Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bronzer

için 106 sonuç bulundu.

Bronzer

Makyaj yapmak her kadının sevdiği bir eylemken, çeşitli ürünlerle bu çok daha keyifli hale gelmektedir. Farklı makyaj malzemeleri bulunurken kullanım alanları da çeşitlenmektedir. Cilt için farklı malzemeler bulunurken göz için farklı ve dudaklar için birbirinden farklı onlarca ürün bulunmaktadır. Bu sayede de çeşitli makyajlar ortaya çıkmaktadır. Makyaj da en önemli adımlardan biri de güzel bir yüz hattı oluşturmaktır ki bunu bronzer sağlamaktadır. Farklı tonları ile her cilt rengine uygun çeşitleri bulunan bronzerlar yüz hattını ön plana çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Makyajın gizli kahramanlarından biri olarak kemik yapısını ve cildi en iyi şekilde göstermektedir. Yüzünüzde daha net bir hat çizmenize ve çok daha ifadeli bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır. Ten rengine oranla koyu renklerde olan bronzer yüzünüze sıcaklık katarak hem görünümünü iyileştirir hem de cildinizde doğal görünüm sağlayacaktır. En doğal görünüm için tamamen kapatılmış ve ifadesiz bir ciltten ziyade bronzer ile hatları belli edilmiş ve ısıtılmış bir cilt sizleri daha iyi gösterecektir. Bronzer sayesinde makyajınız yapay durmayacak ve cildinizle bütünleşecektir. Kapatıcı ve fondöten kullanımının ardından bronzer ile ısıtılan cilt ışıltılı ve çok daha sade görünecektir. Bronz bir görünüm yakalayarak çok daha sağlıklı görünen bir yüz yapısına sahip görünümü verebilirsiniz. Bronzer kullanımı yalnızca yaz aylarında değil kış aylarında da bronz bir cilt imajı yakalamanızı sağlar. Makyaj malzemeleri ile de güneş yanığı olmuş gibi doğal bir cilt yaratabileceksiniz. Her daim canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü için bronzerlardan yardım alabilirsiniz. Yalnızca profesyonel makyajlarda değil doğal görünümlü makyajlar da sıkça tercih edilmektedir. Uygulanma oranına göre doğallığı ayarlanabilmektedir. Bronzer renkleri oldukça çeşitli tonlarda olup farklı cilt renklerine göre uyumlu olmaktadır.

Her Cilt Tonuna Uygun Bronzer Çeşitleri

Her Cilt Tonuna Uygun Bronzer Çeşitleri

Bronzerlar farklı renk tonları bulunan makyaj malzemeleri olarak cilt rengine göre farklılaşmaktadır. Bronzer çeşitleri alt tonlarına göre ayrışmaktadır ki bu sayede de herkese uygun bir ton bulunmaktadır. Sizde teniniz ile en uyumlu bronzer rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Cildinizle en iyi şekilde bütünleşen bu bronzerlar ile cildinizi daha sıcak ve şekilli gösterebileceksiniz. Açık tonlarda cilt yapısına sahipseniz şeftali renkli bronzerlar sizler için son derece uygun olacaktır. Şeftali tonlarında bronzer hem doğal hem de bakımlı bir yüz hattı yaratacaktır. Hafif pembemsi ve turuncumsu rengi ile açık renk tonuna sahip bireyler için en doğru tercihtir. Turuncu alt tonlu bronzerlar ile doğal ve makyajsız gibi görünen bir cilt elde edebilirsiniz. Bronzer makyaj içerisinde yapay görünümün aksine doğal görünüm ile sağlıklı cilt yapınız olduğunu göstermenize katkıda bulunacaktır. Esmer tenliler için farklı alt tonu olan bronzerlar bulunurken sarışın ve kızıllar için de farklı alt tonu bulunan bronzerlar mevcuttur. Bu sayede cilt tipinize ve renginize uygun bronzerı seçebilirsiniz. Yüzünüzde yer alan hatların belirginleşmesini sağlayarak çok daha estetik bir görünüm elde edebileceksiniz. Yüzünüzü ısıtarak çok daha doğal ve iyi bir cilt yakalayabilirsiniz. Bu sayede yüzünüze uyguladığınız tüm makyaj malzemeleri çok daha güzel görünecektir. Sarışınlar için ise bal rengini andıran bronzerlar uygun olmaktadır. Doğal bal rengi ile ısıtılan sarışın bir ten tıpkı güneşte bronzlaşmış bir cilt gibi görünecektir. Buğday tenliler için ise toprak tonlu bronzerlar ideal olmaktadır. Görüldüğü gibi farklı tüm ten renkleri için çeşitli bronzerlar bulunmakta ve en ideal makyajı elde etmeniz sağlanmaktadır. Makyajın olmazsa olmazlarında biri olarak bronzerlar yüzünüze bambaşka bir boyut kazandırmaktadır.

 Farklı Özellileri Olan Bronzerlar ile Harika Makyajlar

Farklı Özellileri Olan Bronzerlar ile Harika Makyajlar

Bronzerlar içerik olarak da farklılaşmaktadır. Yalnızca renk tonu olarak değiş yapı itibariyle de çok çeşitli ürünlerdir. Bu sayede her makyaj için farklı yapıda ürünler kullanabilirsiniz. Mat bronzer içerisinde parlaklık bulundurmayan ürünlerdir. Özellikle kalıcılığı ile tercih edilirken saatlerce cildinizde kalacaktır. Makyajınızı uzun süreli kullanacağınız zaman sizlere yardımcı olacak ve saatlerce görünümünü koruyacaktır. Yüzünüze kontür yapmak için kullanabileceğiniz mat bronzerlar elmacık kemiklerini ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla çok daha ince ve zarif bir yüz hattı yakalayabilirsiniz. Kilolu bir yüz yapısına sahipseniz ya da geniş bir yüz yapınız varsa bu mat bronzerlar ile daha zayıf görünen bir yüz yapısı yaratabilirsiniz. Böylelikle hem daha sağlıklı bir cilde sahip olurken ve fit görüneceksiniz. Özellikle gıdı gibi kilolu görünüme sebep olan yüz bölgelerini bronzer ile gölgeleyerek daha ince bir yüz elde edebilirsiniz. Basit bir ışık oyunu ile daha zayıf bir yüz hattı ve yaratabilirsiniz. Mat bronzerler uzun süreli kalıcılığı ile makyajınızın saatlerce bozulmadan kalmasına yardımcı olmaktadır. Toz yapısı ile hem doğal durmakta hem de hafif bir gölge yaratmaktadır. Mat bronzerler kullanımı da son derece kolay olan ürünlerdir. Işıltılı bronzer ise özellikle gece makyajlarında ve yaz aylarında tercih edilmektedir. Gece karanlığında ışıldayan ve pas parlak bir cilt yakalayabilirsiniz. Işıltılı bronzerlar taze bir cilt görünümü oluşturmaktadır. Böylelikle de hem doğal hem de ışığı son derece iyi yansıtan bir makyaja sahip olabileceksiniz. Işıltılı bronzerlar özellikle kuru cilt yapısına sahip bireylerin kullanımına uygundur. İçerisinde bulunan ışıltılar ile kuruluğu kapatacak ve çok daha canlı görünen bir cilt sunacaktır.

 Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Brozer Çeşitleri

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Brozer Çeşitleri

Bronzerlar çok geniş çeşitliliği bulunan ürünlerdir. Stick formlu, toz yapıda ya da krem yapıda bronzerlar bulunabilmektedir. Her biri farklı etki yaratan bu bronzerlar mevsimsel olarak da kullanıma göre şekillenmektedir. Yaz aylarında daha canlı bir cilt için özellikle krem ve stick bronzerlar tercih edilmektedir. Bu sayede cildiniz daha genç ve canlı görünmektedir. Stick bronzerlar kullanımı çok pratik ürünlerdendir. Elleriniz kirlenmeden ve etraf dağılmadan hızlıca uygulayabilirsiniz. Her türlü kolaylığı sunan bu stick bronzerların özellikle renk çeşitliliği ile de farklı makyajlarda önemli rol oynamaktadır. Bronzer stick formunda olduğunda tıpkı kalem gibi olduğu için yüzünüze uygularken rahatlıkla sürüm yapabilirsiniz. Özellikle burun kenarı ve elmacık kemiği gibi minimal alanlarda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Dağıtılması da son derece kolay olan stick ürünler hem fırça hem de süngerler ile hızlıca dağıtılabilmektedir. Burun kenarlarına sürüldüğünde çok daha estetik ve ince bir burun elde etmenizi sağlar. Hafif gölge oyunu ile daha ince bir burun elde edebilirsiniz. Aynı zamanda alın üstünde kullanılan bronzerlar daha ufak bir yüz yaratmanızı sağlayacaktır. Makyajın cildinizde doğal durmasını ve cilde iyi oturmasını sağlayan bronzerlar ile makyaj yapmak çok daha keyifli hale geliyor. Köpük ve jel yapıdaki bronzerlar ise yine burun inceltme işlemi için son derece uygun olmaktadır. Pudra ve toz yapıdaki bronzerlar cildi yağlı ve parlama yapan bireylerin en sevdikleri makyaj malzemelerindendir. Parlamayı önlediği için ve daha sağlıklı görünen bir cilt elde ettiği için pudra bronzerlar kurtarıcılardandır. Bronzer fiyatları ise markalara göre değişkenlik göstermektedir. İçeriği ve gramajları da bu fiyat çeşitliliğini sebeplerindendir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bronzer çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilir, ürünleri inceleyerek kullanıcı deneyimleri sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(5)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL