Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aydınlatıcı

için 170 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Aydınlatıcı

Makyaj ürünlerindeki çeşitlilik farklı makyajların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Farklı yüz bölgeleri için kullanılan makyaj malzemeleri bir bütünü oluşturur. Her birinin farklı bir özelliği vardır. Bu ürünlerden biri olan aydınlatıcılar ise özellikle aydınlık bir cildin ilk adımını oluşturmaktadır. Dolayısıyla makyajı en iyi şekilde yansımasını da aydınlatıcılar sağlamaktadır. Canlı ve taze bir görünüm sunan aydınlatıcılar çokça farklı renk tonu ve yapısı ile her tene uygun çeşitleri bulunan ürünlerdir. İster açık ten rengine ister koyu ten rengine sahip olun herkese uygun aydınlatıcı çeşitleri mevcuttur. Mevsimler olarak da farklı yapılarda kullanabileceğiniz aydınlatıcılar makyajın son rötuşlarından biridir. Ufak bir dokunuş ile makyajı bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Aydınlatıcılar tüm cilde ışıltı katıp aydınlattığı için bütüncül görünümünü farklılaştırmaktadır. Makyajın daha iyi görünmesini ve her bir ürünün daha da iyi durmasını sağlayacaktır. Ten makyajının olmazsa olmazlarından biri olurken ciltte son derece iyi durmaktadır. Kullanımı ve sürümü de son derece kolay olan aydınlatıcılar makyajın en pratik adımlarından biridir. Hızlıca uygulayabileceğiniz yapısı ile vakit kaybı olmaksızın makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Makyaja bambaşka bir boyut kazandıran bu ufak dokunuşlar hem normal yaşantınızda hem de özellikle fotoğraflarda çok daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Enerjik görünümü ile aydınlatıcılar sizlere canlı bir cilt yapısı sunacaktır. Minik bir dokunuş ile burun ucunu çok daha dik ve ince gösterebileceğiniz aydınlatıcılar performansı son derece güçlü ürünlerdir. Aydınlatıcı makyaj içerisinde önemli rol oynamakta ve özellikle vurgu yapmak istediğiniz noktalarda kullanmanız için uygundur. Burun ucu elmacık kemiği yanları gibi yüzünüzün yüksekte kalan alanları için aydınlatıcı kullanarak yüzünüzü çok daha şekilli gösterebilirsiniz. Aydınlatıcılar farklı yapıları sayesinde her cilt tipine uygun çeşidi bulunan ürünlerdir.

Toz, Krem ve Likit Aydınlatıcılar ile Işıl Işıl Olun!

Toz, Krem ve Likit Aydınlatıcılar ile Işıl Işıl Olun!

Aydınlatıcılar hem çeşitli renk tonları hem de çeşitli yapıları ile farklı makyajların oluşmasını sağlamaktadır. Toz aydınlatıcı çeşitleri özellikle uzun süreli sabit kaldığı için çokça sevilmektedir. Kullandığınız toz aydınlatıcılar saatlerce formunu koruyarak cildinizi en iyi şekliyle gösterecektir. Gün içerisinde terleseniz dahi yapısı bozulmaz ve performansından ödün vermez dolayısıyla da sizleri her daim ışıl ışıl gösterir. Aydınlık ve ferah görünen bir cilt için mutlaka kullanılması gereken ürünlerdendir. Toz aydınlatıcılar bilhassa yağlı cilde sahip bireylerin seveceği ürünlerdendir. Yağlı görünümü alarak çok daha kusursuz görünen bir cilt elde etme şansı sunmaktadır. Porseleni anımsatan bir cilt için toz aydınlatıcıları tercih edebilirsiniz. Pürüzsüz ve çok daha sade görünen makyajların ayrılmaz parçalarındandır. Toz aydınlatıcılar özellikle yaz aylarında da kolay kullanım sunmaktadır. Bu aydınlatıcılar özellikle de fırça ile son derece kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Rüzgar gibi etkenlerin makyajınızı bozmasına engel olarak cilde sabitlenmektedir. Jel aydınlatıcı ise yenilikçi yapısı ve içeriği ile kullanım kolaylığı sunan bir diğer makyaj malzemesidir. Ufak bir dokunuşla dahi oldukça aydınlık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Jel aydınlatıcılar performansı oldukça yüksek ürünlerdir. Dolayısıyla minik bir damlası dahi yüzünüzde çokça bölgeyi aydınlatmaya yetecektir. Kuru ciltler için son derece uygun olup cansız görünümü önlemektedir. Çok daha canlı ve taze görünen bir cilt için tercih edebileceğiniz jel aydınlatıcılar gramaj açısından da fayda sağlamaktadır. Jel aydınlatıcı kullanımı ile de kolaylığı sunmaktadır. İster direkt eliniz ile ister fırça isterseniz de makyaj süngeri ile cildinize uygulayabilirsiniz. Dolayısıyla her türlü ekipman ile kullanılabilir ve ekstra ürün taşımadan pratikçe makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

 Kullanımı Pratik Stick Aydınlatıcılar ile Har Yerde Makyaj!

Kullanımı Pratik Stick Aydınlatıcılar ile Har Yerde Makyaj!

Sürümü ve kullanımı son derece kolay olan stick aydınlatıcılar direkt yüze uygulanabilir. Bu sayede de sürdükten sonra uğraşmanıza gerek kalmadan cildinize yerleşir. En iyi şekilde cilde tutunan stick aydınlatıcılar saatlerce bozulmadan kalır. Pas parlak görüntüsü ile cildinizin daima ışıl ışıl olmasını sağlayacaktır. Özellikle güneş görmüş bir ten gibi ışıltısını içinde barındıracaktır. Aydınlatıcı stick formu sayesinde ne elleriniz kirlenir ne de makyaj yaptığınız alan dağılır. Etraf kirlenmeden pratik bir şekilde aydınlatıcıyı yüzünüze uygulayabilirsiniz. Kremsi yapısı ile özellikle kuru ciltler için uygun olup tüm cilt tiplerinin kullanabileceği ürünlerdir. Islak bir görünüm sunarak cildin daima bakımlı görünmesini sağlayacaktır. Stick aydınlatıcıları yoldayken dışarıdayken her yerde hızlıca rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sıvı aydınlatıcı çeşitleri ile kuru ciltlilerin soluk görünümü ortada kalkıyor. Göz çevresine uygulanan sıvı aydınlatıcılar kuru görünümü ortadan kaldırmaktadır. Özellikle yüzünüzün vurgulamak istediğiniz alanlarında kullanarak dikkati bu noktalara çekebilirisiniz. Gizlemek istediğiniz alanları gölgede bırakıp öne çıkarmak istediniz kemik üstü ve dudak üstü gibi alanları aydınlatabilirsiniz. Dudak üstünüzü aydınlattığınızda hem dudaklarınız daha büyük görünecek hem de uyguladığınız rujlar çok daha iyi görünecektir. Aydınlatıcını bambaşka bir dokunuşu olduğu için burun ucuna sürdüğünüzde daha minik ve estetik bir burun görüntüsü elde edebilirsiniz. Aydınlatıcı highlighter kaş altına ince bir çizgi halinde de uygulanabilmektedir. Bu noktaya uygulanan aydınlatıcı ile kusursuz bir kaş görüntüsü elde edebilirsiniz. Aydınlatıcılar yalnızca uygulandığı bölgenin değil çevresinin de daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Yüzünüzde ışıltı yaratmak ve doğallığı yakalamak için aydınlatıcıları kullanabilir ve cilt tipinize en uygun aydınlatıcıyı kolayca seçebilirsiniz.

 Kaliteli ve Parıldayan Aydınlatıcılar

Kaliteli ve Parıldayan Aydınlatıcılar

Aydınlatıcılar farklı renkleri ve içerikleri ile çeşitli makyajlarda temel oluşturmaktadır. Pembe alt tonlu aydınlatıcılar özellikle allık efekti verdiği için doğal görünüm sunmaktadır. Al al yanaklar yaratan aydınlatıcılar parlak ve canlı bir cilt sağlamaktadır. Doğal makyajlarınızda daima tercih edebileceğiniz pembe alt tonlu aydınlatıcılar içerisinde bulunan simler ile daha canlı görünmenizi sağlayacaktır. Beyaz simler bulunan aydınlatıcılar ile çok daha parlak bir efekt yaratmaktadır dolayısıyla özellikle gece makyajlarında vazgeçilmezlerinizden biri olacaktır. Gün içerisinde parlaklığından ödün vermeden cildinizin her daim ışıltılı olmasını sağlamaktadır. Aydınlatıcı baz olarak da kullanılmaktadır. Fondöten ya da bb krem öncesi cildinize uyguladığınızda ışıl ışıl parlayan bir cilt elde edebilirsiniz. Kapatıcı ürünlerden önce uygulanan aydınlatıcılar daha doğal bir görünüm sunmaktadır. Aydınlığın sanki cildinize aitmiş gibi görünmesini sağlayarak sağlıklı cilt imajı vermektedir. Hem yanaklar hem burun hem de cildinizin her alanı parlayacak ve ışıltılı bir yapıya sahip olacaktır. Aydınlatıcı bazın üzerine uyguladığınız fondöten ve BB kremler çok daha iyi duracak ve cildinizle bütünleşecektir. Farklı şekillerde kullanabileceğiniz aydınlatıcılar özellikle gözaltı sıkıntı bireylerin de çokça seveceği ürünlerdir. Koyu renkli gözaltlarını daha aydınlık göstermek için aydınlatıcılardan yardım alabilirsiniz. Karanlık görüntüyü alarak çok daha canlı ve aydınlık bir gözaltı sunacaktır. Bu sayede de üzerine uyguladığınız tüm ürünler pürüzsüz görünecektir. Koyu renkli gözaltları yorgun bir görüntüye sebep olurken üzerine uygulayacağınız aydınlatıcı sizleri daha enerjik gösterecektir. Aydınlatıcı fiyatları markalara göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat performansı oldukça yüksek olan bir makyaj malzemesi olarak uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Aldığınız aydınlatıcıyı aylarca kullanabilirsiniz. Tek bir damlası ya da bir fırçayla alındığı kadarı dahi tüm yüze yeteceği için avantajlı ürünlerdendir. Aydınlatıcıları uygun fiyatla almak ve kampanyalarla sahip olmak için sayfamıza bakabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.