Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kamyon & Kamyonet Lastik

için 816 sonuç bulundu.

Kamyon & Kamyonet Lastik

Ağır vasıta motorlu taşıtlar olarak kamyon ve kamyonetlerin lastikleri sürüş performansını, manevra kabiliyetini, emniyetli sürüş standartlarını etkiler. Kamyon lastiği alternatiflerini keşfedebileceğiniz ürün kategorimizde, ihtiyacınıza uygun bir seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca kategori içerisinde yer alan kamyon lastiği çeşitleri arasından beğendiğiniz alternatifin özelliklerini inceledikten sonra dilerseniz hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kamyon ve Kamyonet Lastik Güvenli Sürüşü Etkiler

Kamyon ve Kamyonet Lastik Güvenli Sürüşü Etkiler

Motorlu taşıt kullanımında sürücüler açısından en önemli olan husus sürüşün emniyetli bir şekilde gerçekleşmesidir. Sürücünün kontrolünün emniyet konusunda büyük etkisi olsa da ilgili motorlu taşıtın aksanlarının ve parçalarının da sağlamlığı, performansı ve kalitesi güvenli bir sürüş için oldukça önemlidir. Kamyon ve kamyonet gibi arabalara kıyasla daha ağır olan araçlarda kontrolün, fren, ıslak yol performansını belirleyen lastiklerin seçiminde bu nedenlerle dikkatli olmak gerekir. Kamyonet lastiği ürünleri genişlikleri, desenleri ve fiziksel dayanıklılıklarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Bu bağlamda lastik seçimi yapılırken, kişinin kendi aracına uygun boyutlarda bir lastik seçmenin yanında ayrıca aracı kullanacağı bölgenin yol şartlarını da dikkate alması tavsiye edilir. Kar, yağmur yağışının yoğun olduğu bölgeler için uygun desene sahip bir lastik edinilmesi gerekir. Öte yandan engebeli yollarda kamyon ya da kamyonet kullanılacaksa yine bu yol şartlarına uygun standartlarda kamyonet lastiği çeşitleri değerlendirilmedir. Ürün kategorimizde farklı şartlara, farklı araçlara uyumluluk gösteren kamyon ve kamyonet lastiği alternatiflerini bulabilirsiniz.

Kamyon ve Kamyonet Lastiği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kamyon ve Kamyonet Lastiği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ağır vasıta motorlu taşıtlarda lastik seçimi çok yönlü özellikleri ile değerlendirildiğinde, ürün tercihinin hassas bir şekilde yapılması gerektiğini belirtmek gerek. Zira lastik alternatiflerinin fiyatlarının modellerin sahip oldukları özellikler paralelinde de değiştiğinin altını çizmeliyiz. Bu yönden siz kendi taşıtınız ve kendi kullanım bölgeniz için uygun bir lastik bulmak üzere ürün kategorimizdeki alternatifleri yakından inceleyebilirsiniz. Kamyon ve kamyonetler için farklı markalar tarafından üretilen lastik alternatiflerinin ağırlıklı olarak yaz, kış, dört mevsim olmak üzere üç farklı kategoride piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Kamyonet kış lastiği kar ve don olaylarının sık yaşandığı yollarda sık sık araç kullananlar için doğru bir seçim olacaktır. Zira bu lastikler, özel desenleriyle karlı yollarda manevra performansını arttırırlar, frenlemeyi kolaylaştırırlar ve kayma riskini azaltarak kaza ihtimalini minimize ederler. Kamyonet lastiği modelleri arasından seçim yaparken ayrıca yakıt tasarrufunu da dikkate alarak bir ürün belirleyebilirsiniz. Yakıt kullanımını azaltan ürün seçeneklerini ürün kategorimizde bulabilirsiniz.

Kamyon ve Kamyonet Lastiği Çeşitlerine Yakından Bakın

Kamyon ve Kamyonet Lastiği Çeşitlerine Yakından Bakın

Sürücülerin araçlarında kullandıkları lastiklerde yoğun olarak bekledikleri husus dayanıklılık, uzun kilometre dayanımı ve yakıt tasarrufudur. Bu özellikler doğal olarak lastiğin kalınlığı, genişliği, yüksekliği, deseni ve ham maddesine bağlı olarak şekillenir. Çok sayıda farklı lastik markası tarafından piyasaya sürülen kamyon ve kamyonet lastikleri üzerinde yer alan desenler kanal sayılarıyla ve sırt detaylarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Örneğin kamyon kış lastiği modellerinde desen üzerinde yer alan kanalların daha ince olduğu ve kıvrımların daha fazla olduğu görülür. Arazi ve engebeli yollarda sürüş için üretilen lastiklerde ise bu kanalların daha geniş, daha asimetrik desenlerle kullanıcılara sunulduğu görülür. Dayanıklılık yönünden lastiğin hamur cinsine de dikkat edilmesi gerekir. Hamur bileşeni, lastiğin uzun süreli kullanımında zorlu şartlara dayanımını etkileyen bir unsurdur ve özellikle uzun yol için kamyon ya da kamyonet kullananlar tarafından özellikle doğru seçimin yapılması önerilir. Ürün kategorimizi ziyaret ederek kamyonet lastiği fiyatları, lastik modelleri ve özellikleriyle ilgili merak ettiğiniz bilgileri edinerek ihtiyacınız olan ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz diğer araçlarda da kullanabileceğiniz lastik çeşitlerini Lastik & Jant kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Yükseklik

(168)
(163)
(135)
(88)
(55)
(35)
(21)
(15)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant Çapı

(363)
(204)
(91)
(31)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(144)
(76)
(60)
(56)
(43)
(41)
(38)
(32)
(30)
(28)
(27)
(23)
(21)
(20)
(13)
(12)
(9)
(7)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Apollo (1)
Barum (1)
Dayton (1)
Goodyear (226)
Hankook (66)
Kumho (1)
Lassa (36)
Matador (1)
Michelin (25)
Otani (2)
Petlas (16)
Pirelli (40)
Sava (16)
Semperit (12)
Starmaxx (130)
Özka (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL