TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şovale

için 432 sonuç bulundu.

Şovale

Resim yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız sanatsal malzemeler kategorisindeki boya, fırça, palet ve tuval ile birlikte şövaleye de ihtiyacınız olacak. Tam aradığınız şövaleyi bulmak elinizde.

Şövale Nedir?

Şövale Nedir?

Şövale üstünde duran bir şeyi, genelde tuvali sabitlemek veya sergilemek için kullanılan, yaklaşık 20 derecelik bir eğime sahip olan dik destek birimidir. Şövaleler genelde ressamlar tarafından, ayakta ve oturarak resim yaparken veya bitmiş resmi göstermek için kullanılır. Resim şövaleleri genelde ahşaptan yapılır ve tasarımı genelde standarttır ama yüzyıllar boyunca yeni malzemeler ve farklı tasarımlar da ortaya çıkmıştır. Şövale çeşitleri arasında, en yaygın olan A çerçeveli şövale dışında, H çerçeveli şövale, büyük şövale, çevrilebilir şövale, tek direkli şövale, masa üstü şövale, portatif şövale, banklı şövale, sergi şövalesi, çocuk şövalesi veya mini şövale seçenekleriniz de bulunuyor. Alüminyum şövale ahşap şövaleden sonraki en popüler malzemelerden.

Şövale Nasıl Kullanılır?

Şövale Nasıl Kullanılır?

Şövale temel olarak iki amaç için kullanılır: Birincisi, tuval üstünde konforlu bir şekilde resim yapmak; ikincisi, tuvaldeki resimleri eğitimcilere, ziyaretçilere veya potansiyel müşterilere sergilemek. Şövaleyi tam verimle kullanmak için doğru ölçüleri edinmeniz ve tuvalinizi onun üstünde hareket etmeyecek şekilde sıkıca sabitlemeniz şart. Şövaleye tam yerleştirilmemiş bir tuval hangi boyayı kullanırsanız kullanın fırça hareketlerinizi olumsuz etkileyecektir. Ayrıca, A çerçeveli veya H çerçeveli şövaleleri aynı tripod gibi ayakları üstünde mükemmel bir dengede tutmalısınız. Küçük resimler yapıyorsanız veya şövaleyi karanlık odada fotoğraflarınızı dik ve düz tutmak için kullanıyorsanız masa üstü şövale veya mini şövale gibi ufak modelleri tercih edebilirsiniz. Bunlar size yerden tasarruf da sağlar. Tabloyu şövaleden alırken de elinizden geldiğince dikkatli olmayı unutmayın.

Şövale Fiyatları Ne Kadar?

Şövale Fiyatları Ne Kadar?

Şövale fiyatları nasıl bir ürün aradığınıza göre büyük bir çeşitlilik gösterir. Fazla profesyonel olmayan ve nispeten küçük ölçülere sahip bir şövale bütçenizi fazla yormaz ama profesyonel ve gerçek ağaçtan bir şövale elbette daha yüksek fiyatlara sahip olacaktır. Alüminyum şövaleler sunta ve gerçek ağaç arasında bir noktada yer alır ve aslında en sağlam şövaleler arasında yer alır. Atölyeniz yoksa ve şövaleyi sürekli taşımanız gerekiyorsa portatif, katlanabilir modellere bakmanız daha iyi olur. Bunlar sabit şövaleler kadar kapsamlı olmasa da pratikte işinizi görür ve birçoğu kendine özel çantasında taşınabilir. Akyazı, Bigpoint, Cadence, Linea, Lutart, Panda, Talens, İnter, Ponart ve diğer markalarının resim şövalesi çeşitlerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
404 (1)
Abka (1)
Ahşap (3)
Aihao (1)
Akyazı (7)
Ant (7)
Art (2)
Art Pro (1)
As (1)
Atlas (2)
BAYTUVAL (1)
Bigpoint (2)
Brons (1)
Cadence (1)
Datsu (1)
(235)
Elba (1)
Fanart (3)
Hobby (1)
İdora (3)
İgor (1)
İnter (2)
Koza (4)
Larte (21)
Lutart (3)
Maries (1)
Max (1)
Miniso (1)
Monalisa (3)
Monopol (4)
Museo (5)
Omca (1)
Panda (21)
Ponart (43)
Rich (1)
Südor (14)
Temat (2)
TICON (3)
Tray (3)
Tuvall (2)
Vivekka (1)
Öykü (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (91)
ve üzeri (103)
ve üzeri (108)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL