Portmanto

için 1,292 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Portmanto

Evinize ilk girdiğiniz andan itibaren hem evin dağınıklığını toparlayacak hem de eşyalarınızı düzensizliğe yer vermeden saklayacak bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu genelde en rahat ve kullanışlı şekliyle evin girişinde yer alan bir portmanto sayesinde olabilir. Portmantonuzu evinizin genişliği, büyüklüğü ve iç tasarımında yer alan dolap sayısına göre seçebilirsiniz. Bu seçim sayesinde hem evinize gelir gelmez eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz bir yer; hem de ayakkabı ve mont gibi dışarda kullandığınız ve evin içine sokmak istemeyeceğiniz ürünleri saklayacak bir alanınız olabilir. Bu ürünü evinize uygun şekillerde tercih edebilir ve evinizi portmanto dolap çeşitlerinin sağladığı alanla genişletebilir ve eşyalarınıza daha fazla yer sağlayabilirsiniz.

Portmanto ve Evinizdeki Bütünlük

Portmanto ve Evinizdeki Bütünlük

Portmantolar gerçek anlamda evde oluşan bütün dağınıklığı hem bol çekmeceleri ile içine sığdırabileceğiniz hem de dışarıdan oldukça derli toplu durabilen ürünlerdir. Portmanto modelleri hem askılık yerleri hem çekmeceleri hem de açık raflarıyla eşyalarınızın çokluğuna ve ürünlerinizin çeşitlerine göre farklı iç tasarımlarıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda bu ürünlerin içine aldığı kıyafet, ayakkabı ve mont gibi eşyaları gizlemek için de farklı kapak ve kapatma şekilleri tercih edilebilir. Normal dolap kapakları şeklinde kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra sürgülü portmanto ile tek bir kapıyla da bu dağınıklığı gözlerden uzaklaştırabilirsiniz. Evinizin girişinde tercih edeceğiniz bu ürünün aynalı portmanto şeklinde olması hem odayı yani evin girişini daha derinleştiren hem de evden dışarıya çıkmadan kendinize son bir kez bakabileceğiniz; üzerinizi düzeltip, son rötuşlarınızı yapmaya müsait bir alan sağlayacaktır. Aynı şekilde ayakkabılık portmanto modelleri de bütün ayakkabılarınızı içine sığdıracağından dolayı hem ortalıkta ve dışarıda çirkin bir görüntü oluşmasını engeller hem de ayakkabılarla birlikte dışarıdan gelen pisliğin evin farklı yerlerine dağılmasının önüne geçer. Hem ayakkabılığı içinde bulunduran hem de montlarınızı içine sığdıran bu mobilya çeşidi evde en kullanışlı ürünler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Bahsedildiği üzere evinizin genişliğine genişlik katan veya evinizin iç alanı darsa yarattığı alanla bir depolama kısmı da sağlayan portmanto çeşitleri evin genel görünümünü de etkilemektedir. Evlerde portmanto vestiyer olarak da kullanılmakta ve ev terliğinden tutun atkılarınıza, berenize, botunuza ve montunuza kadar her eşyanızı içine alabilmektedir. Portmantoların bu denli önemli olmasının en büyük sebebi evin girişinde yer almasıdır. Burada portmanto askılık görevi de görmekte ve hem gelen misafirlerinize hem de sizlere geniş bir alan sağlamaktadır. Evinizin geneline uyan bir renkle de portmantoyu girişten evin geri kalanına bu renk seçimiyle bağlayabilirsiniz. Evinizde bütünlüğü her odada yer alan mobilyalarınızla yakalamak istiyorsanız evin girişinden başlamak akıllıca bir seçim olacaktır. Bu sayede eve adım attığınız andan itibaren bütünlük hissi kendisini mobilya seçimlerinizle gösterecektir.

Portmanto Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Portmanto Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birçok eşyanın asılması için gerekli askılıklar portmanto vestiyer olarak kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda ayakkabılar için olan kısımlar da portmanto ayakkabılık görevini yerine getirmektedir. Evinizin yerleşim şekline uygun olarak seçebileceğiniz portmanto çeşitleri bir bütün olarak kullanılmakla birlikte ayrı ayrı parçalar halinde de bir arada bulunabilirler. Yeni ve modern tasarıma sahip bu ürünler genel olarak ev dizaynlarına uyumlu olacak şekillerde seçilmekte ve bu sayede tam bir görünüm sağlanmaktadır. Bu görünümü ne renk< ve modellerde evinizde bulundurmak istediğiniz ise tamamıyla size kalmış bir konudur. Bu noktada bütün modelleri incelemek ve evinizin içerdiği eşya yoğunluğuna göre bir tercihte bulunmak en sağlıklı çözüm olacaktır. Eğer evinizle tam uyum sağlayacak bir modele denk gelemezseniz de özel tasarım portmanto modelleri ile evinizin stiliyle bir arada oldukça hoş görünecek ve en önemlisi kullanışlı olacak modeli seçebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve her eşyanın muhafaza edilmesi adına da kullanışlı oluşu portmantonun adeta bir dolap görevi görmesini sağlar. Yüklük derecesinde eşya sığdırabileceğiniz ürünler kadar minimal ve sade görünümlü ürünler de evlerinizin girişinde sergilenmeye müsaittir. Evinize adım attığınız anda dikkatinizi ilk çeken ve eve gelen herkesin de gözünün ilk gördüğü Mobilya ve ürün portmanto olduğundan dolayı bu ürünlerin dış tasarımı da tamamıyla zevkinize kalmış bir konudur. Hem ebat hem de tasarımsal farklılıklar bu ürünlerin fiyatlandırmasını da etkilemektedir. Farklı fiyatlandırmalar her bütçeye ve her eve uygun seçenekleri sunma konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Erişilebilir portmanto fiyatları evlerinizi düzenleme ve dizayn etme aşamasına geldiğinizde içinde barındırabileceği malzemelerin çokluğu sebebiyle, daha da önem kazanmakta ve değerini gözler önüne sermektedir. Bahsedildiği üzere farklı tasarımlarda olan bu ürünlerin farklı fiyatlandırılmaları da bulunmaktadır. Buna en iyi örnek olarak portmanto modelleri ve fiyatları arasından detaylandırarak sürgülü portmanto modelleri ve fiyatları kategorisini örnek gösterebiliriz. Modellerin farklı ürün tiplerini içerisine sığdırması evinde ayakkabısı çoğunlukta olan kişilerin ayakkabılık yerinin; ceket, mont ve kabanı çoğunlukta olan kişilerin de askılık yerinin geniş olduğu ürünleri tercih etmesi yerinde bir seçim olacaktır.

Portmanto ile Mantıklı Alan Kullanımı

Portmanto ile Mantıklı Alan Kullanımı

Evleriniz kadar iş yerlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler hem genel olarak dağınıklığı toparlamakta hem de ortama daha temiz bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle kış aylarında dışarıdan geldiğinizde veya iş yerinize, evinize dışarıdan biri geldiğinde montunu ve paltosunu asabileceği bir yerin olması, dışarının yağmurunu karını içeriye ve yer darlığından ötürü başka odalara taşımadan girişte bulunan mobilyanızla bu sorunu tek bir hamlede çözebilirsiniz. Sürgülü portmanto modelleri ve bu kategoriye ek olarak bulabileceğiniz kapaklı portmanto seçenekleri sizlere alanı etkili kullanmanın da çözüm yolunu göstereceklerdir. Yeri oldukça dar olan yani iş yerlerinde kısıtlı bir holü bulunan ya da ev girişleri geniş olmayan alanlarda küçük portmanto seçenekleri tercih edilebileceği gibi sürgülü kapı ve portmanto üzerinde yer alan aynayla alan daha da geniş bir alan olarak kullanılabilir. Evinizin renklerine uygun olarak genelde en çok kullanılan renklerden olan ve temiz görünmesi sebebiyle de tercih edilen beyaz portmanto rengini tercih edebilirsiniz. Bu rengin yanı sıra evin koltukları ve diğer dolaplarına uygun renkleri de tercih edebilir ve bu sayede hem tasarım hem de renklerle evinizde genel bir ferah görüntü yakalayabilirsiniz. Eşyalarınızı düzenli bir biçimde asabilme imkanından dolayı hem dışarıdan gelen kirler ceketlerinizin üzerinde evin farklı odalarına dağılmayacak hem de kıyafetleriniz düzenli biçimlerinden dolayı kırışmadan tekrar kullanıma uygun halde duracaklardır. Her ev için ihtiyaç özelliği taşıyan bu ürünler eşyalarınızın, ayakkabılarınızın hatta kimi zaman geniş alanlara sahip kişiler için çantalarının bile belirli bir düzende durmasını sağlayacaktır. Sizler de evlerinize bir düzen getirmek ve bu düzeni evin girişinden başlatmayı arzu ediyorsanız modellerin evlerinize uyumunu anlamak ve onlar hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sayfamıza göz atabilir ve bu şekilde eviniz için doğru kararı verebilirsiniz. Depolama alanıyla evin geri kalanında da sizleri rahatlatacak olan bu ürünler sayesinde genel bir rahatlığa kavuşabilir ve eve geldiğiniz andan itibaren ortalığı düzenleme gibi bir işe girişmeden tek bir ürünle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Antre sayfası üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Suntalam (398)
Suntalem (65)
Ahşap (59)
Metal (51)
Plastik (16)
MDF (14)
Masif (11)
Çelik (9)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyon

(90)
(56)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (179)
ve üzeri (226)
ve üzeri (244)
ve üzeri (256)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL