Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yayın Dili

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yazar

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yabancı Roman

için 6,552 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Mindset - Updated Edition

  511,42 TL SEPETTE 460,28 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Unite Me - Shatter Me

  (1)
  358,73 TL SEPETTE 322,86 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Looking For Alaska 9780007523160

  (1)
  358,73 TL SEPETTE 322,86 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Spy - Danielle Steel

  (1)
  358,67 TL SEPETTE 322,80 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Departure - A. G. Riddle

  358,73 TL SEPETTE 322,86 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Fool Moon - Jim Butcher

  345,85 TL SEPETTE 311,26 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  The Kind Worth Saving

  386,83 TL SEPETTE 348,15 TL
  +

Yabancı & İngilizce Roman

Romanlar sizlere oldukça güzel olasılıklar sunan ve bunlara hayal gücü ile şahit olmanızı sağlayan yazılardır. Romanlar sayesinde hayal gücümüz zenginleşir ve zihinsel olarak dinlenme fırsatı bulunur. Kahvenizi alıp yudumlarken hoş bir müzik eşliğinde kitabını okumak istemez misiniz? Elbette ki istersiniz. Bize yeni ufuklar açan bu tür yazıları okumak oldukça önemlidir. Diksiyondan odaklanmaya kadar birçok şeyde yardımcı olan kitap okuma eylemi her şekli ile sizin için faydalı bir aktivite olur. Kimi insanlar uygun ortam ve şartlar yaratarak başlar romanını okumaya kimi insanlar da okumak için hiçbir koşul aramaz. Her an her yerde okumaya hazırdır. Kimi insanlar okumanın bir hobi olduğunu savunurken kimi insanlar da okumanın bir hobiden çok daha fazlası olduğunu savunarak buna karşı çıkarlar. Her ne olursa olsun bir hobi olarak da olsa bir boş zaman aktivitesi de olsa kitap okuma eylemi oldukça önemli ve anlamlı bir eylemdir. Bu sebeple her bir bireyin zaman zaman kitap okuması gerekir. İyi bir zaman geçirme aktivitesi olmasının yanında birçok şeye de faydalı olan bir eylemdir okumak. Okuyarak hayal gücü gelişir. Beyin ve hafıza merkezi güçlenir. Hayatta karşılaşılan problemlerle daha kolay baş etmek sağlanabilir. Çünkü roman okuyarak birçok farklı senaryonun içerisinde var oluruz. Bu senaryolardan bir sürü deneyim kazanma fırsatı yakalarız ve deneyimlerimizi gerçek hayatta da kullanabiliriz. Bu sebeple her bakımdan kitap ve roman okumak oldukça önemlidir. Kitap okuyan bir insan kendi kendini yetiştirmiş demektir. Okuyan bir insanın diksiyonundan ve hayata bakış açısından önemli farklılıkları hemen yakalayabilmeniz mümkün olur. Kitap okuyan bireylerin günlük hayattaki sohbetleri bile kitap okuduklarını gözler önüne seren cinstendir. Bilinmeyen şeyleri öğretir, bilinenleri ise pekiştirir. Bu sebeple kitap okumanın önemi yadsınamayacak kadar büyük olup her bir birey için sosyal yönünü güçlendirecek en büyük aktivitelerden biridir. Hem sosyal yönü hem de kişisel gelişimi aynı anda geliştiren bir faaliyet olup her insanın hayatında mutlaka gerçekleştirmesi gereken bir eylem kitap okumaktır. Romanlar da okumak için seçilebilecek en güzel kitap çeşididir. Bu sebeple kitap severler için yeri de hayli önemli ve büyüktür olmaktadır.

Kitap Okumanın Faydaları Nelerdir?

Kitap Okumanın Faydaları Nelerdir?

Kitap okumak insan üzerinde oldukça fazla etkiye sahiptir. Roman okumak oldukça güzel bir aktivite olmasının yanı sıra oldukça faydalı da bir eylemdir. Kültürümüz artar, hayata bakış açımız değişir. Bu sayede okuduğumuzu anlama ve yorumlama konusunda da kendimizi hayli geliştirebiliriz. Romanlar içerisinde birçok yeni kelime ile karşılaşırız ve bazılarının anlamlarını bilmeyiz. Anlamını bilmediğimiz kelimelerin anlamlarını öğrenerek kelime dağarcığımızı da genişletme fırsatı yakalarız. Olayları oluş sırasına göre okumak bir romanın bize katabileceği en güzel şeylerden biridir. Bu sayede hafızamıza da etkisi önemli derece büyüktür. Roman içerisindeki kahramanlarla kendinizi özdeşleştirir ve empati yeteneğiniz de bu sayede gelişmiş olur. Bilimsel araştırmalara göre kitap okumak stresi azaltır. Yorucu geçen bir günün ardından bir miktar kitap okumak stres düzeyinde önemli bir farklılığa sebep olmaktadır. Okumuş olduğunuz her bir kitap hayata olan bakış açınızda bazı değişikliklere sebep olur. Genel kültürü arttırması da bir başka önemli özelliktir. Okuduğunuz kitaplar sayesinde artan genel kültürünüz sayesinde muhabbet ettiğiniz ortamlarda altı dolu ifadelere yer verebilirsiniz. Okuma yaptıkça tekrarladığınız kelimeler sayesinde diksiyonunuz da önemli ölçüde gelişme gösterir. Kitap okuyarak konsantrasyon gücünüzü de elinizden geldiğince arttırabilirsiniz. Odaklanarak bir şeyler okumak konsantrasyonunuzu güçlendirir. Romanlarda gördüğünüz farklı senaryolar sayesinde hızlı ve akıcı düşünme yeteneğinizi de geliştirmiş olursunuz. Düzenli kitap okuyarak okuma hızınızı da arttırabilirsiniz. Artan okuma hızınız hayatta pek çok yönden size artı sağlar. Stresi azaltması özelliği ile kitap okumak uyku uyumayı da kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Kitap okumak için düzenli bir saat dilimi tercih etmeye başlarsanız yapmakta olduğunuz diğer işlerinizin de düzenli bir zaman diliminde görüldüğünün farkına varırsınız. Saymakla bitmeyen pek çok faydaya sahip kitap okumak, insanın kendine yapabileceği en büyük faydalardan biridir. Düzenli kitap okuyarak saydığımız bu faydaların hemen hepsine sahip olmanız mümkündür. İletişim insan hayatında çok büyük bir yere sahiptir. İletişimi de oldukça fazla güçlendiren kitap okumak, sosyal yönden de insanı beslemektedir. Tüm bu faydaları sayesinde kitap okumak ne bir zorunluluk ne de bir hobi gibi görülecek, kendiliğinden kendini sevdirecektir. Güzel bir uğraş halime gelen kitap okumak, sağladığı pek çok yarar ile sizler için faydalı bir eylem olur.

Yabancı Dilde Kitap Okumanın Faydaları Nelerdir?

Yabancı Dilde Kitap Okumanın Faydaları Nelerdir?

Kitap okurken birçok yararı aynı anda sağlamış olursunuz. Yabancı dilde bir kitap okumak da pek çok faydayı beraberinde getirir. Farklı dilde bir kitabı okuyarak farklı dilde düşünmeyi de öğrenirsiniz. Yabancı roman okuyarak bir olay örgüsünü kendi diliniz dışında düşünebilme yeteneği kazanırsınız. Meydana gelen olayları ve oluş sırasını okurken farklı bir dilde okuma ve algılama sürecine girersiniz. Girmiş olduğunuz bu süreç sizde olumlu etkiler yaratmaya başlar ve bir süre sonra düşüncelerinizde yabancı bir dilin etkilerini görmeye başlarsınız. Okuduğunuz yabancı dildeki romanlar ile aranızda duygusal bir bağ kurarsınız ve o dili daha çok seversiniz. Sevdiğiniz dili öğrenme konusunda da daha hevesli olursunuz. Yabancı dil öğrenirken dil bilgisini öğrenmek oldukça önemlidir. Ancak bir dilin dil bilgisini öğrenmek için o dili yaşamak gerekir. Bir dili yaşama fırsatını da bizlere yabancı dildeki romanlar verir. Okuyarak o dildeki dil bilgisi yapısını detaylı bir şekilde öğrenebiliriz. Kelimeleri her ne kadar sözlük aracılığı ile anlamaya çalışsak da yaşayarak öğrenmenin yeri farklıdır. Kelimeleri yaşayarak öğrenmeyi sağlayan en önemli araç da romanlardır. Yabancı romanları okuyarak bu kelimeleri yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Öğrendiğiniz kelimeleri ve kalıpları pekiştirmek için de oldukça iyi bir fırsat olan yabancı kitaplar sayesinde dil kabiliyetiniz oldukça iyi bir şekilde gelişme gösterir. Öğrendiklerinizi pekiştirmek bir dili öğrenirken en önemli olaydır. Yabancı dilde bir kitap okuyarak öğrendiğiniz yabancı dili kolay ve etkili bir şekilde pekiştirebilirsiniz. Seviyenize göre bir kitap seçerek kendinizi zorlamadan en iyi şekilde o kitaptan yararlanabilirsiniz. Okuduğunuz her bir kitap dil gelişimi açısından size fayda sağlar. Yabancı dilde okunan kitaplar kültür açısından da size faydalı olur. Kültürel açıdan sizleri zenginleştirecek ve kelime dağarcığınızı geliştirir. Tüm bu yararları sayesinde kitap okumak sizin için hem eğitici bir alan oluşturacak hem de oldukça keyif verici bir aktivite haline gelir. Yediden yetmişe herkese bir şeyler öğreten kitapların hayatımızdaki yeri her gün daha fazla büyümelidir. Kendi dilimizde yazılmış kitapların yanı sıra yabancı bir dilde yazılmış kitaplarla da dağarcığınızı genişletebilir, dil bilgisi bilginizi arttırabilir ve bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Sağladığı tüm bu yararlar ile kitap okumak, oldukça önemlidir.

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Roman Önerileri

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Roman Önerileri

Eğer ki yabancı dilde roman okuyama yeni yeni başlıyorsanız İngilizce basit romanlar okuyarak bu serüvene katılabilirsiniz. Basit dilde yazılmış bu romanlar sayesinde hem İngilizcenizi geliştireceksiniz hem de basit dilde yazılmış olmasından dolayı çok fazla zorlanmazsınız. Başlangıç aşamasında şayet zor parçalar tercih ederseniz bu sizin için çok iyi olmaz. Her zaman seviyenize uygun bir roman tercihi yapmak oldukça önemlidir. Seviyenize uygun bir kitap tercihinde bulunmadığınız zaman karşınıza çok sayıda bilmediğiniz kelime çıkar. Bu da okuma şevkinizi kırabilir ve roman içerisinde geçen olayları anlamanızı güç bir hale getirebilir. İngilizce roman önerileri ve İngilizce roman tavsiye eden sayfaları ziyaret ederek okuyabileceğiniz ve seviyenize uygun olan kitapların takibini yapabilirsiniz. İngilizce roman kitapları ile İngilizce öğrenmeyi kolay ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. İçerisinde bulunan dil bilgisi kurallarını incelemek ve bir olayın nasıl anlatıldığını yabancı bir kaynakta nasıl olduğunu anlayabilmek oldukça güzel bir yabancı dil öğrenme tekniğidir. Bu tekniği kullanarak yeni bil dil öğrenme sürecinizi çok daha basit hale getirebilirsiniz. Bir İngilizce roman seti edinerek bu dil öğrenme tekniğini sizler de uygulayabilirsiniz. Dil öğrenmenin yanı sıra o dil ile ilgili okuma tekniklerini de geliştirebilirsiniz. Bu sayede o dilde de oldukça hızlı okumalar yapmanız mümkün hale gelir. İngilizce roman okuma teknikleri geliştirerek yaptığınız okumaları çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Başlangıç düzeyi yabancı dil kitaplarına örnek olarak şunlar verilebilir: Charlotte's Web – E.B. White, Thirteen Reasons Why – Jay Asher, The Old Man and The Sea – Ernest Hemmingway, Mieko and the Fifth Treasure – Eleanor Coerr, Peter Pan – J. M. Barrie, The Outsiders – S.E. Hinton, The Giver – Lois Lowry, The House on Mango Street – Sandra Cisneros… Kitap okuyarak İngilizcenizi çok rahat bir şekilde geliştirebilirsiniz. Her bir romanda geçen bilinmeyen kelimeleri tek tek araştırarak bulabilirsiniz. Bu sayede kelime dağarcığınız genişleyecektir. Genişleyen kelime dağarcığınız sayesinde bir dili kolay bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz. Konuşmak anlamaktan geçer. Anlamak için ise okumalar yapmalı, o dilin inceliklerini kitaplardan ve romanlardan öğrenmelisiniz. Bu sayede dili kolay bir şekilde öğrenecek hem de yeni bir dil öğrenirken oldukça büyük keyif alırsınız. Okumak oldukça güzel bir hal alsın aynı zamanda da öğrenmeye devam edeyim diyorsanız İngilizce romanlar tam size göre.

Yabancı Dilde Kitap Okumanı Kolaylaştıracak Taktikler

Yabancı Dilde Kitap Okumanı Kolaylaştıracak Taktikler

Yabancı dilde bir kitap okumak, dil geliştirme açısından oldukça önemli bir aktivitedir. Yabancı dilde kitap okumanızı kolaylaştıracak bazı ipuçları vardır. Bunlardan birincisi okumaya ayırdığınız zamanı düzenlemektir. Eğlenceli kitaplar her an her yerde okunabilir. Otobüste, bankada sıra beklerken, durakta kısacası mümkün olan her yerde okunabilir. Ancak bir şeyler öğrenmek adına okumalar yapıyorsanız yaptığınız okumalar için özel bir zaman dilimi oluşturmanız önemlidir. Odaklanarak ve bölünmeden okumak okuduğunuz yabancı dilde kitabın daha kolay anlaşılmasına yardımcı olur. Aydınlatması iyi ve sessiz bir yer bulmak konfor açısından önemlidir. Okuma esnasında ihtiyacınız olabilecek her şeyi yanınızda hazır bir şekilde bulundurmak da okumanın bölünmemesi için yapılabilecek bir diğer şeydir. Elektronik eşyaları sessize almak da yapabileceğiniz bir diğer şey olabilir. Tüm bu koşulları gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken bir diğer şey de doğru bir kitap bulmuş olmaktır. Yabancı roman çeşitleri arasından size ene uygun olanı seçmeniz gerekir. Yabancı roman seti satın alarak set halinde bir okuma gerçekleştirebilirsiniz. İlgi alanınıza göre de bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin psikolojiye karşı bir ilginiz varsa seçeceğiniz kitap yabancı psikolojik romanlar olabilir. Yabancı roman önerileri arasından size en uygun olana bakabilir ve ilgilendiğiniz bir konu üzerine yazılmış ise okumaya başlayabilirsiniz. Doğru bir kitap seçmek sizler için okumayı daha keyifli hale getirir. İlgi alanlarınız dahilide okumalar yapmak çok daha keyifli olur. Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise yabancı dilde bir kitap okuduktan sonra kendinize neler öğrendiğinizi ve kitabın size neler kattığını yoklamaktır. Kendinize kitap ile ilgili bazı sorular sorun. Neler öğrendiniz, size ne kattı ve benzeri sorulara cevaplar bularak okuduğunuzu pekiştirebilirsiniz. Yabancı romanı yorum katarak okumak oldukça önemlidir. Kendinizce yorum yaparak okuyabilirsiniz. Okuduğunuz kitapları bir zaman sonra tekrar okumak da yapabileceğiniz bir başka şey olabilir. Okunan kitapların tekrar okunması, daha önceden fark edilmeyen detayların fark edilmesini kolaylaştırır. Bu sebeple kendinizi geliştirmek adına daha önce okumuş olduğunuz kitapları tekrardan okuyabilirsiniz. Bahsettiğimiz taktikleri uygulayarak yabancı dilde bir kitabı okurken kendinize maksimum seviyede bir şeyler katmayı sağlayabilirsiniz. Bu sebeple bu taktikleri titizlik ile uygulamak oldukça önemlidir.

Yabancı Roman Fiyatları

Yabancı Roman Fiyatları

İngilizce roman okumak oldukça güzel bir yabancı dil geliştirme metodudur. Bu şekilde geliştirmek istediğiniz dil kabiliyetini kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz. Günlük okumalar yaparak bunu bir alışkanlık haline getirmek dil öğrenimi konusunda oldukça önemli bir adımdır. Her gün düzenli şekilde okumalar yapmak bir alışkanlık kazanmanıza yardımcı olur. Kitaplar iyi bakıldığı takdirde herhangi bir ezilmeye, yırtılmaya ve eskimeye maruz kalmazlar. Bu sebeple kitaplara verilen para aslında oldukça mantıklı bir yatırımdır. Bir kitabı satın alırsınız ve yıllarca okunmaya hazır halde öylece durabilir. Sonuç olarak kitaplar eskimez, bozulmak veya zarar görmez bu yüzden herhangi bir yerde güzel bir şekilde muhafaza edildikten sonra herhangi bir hasara sahip olmaz. Kitaplar aynı zamanda güzel de bir hediye aracıdır. Sevdiklerinize bir kitap hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Uzun yıllar herhangi bir şekilde hasara uğramadan, bozulmadan kalacak olan bu araç gereçler bu özellikleri ile iyi bir hediye olma özelliğini taşımaktadırlar. İngilizce roman fiyatları farklılık gösterir. Kitabın yazarı, yayınevi ücretini belirleyen unsurlardır. Bu sebeple farklı fiyatlarda kitaplar olması mümkündür. Yeniden ve yeniden okunabilecek şeyler olduklarından dolayı süreklilik arz ederler. Bu sebeple sizden sonra birçok kişi kitaplardan faydalanabilir. Bu özelliği ile kitaplar oldukça karlı bir üründür. Yıllar boyu azalmadan ve eksilmeden durabilir. Birçok sorunun cevabını bulduğumuz kitaplar sayesinde kişisel gelişimimizi iyi bir şekilde tamamlayabiliriz. Sevdiklerimizin de yararlanması adına okuduktan sonra kitabı başkaları ile de paylaşabiliriz. Bu sayede değiş tokuş şeklinde değiştirilen kitaplar ekonomik yönden de sizleri olumlu etkiler. Tüm bu özellikleri ilke yabancı romanlar insanlar için oldukça faydalı bir gereçtir. Romanlar sayesinde hem yabancı dilimizi geliştirebiliriz hem de keyifli ve kaliteli zaman geçirebiliriz. Yediden yetmişe herkesin hoşuna giden bir eylem olan kitap okumayı daha eğlenceli hale getirmek için toplu okuma günleri düzenleyebilirsiniz. Bu sayede hem güzel bir aktiviteyi bir arada gerçekleştirme hem de deneyim ve kazanımları birbiriniz ile paylaşma olasılığı bulursunuz. Sizler de birbirinden güzel ve sürükleyici aynı zamanda öğretici yabancı dil romanları incelemek ve size uygun olanını satın almak için sayfayı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.