir Görünüm Elde Edin

Portmanto Sayesinde Daha Düzenli Bir Görünüm Elde Edin

Eve, ofise veya herhangi bir alana giriş yapıldığında, ilk görünecek görüntü kişilerin o ortam hakkında fikir sahibi olmasına olanak sağlar. Portmanto, daha düzenli bir alan yaratmak için ve gelen kişilerin daha güzel bir görüntü ile karşılaşmaları için ideal bir çözüm yöntemidir. Duvara monte edilebilecek, demir askılık şeklinde veya dolap şeklinde olan birçok portmanto seçeneği mevcuttur. Her kişinin portmantoyu kullanacağı alana göre ve kendi zevkine göre hangi seçeneği alacağına karar vermesi gerekmektedir. Evde yaşayan veya eve çok sık gelip giden kişilerin sayısı da portmanto tercihi yaparken önemli bir ayrıntı olabilir. 2 kişinin yaşadığı bir evde 2 kapaklı portmanto yeterli olabilirken, 4-5 kişinin yaşadığı bir evde 2 kapaklı portmanto, yeterli olmayabilir. Portmanto tasarımları da modelden modele göre değişiklik göstermektedir. Bazı modellerde sadece askılık bulunmaktadır, bazı modellerde kapaksız raflar bulunmaktadır, bazı modellerde kapaklı raflar ile oluşan dolaplar bulunmaktadır ve bazı modellerde ise oldukça fazla çekmece bulunmaktadır. Bir işyeri için, ayakkabı konulabilecek bir alan lazım değildir. Bundan dolayı kapaklı dolaplardan, çekmecelerden çok askının ön planda olduğu modeller tercih edilebilir. Çok fazla ayakkabısı olan bir aile evi için ise tam tersi olarak ayakkabıları saklayabileceği bir alan lazımdır. Bundan dolayı kapaklı dolapları tercih etmesi mümkündür. Minimal tasarımlı çok sevilen portmanto modellerinden biri; beyaz rengin sade güzelliği ile tasarlanmaktadır. Sol kısmında boydan boya kapalı bir dolap ile tasarlanan bu ürünün, sağ kısmı tamamen açıktır. Hemen hemen her modelde oldukça fazla raf bulunmaktadır. Kullanılmadığında da oldukça güzel bir görünüme sahip olan raflar, verimli bir şekilde kullanıma da uygunlardır. Rafları doldurma seçeneklerinden biri, minik bir kase veya minik bir eşya konularak anahtarlık yapılması olabilir. Portmanto fiyatları üründen ürüne göre değişmektedir. Her ürünün yapılış aşaması, büyüklüğü ve kullanılan hammaddesi aynı olmadığı için çeşitli sayılarla piyasada portmantolar yer almaktadır. Her bütçeye, her alana ve her zevke göre uygun portmanto modellerine, sayfamız ile ulaşmak oldukça kolaydır.

Portmanto Nasıl Boyanır?

Portmanto boyamak, herkesin kendi evinde yapabileceği bir iştir ve birçok yöntemi bulunmaktadır. Öncelikle zımpara atılması önerilir çünkü zımpara, boyanın kendini daha iyi göstermesine ve boyanın çok daha kalıcı olmasına olanak sağlar. Zımparadan sonra yapılan astar boyası da boyanın dayanıklılığını garantileyen bir işlemdir ve astar boyası yaparak normal boyaya zemin hazırlandığı için, astar boyasından sonra normal boya ile boyama işlemine geçilir. Bunun dışında direkt normal boya ile boyamak da mümkündür ve portmantonun rengine göre kaç kat boyayacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

Portmanto Hangi Malzemelerden Yapılır?

Her portmanto aynı hammadde ile üretilmez. Genellikle üç çeşit hammadde kullanılır: MDF, sunta ve ahşap. MDF, yapay olarak mühendislik çalışması sonucunda üretilmiştir, suntaya oranla daha uzun ömürlü ve kalıcıdır. Sunta, odun talaşının belirli kimyasal birleştiriciler ile karıştırılması sonucunda ortaya çıkmaktadır ve ahşap ise doğal bir malzeme olduğu için diğer hammaddeler ile yapılan ürünlerden biraz daha yüksek maliyet ile üretim yapmaktadır.

Portmanto Nasıl Kurulur?

Öncelikle kaba taslak bir model oluşturmak için portmantonun tabanını, tavanını, sağ kısmını ve sol kısmını birleştirmek gerekir. Bu kurma, montaj işlemi genellikle şarjlı matkap ve çekiç ile halledilebilecek bir işlemdir fakat modelden modele göre değiştiği için ürünün kullanma kılavuzu ile hangi tamir malzemelerine ihtiyacınız olacağını belirlemeniz oldukça kolaydır. Kaba taslak birleşimden sonra da çekmece parçalarını ayrı bir şekilde birleştirmek ve daha sonradan portmantodaki yerine koymak gereklidir.

Portmanto Nasıl Olmalı?

Portmanto, her kişinin ev, ofis girişine uyan, alan ile uyumlu, kişinin kullandığı eşyalara uygun ve kaliteli olmalıdır. Küçük alanlar için daha küçük çözümler düşünülebilir, mesela sadece askılık kullanılabilir ya da daha küçük boyuta sahip seçenekleri kullanılabilir. Alanı geniş olanlar veya eşyası çok olanlar için de daha geniş ölçülere sahip portmanto seçeneklerini tercih etmez, daha iyi bir çözüm yöntemi olacaktır.

Portmanto Ne Renk Olmalı?

Portmanto alışverişi yaparken, satın almak istediğiniz eve veya ofise giriş yapanların ilk önce karşılaşacakları manzaranın portmanto olduğunu unutmamak gerekir. Bundan dolayı genellikle açık renk veya tahta, ahşap rengi popülerdir. Herkes kendi evine, kendi ofisine veya portmantoyu satın alacağı alana göre uyumlu renkler tercih edebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suntalam (304)
Metal (71)
Ahşap (50)
MDF (34)
Masif (13)
Çelik (8)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(76)
(73)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(111)
ve üzeri (203)
ve üzeri (246)
ve üzeri (260)
ve üzeri (282)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL