TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yağlı Boya

için 7.147 sonuç bulundu.

Yağlı Boya

Bireyler pek çok hobilerle ilgilenmektedir. İlgi alanı ve zevklere göre hobilere sahip olan kişiler vakitlerini güzel değerlendirmek ve stres atmak için bu işlerle uğraşırlar. Yağlı boya ile ilgilenmek bu hobiler arasında önemli bir yere sahiptir. Profesyonel veya amatörce bu hobiyle ilgilenen pek çok insan bulunmaktadır. Sanatseverler tarafından da oldukça ilgi görmektedirler. Yağlı boya tablo ürünleri ise bu işle profesyonel veya hobi olarak uğraşan sanatçıların çıkardıkları ürünlerdir. Evlerde veya işletmelerde dekoratif amaçlı kullanımıyla dikkat çekmektedirler. Yağlı boya çalışmaları pek çok içeriğe sahip olmaları nedeniyle kullanım alanları da genişlik göstermektedir. Pek çok mekan tasarımında bu ürünlerin kullanımına rastlanmaktadır.

Yağlı Boya ile Dekorasyon Daha Kolay

Yağlı Boya ile Dekorasyon Daha Kolay

Günümüzde iç mimari ve tasarıma verilen önemin arttığı görülmektedir. Ev ve işletmelerde iç tasarımda kullanılan ürünler belirli bir uyuma sahip olarak düzenlenmektedir. Bu uyumu yakalamak için pek çok dekorasyon ürünü kullanılmaktadır. Kendi zevk ve beğenilerinize göre mobilyaları belirledikten sonra dekorasyon ürünlerini de isteğiniz doğrultusunda seçip tamamlayabilirsiniz. Yağlı boya manzara resimleri en çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasındadır. Doğayı seven insanlar tarafından daha çok tercih edilmekte olan bu resimler kullanıldığı mekana hoş bir görüntü katmaktadır. Pek çok rengi bir arada barındıran bu çizimler dekorasyonda uyumlu bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Mevsim manzaraları da uygun renk ve desendeki eşyalarla kullanıldığında dikkat çekici bir özellik göstermektedirler. Açık tonlarda dizayna sahip bir mekanda kış manzaraları tamamlayıcı nitelik göstermektedir. Konsept kafe ve işletmeler de bulunmakta olduğundan kendi konseptleri doğrultusunda bir doğa manzarası çizimiyle dekorasyonlarını tamamlamaktadırlar. Yağlı boya tablolar manzara çizimlerinin en önemlilerindendir. Eski zamanlardan beri görülmekte olan bu çizimler en klasik tablolardan biri olarak bilinmektedir. Daha canlı bir görünüme sahip olan bu tablolar duvardaki görüntüleri nedeniyle tercih edilmektedir. Kara kalem veya başka tarzda çizimlerde renkleri canlı bir şekilde yansıtmak daha zor olduğundan bu tablolara yönelinmektedir. Modern yağlı boya tablolar ise genellikle daha hareketleri çizimler barındırmaktadır. Müşteri veya misafirlerine daha enerjik bir hava vermek isteyen ev ve işletmelerce tercih edilmektedir. Bu tablolar genellikle soyut tarzda olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Sanatseverlere vermek istedikleri mesajı doğrudan vermek yerine soyut bir biçimde ele alarak düşündürme amacı da gütmektedirler. Bu özellikleriyle birçok kesim tarafından dikkat çekici bulunmaktadırlar. Profesyonel anlamda pek çok sanatçı tarafından yapılmakta olan tablolar bulunmaktadır. Bu tablolardan biriyle duvarlarınızı süslemek size kalmıştır. Kendi duvarınızı kendi çizimlerinizle süslemek istediğiniz takdirde birçok kurs imkanından faydalanmanız mümkündür. Yağlı boya başlangıç seti sayesinde bu çizimler için temelde en gerekli olan malzemelere erişebilirsiniz. Gideceğiniz kurslar yardımıyla ve kendi çabanızla bu çizimleri yapmayı öğrenmeniz mümkündür. Öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda kendi emeğiniz olan bir tablo ile duvarınızı dekore edebilirsiniz. Dekorasyon amaçlı farklı tasarımlı tabloloru Kırtasiye & Ofis üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yağlı Boya Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yağlı Boya Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bireyler pek çok hobiyle ilgilenmektedir. Boş zamanlarını değerlendirmek ve güzel vakit geçirmek amacıyla hobi edinilmektedir. Resim yapmak en popüler hobiler arasında yer almaktadır. Pek çok sanatsever çizim yapmaya ilgilidir. Resim yapmak için pek çok kurs düzenlenmektedir ve bu hobi için bazı malzemeler gerekmektedir. Yağlı boya seti resim yapmak isteyenler için gerekli en temel malzemeleri içermektedir. Fırça, boya, tuval, palet ve şövale bu işlem için gereklidir. İyi bir çizim için kaliteli boyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Boyalar ne kadar canlı ve belirgin olursa resim o kadar güzel bir görüntüye ulaşır. Akışkan bir boya ayrıca kişilere çizim kolaylığı da sağlamaktadır. İyi bir resim yapmak için iyi bir fırça da gereklidir. Fırçaların tutuşu ve kavraması kolay olmalıdır, bu özellik kişiye rahat bir çizim olanağı sağlamaktadır. Fırçaların tüyleri de büyük önem taşımaktadır, gerekli sertliğe sahip tüyler resimde bozulmalara yol açmadan güzel bir boyama sağlamaktadır. Tuvaller bu sanat dalında çizim kolaylığı açısından önemlidir. Tuvalin kalınlığı ve boyayı tutması resmin kalitesi açısından önemlidir. Yağlı boya portre çizimleriyle de sanatseverlerin ilgisini çekmektedir. Bireyler sevdiği, örnek aldığı ünlülerin portreleriyle odalarını dekore edebilmektedir. Ayrıca, pek çok profesyonel ve amatör sanatçı kişilerin portrelerini çizmektedir. Portre çizimleri ile arkadaş ve ailenizden insanlara özel günlerde hediyeler de verebilme olanağınız bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişilerin portresini kendiniz de çizebilir ve manevi değeri yüksek hediyeler oluşturabilirsiniz. Yağlı boya tablolar birçok ortamda dekorasyonun önemli parçalarından birisi olarak kullanılmaktadır. Pek çok konuyu ele alabilen bu resimler her ortama uyum sağlayabilecek nitelikler göstermektedir. Kişiler kendi zevk ve beğenilerine en uygun tablolar kullanarak iç mekan tasarımlarını tamamlayabilir. Bu tarz ürünler ile hem evlerde hem de işletmelerde dekorasyon düzenlemeleri yapılabilir. Yağlı boya tablo fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişebilmektedir. Ünlü sanatçılar tarafından yapılan tablolar daha yüksek fiyatlarda olmaktadır, bunların imitasyonları daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Tuval kalitesi de bu resimlerin fiyatlandırılmasında önem taşımaktadır. Kendi zevk ve beğeninize en uygun tabloyu bütçenizi göz önünde bulundurarak Sanatsal Malzemeler sayfamızda bulabilirsiniz.

Hobi Olarak Yağlı Boya

Hobi Olarak Yağlı Boya

Resim yapmaya ilgi duyan pek çok insan bulunmaktadır. Hem profesyonel hem de hobi olarak çizimler yapmakta olan sanatçılar vardır. Bireylerin ilgileri karşısında pek çok resim kursu bulunmakta ve halka hizmet etmektedir. Kurslar sayesinde eğitim alan kişiler bu konuda daha bilgili bir şekilde hobilerini icra edebilmektedir. Yağlı boya resimleri sanatseverler açısından önemli bir yere sahiptir. Sanatını gerek profesyonel gerekse amatör anlamda icra etmek isteyen bireyler bu resimlere yönelmektedir. Pek çok kursta eğitim hizmeti sunulan bu resimler sevenlerince öğrenilmektedir. Boş zamanlarını sevdiği şeylerle vakit geçirerek değerlendirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Hobi olarak yapılan bu çizimler ev ve işletmelerde dekorasyonlarda kullanılmaktadır. Ayrıca çizim yapan bireyler bu resimleri ile arkadaş ve akrabalarına hediyeler de oluşturmaktadır. El emeğiyle yapılmış olan bir hediye daha büyük bir manevi değer taşımaktadır. Bireyler hem sevdikleri hobiyle ilgilenip hem de aynı zamanda sevdiği kişilere hediyeler de oluşturabilmektedir. Kaliteli bir tablo üretmek için en önemli malzemelerden birisi yağlı boya fırçası olmaktadır. Kaliteli bir fırça kullanımı güzel bir çizim için gereklidir. Domuz kılından yapılmış sert kıllar kullanılan fırçalar daha iyi çalışılmasına olanak sağlamaktadır. Farklı çizim teknikleri için farklı fırça çeşitleri bulunmaktadır. Bazı fırçalar boyayı yaymaya yararken bazı fırçalar ise ince yapıda olmaları nedeniyle çizimlerde tercih edilir. Fırçanın tutuş tarzı dahi sanatçının çizim ve boyama tekniklerini etkilemektedir. Fırçalar işlem bittikten sonra detaylı bir şekilde temizlendiği takdirde daha uzun ömürlü olmaktadır. Yağlı boya renkleri canlı tonlarda olmaları özellikleriyle bilinmektedir. Bu boyalar pigment, bağlayıcı ve çözücü olmak üzere üç maddeden oluşmaktadır. Kaliteli boya tercihleri ile resim yapmak daha keyifli ve rahat bir hal almaktadır. Tuvalde hareket kolaylığı sağlayabilecek özellikte bir boya ile rahat bir çizim ve boyama yapılabilmesi mümkündür. Her renk tonunda boya seçenekleri bulunduğu için pek çok nitelikte tablo yapmak mümkündür. Yağlı boya fiyatları dikkate alındığında bazı oynamalar olduğu görülmektedir. Fiyatlarda oluşan farklılıkların nedeni boya markaları ve boya kalitesi olmaktadır. Boya kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3K (72)
3M (1)
404 (1)
A.D.B (1)
Amos (1)
Art (12)
Artdeco (67)
Artline (8)
Bigpoint (624)
Boomug (1)
Brons (1)
Bruno (1)
Cadence (12)
Canson (2)
Carioca (3)
Cem (45)
Ceo Art (6)
Creative (1)
Daler Rowney (627)
Derwent (9)
(1660)
Edding (1)
Fanart (24)
Gen-Of (2)
Giotto (1)
HobbyStyle (38)
hobi24 (3)
Lets (2)
Linea (4)
Louvre (1)
Lukas (147)
Maimeri (24)
Maries (274)
Masis (6)
Mikro (21)
Monalisa (20)
Monami (4)
Mydido (4)
Nova Color (41)
Novacolor (10)
Pattex (6)
Pebeo (920)
Pentel (4)
Phoenix (1)
Play-Doh (1)
Ponart (136)
Red Apple (8)
Reeves (1)
Rembrandt (22)
Rich (3)
Royal (1)
Rubenis (7)
Sbs (1)
Schmincke (72)
Sennelier (2)
Staedtler (1)
Std (3)
Südor (144)
Talens (451)
Terlans (18)
Tigel (1)
Umix (1)
Van Gogh (580)
Vox Art (1)
Öykü (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(412)
ve üzeri (465)
ve üzeri (488)
ve üzeri (493)
ve üzeri (500)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL