Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

İş Yönetimi

için 1,115 sonuç bulundu.
 • 74,00 TL 44,40 TL
  % 40
  (90)

  ButikYayıncılık
  %100
 • 64,00 TL 54,10 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 96,20 TL

  Sepette Ek İndirim

  91,20 TL

  idefix
  %98
 • 89,30 TL

  Sepette Ek İndirim

  84,30 TL

  idefix
  %98
 • 82,35 TL

  Sepette Ek İndirim

  77,35 TL

  (4)

  idefix
  %98
 • 62,60 TL
  (4)

  idefix
  %98
 • 54,00 TL 45,10 TL
  % 16

  kitap11
  %100
 • 120,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  115,00 TL

  EfeAkademiYayınları
  %100
 • 160,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  150,00 TL

  EfeAkademiYayınları
  %100
 • 82,49 TL

  Sepette Ek İndirim

  77,49 TL

  burakkitabevi
  %99
 • 65,00 TL 55,00 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 70,00 TL 59,50 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 48,00 TL 39,70 TL
  % 17

  kitap11
  %100
 • 63,00 TL 58,00 TL
  % 8

  kitap11
  %100
 • 65,00 TL 55,00 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 65,00 TL 55,00 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 65,00 TL 55,00 TL
  % 15

  kitap11
  %100
 • 80,00 TL 75,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  70,00 TL

  % 6

  kitap11
  %100
 • 54,00 TL 45,10 TL
  % 16

  kitap11
  %100
 • 44,00 TL 36,10 TL
  % 18

  kitap11
  %100
 • 73,00 TL 68,00 TL
  % 7

  kitap11
  %100

İş Yönetimi Kitapları

Yöneticilerin işletmeleri yönetirken iş operasyonlarını kontrol etmesi ve denetlemesine iş yönetimi adı verilmektedir. İş yönetimi hakkında beceri kazanmak, işletmenin sürekliliği ve büyümesi açısından bir yönetici için oldukça önemlidir. İş yönetimi kitapları yöneticinin işletmeyi kurarken hedeflerini belirlemesi, planlama ve düzenleme yapması, iş faaliyetlerini yönetmesi için gereken yol haritasını sunmaktadır. Bu nedenle her girişimci, işletmesini doğru temellere oturtmak ve risk faktörlerini en aza indirmek için bu kaynaklardan faydalanmalıdır. Bir yönetici, işletme kurarken belirli hayaller ve hedeflerle yola çıkmaktadır. Bu hedeflere ulaşmak ve işletmeye bir gelecek sağlamak, ancak emin adımlarla ilerlemekle mümkündür. Bu nedenle iş yönetimi hiçbir yöneticinin göz ardı etmemesi gereken bir alandır. Günümüz iş dünyasında gelinen noktada pasif ve sıradan işletmeciler yer bulamamaktadır. Bu nedenle her yönetici donanımı ve becerisiyle fark yaratmalı, işletmesini görünür kılmalıdır. Alanı hakkındaki güncel gelişmeleri takip etmeli ve işletmesini bu gelişmelere göre uyarlamalıdır. Riskleri ve fırsatları doğru yönetmeli, kâr-zarar dengesini her zaman göz önünde bulundurmalıdır. İşletmeleri bitiren veya büyümeyi engelleyen en önemli faktör şüphesiz ki ekonomik faktörlerdir. Bu nedenle başarılı bir yönetici, işletmesinin ekonomik süreçlerini yönetebilecek donanıma sahip olmalıdır. İşletmede muhasebeci yer alsa bile yöneticinin şirketin mali durumunu analiz edebilmesi önemlidir. Ekonomi ve iş yönetimi kitapları yöneticilerin kısıtlı kaynakları doğru yönetebilmesi için rehber niteliğindedir. Riski üretim ve fiyatlama analizi yapmak, sermaye bütçelemek gibi beceriler kazandırarak yöneticinin planlama sürecini doğru yönetmesine yardımcı olmaktadır. Bir yönetici; kaynakları, zamanı ve iş gücünü verimli kullanmalıdır. Böylelikle işletme, verimliliği ve sürekliliği ile rakipleriyle rekabet edebilir duruma gelecektir. Başarılı bir yönetici, başarılı bir işletme anlamına gelir. Çünkü eğer bir yönetici doğru yöntemlerle planlama sürecini dikkate alarak çalışır ve güncel gelişmelere uyum sağlarsa işletmeyi yüksek bir konuma çıkarabilir. Bu kategoride yer alan kitaplar yöneticiye hedef belirleme, planlama ve uygulama aşamalarında rehberlik edecektir.

İş Yönetimi Kitapları İçeriği

İş Yönetimi Kitapları İçeriği

İş yönetimi hakkında kaleme alınmış kitaplar, hedef belirlemiş ancak nasıl yola çıkacağı konusunda desteğe ihtiyaç duyan girişimciler için önemlidir. Bunun yanı sıra büyük bir işletmeye sahip bir CEO için de farklı bakış açıları sunmaktadır. İş yönetimi kitapları içeriği bakımından oldukça çeşitlidir. İş dünyasında farklı konumlarda çalışan pek çok okuyucu bu kaynaklardan faydalanmaktadır. Böylelikle zaman ve kriz yönetimini öğrenerek iş performansını ve başarısını arttırmak mümkün olmaktadır. İş yerinde zamanı ve krizleri yönetmek hem verimliliğin artmasını hem de motivasyonun yükselmesini sağlamaktadır. Doğru planlama yapmak da iş dünyasında oldukça önemlidir. Yönetici ve çalışanların odaklandıkları hedef, planlama sayesinde sürekli göz önünde bulundurulmaktadır. Böylelikle çalışma yoğunluğu içerisinde başka yönlere saparak hedef unutulmamaktadır. Bir işletmede tüm çalışanların planlı bir şekilde çalışıyor olması, işletmenin bütüncül ve uyumlu olmasını sağlamaktadır. Bir işletme için de en önemli değer, başarılı bir ekip çalışmasının yürütülüyor olmasıdır. Ekip çalışması, işletmeye değer katan en önemli faktörlerden biridir. Çünkü farklı deneyim ve bakış açısına sahip her bir çalışan, işletmeye katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda ekip ruhuyla hareket etmek yüksek bir motivasyona ve verimliliğe de sebep olmaktadır. Bu kategoride yer alan kitaplar, iş dünyasında çalışan pek çok okura kriz yönetimi becerisi kazandırmayı hedeflemektedir. İşletmelerde iç veya dış sebeplerle pek çok olumsuz durumla karşılaşılmaktadır. Böyle durumlarda bu krizi yönetmek, işletmenin ve çalışanların göreceği zararı minimum seviyeye indirecektir. İş yerinde performansı etkileyen bir diğer konu ise güncel olmaktır. Güncellik, iş başarısının daima arttırılmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca pazarda diğer işletmelerin gerisinde kalmamak, çağı yakalamakla mümkündür. Bu kategoride yer alan Türk ve yabancı işletme uzmanlarının kaleme aldığı kitapları okuyarak iş dünyasındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

 İş Yönetimi Kitapları Neden Önemlidir

İş Yönetimi Kitapları Neden Önemlidir

Bir işletmeyi ayakta tutan yönetim faaliyetlerinin hedefe yönelik olmasıdır. Bir işletme, hedefe yönelik çalışır ve verimliliği sağlarsa bir geleceğe sahip olabilir. Bu noktada işletmenin faaliyetlerinin yönetilmesi önem kazanmaktadır. Donanımlı bir yöneticinin daima kendini geliştirmesi, kendisiyle birlikte örnek bir yönetici olarak çalışanlarının da gelişimine katkı sağlaması gerekmektedir. Bu kategoride yer alan iş yönetimi kitapları çeşitleri pek çok yöneticiye yol göstermektedir. Aynı zamanda girişimci ve girişimci adaylarının da ihtiyaç duyduğu kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar girişimciye işletmeyi kurarken yapacağı yatırımı riskleri ve fırsatları ile beraber değerlendirme becerisi kazandırmaktadır. Girişimci, işletmeyi kurarken bir ekiple çalışmayabilir. Bu nedenle kendisi bir ekipte ihtiyaç duyduğu her tür bilgiyi edinmeli ve işletmesinde uygulamalıdır. Finans ve reklamcılık gibi pek çok alanda kendisini geliştirmelidir. Aynı zamanda problem çözme yeteneği ve ikna kabiliyetine de sahip olmalıdır. Bir girişimcinin işletmesindeki riskleri fırsata çevirmesi çok önemlidir. Bu nedenle karşılaştığı problemlere çözüm odaklı yaklaşmalıdır. Bu beceriler, zamanla öğrenilen becerilerdir. Girişimcilerin bu konuda okuyacağı kitaplar, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacaktır. Hedef belirleme, hedefe yönelik planlama yapma, uygulama, girişimin temel yapısını oluşturma ve denetleme bir girişimcinin izlemesi gereken yoldur. Bu temel basamakların emin adımlarla çıkılması gerekmektedir. Aksi takdirde girişimci geleceği olmayan bir işletme kurmuş olacaktır. İş yönetimi kategorisindeki kitaplar, girişimcilerin yol haritası oluşturmasına katkı sağlayacak ve onlara gereken motivasyonu aşılayacaktır. İş yönetimi kitapları özellikleri oldukça çeşitli olmakla birlikte motivasyon ve biyografik eserler tercih edilen özellikler arasında öne çıkmaktadır. Pek çok girişimciye, yöneticiye ve çalışana ilham olan bu eserler başarılı iş insanlarının hayat hikayeleri konu edinebilmektedir. Bu biyografik eserlerin yanı sıra pek çok kişisel gelişim uzmanının kaleme aldığı motivasyon kitapları da önemlidir.

 Çok Okunan İş Yönetimi Kitapları

Çok Okunan İş Yönetimi Kitapları

Günümüzde küresel etkiye sahip büyük şirketler, küçük bir girişim olarak kurulmuştur. Doğru planlama ve yönetimle büyüyen bu girişimler, aynı zamanda çağın ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek şekilde kendilerini güncellemişlerdir. Bu kategoride yer alan kitaplar, bu tür girişimleri ele almakta ve günümüz girişimcilerine ilham olmaktadır. İş dünyası pek çok alanı kapsamaktadır. Finans, pazarlama, muhasebe, reklamcılık gibi bu alanların hepsi ayrı bir uzmanlık alanıdır. Ayrıca bazı durumlarda yönetici veya çalışanların bu alanların hepsine birden hâkim olması gerekmektedir. Bu kategoride yer alan akademik kitaplar , bu alanlarda akademik eğitim almamış olan okuyucuların da çeşitli düzeylerde bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Böylelikle iş dünyasında başarılı bir çalışan veya yönetici olmak mümkün olacaktır. Çalışma hayatına yönelik kitapların yanında akademik ihtiyaçlara yönelik kaleme alınmış kitaplar da bulunmaktadır. İş yönetimi kitapları fiyatları bakımından çeşitlilik göstermektedir. Bu kategoride önemli işletmeci, girişimci ve yöneticilerin kaleme aldıkları ve deneyimlerini içeren kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar sıklıkla tercih edilen kitaplar arasında yer almaktadır. İlham olan girişimler ve bu girişimlerin büyüme hikayesini anlatan kitaplar pek çok okuyucu tarafından tercih edilmektedir. Siz de raflarınızda bu kitaplara yer ayırarak tüm dünyanın konuştuğu bu dev girişimlerin varlıklarını neye borçlu olduğunu öğrenebilirsiniz. Kitap tercihi yaparken kararsızlık yaşadığınız noktada İş yönetimi kitapları yorumları yol gösterici olabilmektedir. Bu kategoride yer alan kitaplar pek çok girişimci ve yöneticiye yol göstermektedir. Aynı zamanda pek çok çalışan bu kitaplarla kendilerini geliştirmekte ve iş performansını arttırmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yayınevi

The Kitap (20)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yayın Dili

Türkçe (446)
İngilizce (13)
Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

(418)
(26)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Baskı Sayısı

(249)
(24)
(22)
(17)
(12)
(12)
(10)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sayfa Sayısı

(15)
(14)
(12)
(12)
(11)
(11)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Basım Tarihi

(14)
(13)
(11)
(11)
(9)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

ISBN

(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Editör

(6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çevirmen

(9)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL