Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kapatıcı

için 2,337 sonuç bulundu.

Kapatıcı

Makyaj uygulamalarında en önemli noktalardan birisi de kapatıcılardır. Yüzdeki kusur ve sorunların gizlenmesine ve daha kusursuz bir görünümün kazandırılmasına yardımcı olan kapatıcı ürünleri yüz bölgesinde kullanılır. Göz altı bölgesinde bulunan koyuluğun kapatılması, sivilce, siyah nokta, çukur ve lekelerin gizlenmesi amacı ile kullanılabilecek en ideal makyaj ürünüdür. Günümüzde etkileyici ve kusursuz bir makyaj yapmak isteyen herkes için birbirinden farklı özelliklere ve tonlara sahip olan kapatıcılar bulunmaktadır. Farklı form ve özellikleri ile dikkat çeken kapatıcılar sayesinde yüz genelindeki tüm kusurları örterek, çok daha pürüzsüz ve çok daha etkileyici bir görünüme sahip olunabilmektedir. Özellikle de çok kısa zaman dilimlerinde uygulanabilmesi ile en acil makyaj uygulamalarında dahi önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Veda Edin

Kapatıcı ile Göz Altı Morluklarına Veda Edin

Makyaj yaparken, ciltteki tüm kusurları örtmenizde kapatıcıların çok önemli bir etkisi vardır. Özellikle de yüz yapısının genel sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan makyaj ürünlerinden birisi olduğundan her kadının makyaj çantasının en temel bileşenlerinden birisidir. Gün boyunca yoğun çalışma temposunun getirmiş olduğu yorgunluğun etkisini ilk gösterdiği yerlerden birisi de göz altlarıdır. Özellikle uzun süreli uykusuzluk halinde gözaltı bölgesinde meydana gelen kararma/morarma gibi koyulaşma şikayetlerinin en hızlı şekilde ortadan kaldırılmasında göz altı kapatıcısı etkili sonuçlar verir. Duyguların ve düşüncelerin dışarıya yansıması olan ve Yüzün en fazla ön planda bulunan noktasını oluşturan gözlerde kusursuz bir görünüme sahip olmak, tüm makyajın son derece başarılı olmasını sağlamaktadır. Göz altı kapatıcı ürünleri sayesinde gözaltı bölgesinde uykusuzluğa bağlı meydana gelen morluk, kararma, göz altı torbaları ve gözaltı çizgileri için çok hızlı bir çözüm sağlamaktadır. Kapatıcıların uygulandığı gözaltı bölgesindeki tüm sorunların ve kusurların örtülebilmesi ve son derece canlı bir görünüme sahip olabilmesi sağlanabilmektedir. Kolay bir şekilde uygulanabilen kapatıcılarda, özellikle farklı cilt tiplerine ve cilt tonlarına göre uyumlu bir uygulama sağlayacak farklı model seçenekleri bulunuyor. Bu şekilde gözaltınızda meydana gelen ve sizi fazlasıyla rahatsız eden sorunların, dış görünümünüzde kusur oluşturmasının önüne geçebilirsiniz. Uzun süreli kalıcı etkileri sayesinde gün boyunca her türlü hava koşulunda dahi gözaltınızdaki sorunları gizleyebilmenize yardımcı olan kapatıcıların seçimlerinde dikkatli bir şekilde hareket etmelisiniz. Göz kapatıcı ürünleri sayesinde sadece kusurları gizlemekle kalmayarak, gözlerinizin daha fazla ön plana çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Yüz hatlarınızda tüm vurguyu gözlerinize yaparak, bakışlarınızla çevrenizdekiler üzerinde güçlü bir etki oluşturabilirsiniz. Gözaltı kapatıcılarında cilt tonlarına yakın renk tonlarına sahip olan zengin bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Aynı zamanda da uygulanış biçimi açısından her gözaltı sorununa yönelik olarak farklı özelliklerde kapatıcılar da bulunmaktadır. Zengin kapatıcı ürün çeşitliliği içerisinde makyajınızı en doğru şekilde yapabilmenize yardımcı olacak ürünlerin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kapatıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kapatıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kuru cilt, yağlı cilt ve karma cilt gibi her cildin kendisine has özellikleri ve ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu nedenle de günümüzde her kozmetik ürünü, farklı cilt tiplerinin özelliklerine uygun olarak geliştirilmektedir. Bu durumda günümüzde Kozmetik & Kişisel Bakım ürünlerinde farklı cilt tiplerine ilişkin olarak aynı üründen zengin bir çeşitliliğin söz konusu olmasını sağlıyor. Bu durum kapatıcılarda da aynı şekildedir. Günümüzde dünyaca ünlü kozmetik markaları tarafından geliştirilen kapatıcı ürünleri cilt tiplerine ve cilt bölgesine göre farklı özelliklerde geliştirilmektedir. Kuru ciltler için kapatıcı ürünleri daha yüksek su ve nem miktarına sahiptir. Bu şekilde uygulanan bölgedeki nemin korunmasına ve cildin nefes almasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle de bölgedeki sorunların daha da ilerlemesinin önüne geçmektedir. Yağlı ciltler için kapatıcı ürünleri ise daha kuru bir yapıya sahiptir. Bu şekilde bölgede meydana gelecek aşırı yağlanma nedeni ile dağılması ve açılması gibi bir durumun ortaya çıkmaması sağlanabilmektedir. Çünkü vücudun farklı bölgelerinde kapatıcı kullanımı için farklı etkenler söz konusudur. Bununla birlikte cilt tonları bile vücut genelinde bölgelere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu yüzden kapatıcılarda zengin bir renk tonu çeşitliliği bulunmaktadır. Bununla birlikte makyaj kapatıcı ürünleri kalem kapatıcı, likit kapatıcı, stick kapatıcı, fırçalı kapatıcı ve krem kapatıcı şeklinde farklı formlarda üretilmektedir. Likit kapatıcı sıvı formdaki yapısı sayesinde hem göz altlarına hem de vücudun diğer bölgelerine son derece rahat bir şekilde uygulanabilmekte olan ürünlerdir. Yüz kapatıcı modellerinin yanı sıra farklı renk tonlarında vücudun diğer bölgelerine yönelik olarak üretilmiş olan kapatıcı modelleri de bulunmaktadır. Bunlardan birisi de bacak kapatıcı ürünleridir. Bacak bölgesinde meydana gelen sivilce, leke, siyah nokta ve diğer sorunların gizlenmesini sağlayan kapatıcılar, oldukça uzun süreli dayanıklılık göstermektedir. Böylelikle kısa etek veya şort giydiğinizde ya da derin yırtmaçlı bir elbise giydiğinizde bacaklarınızın estetik görünümünden emin olabilirsiniz. Kapatıcı fiyatları da ürünün paket ölçüsü, içeriği ve kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden de kapatıcı fiyatlarında belirli ve sabit bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Aynı şekilde farklı cilt tiplerine odaklı olarak içeriğe ve formüle sahip olan göz altı kapatıcısı fiyatları da yine oldukça değişkendir.

Yağmurda Kalıcı Olan Kapatıcı Ürünleri

Yağmurda Kalıcı Olan Kapatıcı Ürünleri

Yüz ya da bacak bölgesine uyguladığınız kapatıcıların uzun süreli dayanıklılık göstermesi çok önemlidir. Kısa süre aralıklarında tazelenmesine gerek olmadan gün boyunca uyguladığınız bölgedeki kusurları örtecek bir kapatıcı kullanmalısınız. Bu yüzden de kapatıcı seçimlerinde her zaman kaliteli ve güvenli markaları tercih etmelisiniz. Dünyaca ünlü kozmetik markalarının geliştirmiş olduğu uzun süreli dayanıklılığa sahip olan suya dayanıklı kapatıcı ürünleri sayesinde yüzünüzü yıkadığınızda ya da yağmura yakalandığınızda kapatıcının akması gibi bir endişe duymanıza gerek kalmıyor. Böylelikle gün boyunca tüm aktiviteleri makyajınızın bozulacağı ve cildinizdeki kusurların gün yüzüne çıkacağı endişesi ve korkusu ile kendinizi kısıtlamak zorunda kalmıyorsunuz. Göz altı morluk kapatıcı ürünü sayesinde çok uzun süre uykusuz kaldığınızda, gözlerinizin altında çıkan morarmadan artık endişe duymanıza gerek kalmıyor. En acil anda kolay bir şekilde uygulayacağınız gözaltı bölgesi kapatıcısıyla bu kusurunuzu gizleyebilirsiniz. Doğal göz altı kapatıcısı ürünleri içerisinde sadece doğada bulunan bitki ve özlerin karışımıyla elde edilen formüller bulunmaktadır. Bu şekilde gözünüzün altında meydana gelen kırışıklık, morarma gibi şikayetlerinizi gizlerken, cildinizde kızarıklık ve yıpranmaya yol açmazsınız. Son derece güvenli bir şekilde gözünüze çok yakın bölgede dahi kullanabileceğiniz kapatıcılar sayesinde artık cilt sorunlarından kolayca kurtulabilirsiniz. İçeriğinde sadece doğal maddelerin bulunduğu kapatıcılar ile herhangi bir yan etki endişesi duymanıza da gerek kalmıyor. Bitkisel göz altı kapatıcı ürünleri içerisinde sadece bitkilerden elde edilen özler ile hazırlanan karışım formülleri bulunuyor. Bu sayede her yaş grubundan bayanın gönül rahatlığıyla gözaltındaki sorunları için kullanabilmeleri mümkün oluyor. Uyguladığınız Makyaj stiline ve renk tonlarına göre daha özel bir kapatıcı tonu istiyorsanız da renkli kapatıcı modelleri yardımınıza yetişiyor. Zengin renk çeşitliliği bulunan rengarenk kapatıcılar sayesinde gözaltı sorunlarınızı gizlerken, makyajınızda da tamamlayıcı bir etki oluşturabilirsiniz. Rengarenk kapatıcı pudra ürünlerinde pembe, kırmızı, siyah, kahverengi, turuncu ve daha pek çok farklı renk çeşitliliği bulunuyor. Kapatıcıları sadece morluk, sivilce vb. cilt sorunları için değil aynı zamanda da her kadının korkulu rüyası çatlaklar içinde kullanabilirsiniz. Ciltteki çatlaklar için özel olarak üretilen çatlak kapatıcı ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alix Avien (12)
Amway (7)
Artdeco (9)
Avene (1)
Avon (40)
Babylabs (5)
Bell (2)
Benefit (4)
Beyu (7)
Bioderma (2)
Catrice (2)
Cecile (28)
Chanel (5)
Clarins (22)
Clinique (105)
Deborah (14)
Delia (1)
Dermacol (4)
Dermoskin (2)
Divage (3)
(381)
Elite (7)
Escape (1)
Essence (31)
Estee Lauder (110)
Estel'la (20)
Eveline (1)
Faberlic (1)
Farmasi (49)
Flormar (86)
Gabrini (28)
Garnier (18)
Gold (3)
Golden Rose (168)
Gosh (2)
Guerlain (1)
Heliocare (12)
Huncalife (4)
Kanebo (4)
Kat Von D (4)
Kiss (1)
Korres (1)
Kryolan (14)
La Mer (1)
Lancome (27)
Lionesse (1)
Loreal (21)
Loreal Paris (123)
Mara (1)
Mavala (2)
Maybelline (184)
Missha (12)
Mojo (1)
Nars (26)
Nascita (4)
New Well (37)
Nivea (2)
Note (82)
Nyx (5)
Oriflame (4)
Pastel (66)
Pupa (15)
Q&R (1)
Redist (1)
Revlon (3)
Revolution (13)
Rimmel (1)
Ruby Rose (49)
Sante (2)
Sensilis (7)
Sephora (1)
Sheida (5)
Shilibao (1)
Shiseido (6)
Sisley (2)
Sleek (2)
Smashbox (1)
Tarko (1)
Tarte (24)
The Balm (1)
Traj (1)
Vichy (10)
Xp (16)
XP (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Bölgesi

Yüz (383)
Göz (237)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

(119)
(97)
(76)
(70)
(67)
(57)
(33)
(28)
(27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Likit (190)
Krem (109)
Stick (53)
Toz (12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(174)
(28)
(26)
(21)
(17)
(12)
(11)
(10)
(10)
(8)
(7)
(7)
(6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapatıcılık

(175)
(147)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Görünüm

(202)
(75)
(41)
Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Normal (165)
Karma (130)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(191)
ve üzeri (238)
ve üzeri (246)
ve üzeri (250)
ve üzeri (262)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL