Öne Çıkanlar

Portmanto

için 766 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Portmanto

Ev dekorasyonunuzun olmazsa olmazlarından portmanto ve vestiyer modelleri n11.com’un antre kategorisi altında sizi bekliyor. Askılık, ayakkabılık ve dresuar gibi birçok mobilyanın işlevini barındıran bu mobilyalar antreleriniz için biçilmiş kaftan. Mağazalarımızın sunduğu zengin ürün çeşitliliği arasından istediğiniz vestiyer ve portmantoları hemen seçebilirsiniz.

Portmanto ve Vestiyer Kullanım Alanları

Portmanto ve Vestiyer Kullanım Alanları

Portmanto evlerde ve başka mekanlarda ceket, manto, palto, şapka, şal ve benzeri şeylerin asıldığı, çoğunlukla kapaklı bir bölümü olan ve kapağının üstünde bir boy aynası bulunan antre mobilyalarına verilen addır. Vestiyer ise aslında daha çok ev dışında, restoran veya otel gibi birçok ziyaretçiyi ağırlayan yerlerde ceket, pardösü, yağmurluk, şemsiye, hatta çanta gibi şeyleri bırakabileceğiniz bir yerdir. Vestiyerlerin başında genelde bir görevli durur. Aralarındaki farklara rağmen portmanto ve vestiyer birbirileri yerine sıklıkla kullanılır. Her halükarda ikisi de pratik ve şık çözümler sunan antre mobilyalarıdır.

Vestiyer ve Portmanto Modelleri

Vestiyer ve Portmanto Modelleri

Vestiyer ve portmanto modelleri bir şekilde evlerde hep yer aldı ama günümüzde tasarımlar oldukça gelişti ve bu mobilyalar tarihin tozlu sayfalarına karışmak şöyle dursun, yerini daha da sağlamlaştırarak zamana ayak uydurdu. Evinizde keyifle kullanabileceğiniz modeller arasında ayaklı modeller, yerle bitişik olan ayaksız modeller ve duvara monte edilebilen hafif modeller bulunuyor. En favori rengin beyaz olduğu göze çarparken kahverengi tonları ve beyazla kahverenginin buluşması da sıkça rastlanan renk tercihlerinden. Bu mobilyalarda genel malzeme olarak ahşap kullanılıyor ama askılıklarda çelik veya pirinç ve ayna için sırlı cam da kullanılan diğer malzemeler arasında. Bazı modellerde dresuar yerine ayakkabıların daha rahat giyilmesi için minder konularak koltuk işlevi de tercih edilebiliyor.

Vestiyer ve Portmanto Ölçüleri

Vestiyer ve Portmanto Ölçüleri

Vestiyer dolabı ve portmanto ölçüleri satın almak istediğiniz ürünlerde mağaza tarafından belirtilir. Antrenizin ölçüleriyle bu ölçüleri karşılaştırarak size en uygun mobilyayı seçebilirsiniz. Daha sonra ek özelliklere göre uygun ölçüye sahip ürünler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ürünler çoğunlukla demonte olarak gelir ve talimatları takip ederek kendi başınıza veya bir ustanın yardımını alarak onları kurabilirsiniz. Vestiyerler ve portmantolar oldukça fazla ağırlıklara dayanabilirler ama yine de kullanım kılavuzundan üst limiti kontrol etmeyi unutmayın.

Vestiyer ve Portmanto Fiyatları

Vestiyer ve Portmanto Fiyatları

Vestiyer ve portmanto fiyatları ürünlerin kalitesine, malzemesine, menşeine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Uygun modellerin yanı sıra kimi modeller antre mobilyaları arasında fiyatı yüksekmiş gibi görünebilir ama üç dört işlevi bir arada yerine getirmesine göre hesap yapmanız daha mantıklı olur. Yıldız Mobilya, Minar, Evnesya ve daha birçok markanın portmanto ve vestiyer modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla antre ürünü için ise Antre kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(202)
MOBUSTA (59)
Dessenti (52)
Abre (50)
4M (33)
MİNAR (29)
TUBİX (26)
EVNESYA (24)
86Möble (12)
Evidiz (10)
FLYMOBILYA (10)
Mobetto (10)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (284)
Ahşap (119)
Suntalem (55)
Metal (16)
100x78cm (13)
Plastik (13)
Çelik (9)
(5)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(18)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(62)
ve üzeri (120)
ve üzeri (140)
ve üzeri (148)
ve üzeri (153)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL