Filtreleri Temizle
Marka
Estee Lauder

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Estee Lauder Kapatıcı

için 21 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Estee Lauder Kapatıcı

Vücuda, cilde sürülen ürünlerin kaliteli olması sağlık açısından oldukça önemlidir. Estee Lauder kapatıcı en kaliteli hammaddeler ile muhteşem kapatıcılığın yanı sıra cilt sağlığına da önem vermektedir. Her gün kullanılması mümkün olan ve ciltte beklenmedik bir sorun, sıkıntı çıkmasına neden tanımayan Estee Lauder göz altı kapatıcı modelleri, fiyat performans ürünüdür.

Estee Lauder Kapatıcı Seçenekleri 12 Saate Kadar Etkisini Kaybetmemektedir

Estee Lauder Kapatıcı Seçenekleri 12 Saate Kadar Etkisini Kaybetmemektedir

Bazı ürünler, kullanıldıktan kısa süre sonra etkisini kaybetmektedir ve bundan dolayı sık sık tazelemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Estee Lauder’ın ürettiği kapatıcı modelleri, uzun süre etkisini kaybetmemesinden dolayı tazelenme ihtiyacı duymanıza neden olmaz. 24 saate kadar kalıcı etkisi ile tüm günü az ürünle geçirmenizi sağlamaktadır. Çok sevilen kapatıcılardan biri, Estee Lauder Double Wear kapatıcı olarak bilinen bir üründür. 7 ml olan bu ürün, her yaş ve her cilt tipi için en ideal sonuçları verme misyonu ile üretilmektedir. Oldukça doğal bir kapatıcılık sağlamasının yanı sıra, tüm cilt kusurlarını az miktarda ürün kullanımı bile kapatmaktadır. Cilt tonunda meydana gelen farklı renkleri de eşitleyerek daha pürüzsüz ve sorunsuz bir görünüme sahip olmanıza neden olmaktadır. Estee Lauder kapatıcı kullananlar özellikle bu üründen ne kadar memnun olduklarını ve bittikçe devamlı olarak satın aldıklarını belirtmektedirler. Ciltle kolaylıkla bütünleşen yapısı ile ciltte bir rahatsızlık yaratmaz. Gün içerisinde etkisinin geçmemesi ile tekrar kullanmanızı gerektirmeyerek sizleri uğraştırmaz.

Estee Lauder Kapatıcı Ürünleri Çizgilere Dolmaz ve Doğal Bir Görünüme Neden Olur

Estee Lauder Kapatıcı Ürünleri Çizgilere Dolmaz ve Doğal Bir Görünüme Neden Olur

Bazı kapatıcı ve fondöten seçeneklerinin çizgilere dolması ile kullanan kişide rahatsızlık oluşabilir. Kalıp gibi duran fondöten, kapatıcı yapısı gün içinde rahat hissedilmemesine ve bazen de cildin yağlanmasına neden olur. Estee Lauder kapatıcı ürünlerini en iyi sonuç vermeye odaklı ürettiği için hiçbir model ciltteki çizgilere dolmaz ve cilt ile kullanıldığı anda bütünleşerek oldukça doğal bir görünüm elde edilmesine neden olur. Bölgesel kapatıcı seçeneklerinin yanı sıra Estee Laudeer kapatıcı fondöten ürünleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Ciltte meydana gelen renk eşitsizliklerini ve kusurları oldukça kolay bir şekilde kapatan bu fondöten seçenekleri, doğal görünüm ile cildi pürüzsüzleştirir. Yüksek kapatıcılığa sahip olan bu ürün uzun süre etkisini göstermesinden dolayı oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda oldukça ince yapılı olduğu için yakından bakıldığı takdirde bile ciltten ayrı durmaz ve kullanan kişinin doğallığı korunmuş olur. Estee Lauder fiyat olarak da çeşitli seçeneklere sahiptir. Kapatıcı fiyatları, fondöten fiyatlarına nazaran daha ekonomiktir. Bütün kapatıcı ürünleri gün içinde tazelenmeye gerek duyulmayacak ve uzun süre kullanımı mümkün olan ürünlerdir. Oldukça ekonomik kullanımlı oldukları söylenilebilir.

Estee Lauder Kapatıcı ile Gözenekler Yok Olur

Estee Lauder Kapatıcı ile Gözenekler Yok Olur

Gözenekler; yağ ve istenmeyen kir birikimi gibi ciltte sağlıksızlığa neden olmaktadır. Estee Lauder kapatıcı kullananlar gözeneklerin oldukça küçüldüğünü, azaldığını deneyimleyerek, paylaşmışlardır. Gözeneklerin küçülmesi cildin daha sağlıklı görünmesine ve kişinin daha sağlıklı hissetmesine neden olmaktadır. Estee Lauder’ın ürettiği kapatıcı modelleri ciltte yağlanma veya ekstra kuruma gibi olumsuz olaylar ile kullanıcıyı karşılaştırmaz. Gün boyu da etkisi devam ettiği için kullanıcının cildinde ortaya çıkabilecek bütün problemleri en aza indirger. Çok sevilen seçeneklerden biri Estee Lauder kapatıcı aydınlatıcı olarak bilinmektedir. Bu ürün, hafif ve ince bir yapıya sahiptir. Kullanıldığı takdirde cildi ferahlatır ve cilde nem verir. Aynı zamanda cildi parlatarak pürüzsüzleştirir. Kapatıcıdan beklenilen özelliklerin tümünü gerçekleştiren bu ürün, en ideal şekilde cildin aydınlanmasına ve yorgun görünümünün önüne geçilmesine de olanak sağlıyor. Estee Lauder yorum kategorileri bu ürün için incelendiği takdirde, oldukça iyi performanslı bir ürün olduğu anlaşılabilir. Kullanıcıların en çok memnuniyetlerini dile getirdikleri konular, doğal durması ve çizgilere dolmamasıdır. Ürünün bir başka avantajı ise ciltteki yorgunluğu azaltarak daha parlak bir görünüm kazandırmaktır.