TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Proje Çizim Çantaları

için 667 sonuç bulundu.

Proje Çizim Çantaları

Boya, fırça, palet, tuval ve şövale gibi sanatsal malzemeleri kullanarak harika eserler yaratabilirsiniz. Peki, onları taşımanız gerektiğinde ne olacak? O zaman da proje ve çizim çantaları yardımınıza koşacak.

Proje Çantası (Çizim Çantası) Nedir?

Proje Çantası (Çizim Çantası) Nedir?

Proje çantası, başka bir deyişle çizim çantası, sanatçıların ya da sanat, mimarlık, mühendislik öğrencilerinin resimlerini ve diğer eserlerini güvenli, hasar görmeyecek şekilde taşımalarını sağlayan çantalardır. Proje çantaları birçok farklı boyut, malzeme ve desene sahip olabilir. Klasik proje çantaları plastik ve dikdörtgen olan, elde taşımak için bir sapı bulunan modellerdir. Kullanacağınız resim kağıdına uygun bir proje çantasını her zaman bulabilirsiniz. Bunlar resim kağıtlarınızı kırışma, kırılma, kirlenme, ıslanma gibi birçok riskten korur. Okul çağındaki çocuklar için çizgi film karakterleri olan çantalar keyifli seçeneklerdir. Proje çantası rulosu, silindir proje çantası, proje tüpü gibi isimler alan çantalar ise kağıtlarınızı rulo halde saklayabileceğiniz ve sonra elinizde veya çantanızda saklayabileceğiniz pratik ürünlerdir.

Proje Çantası Kullanma İpuçları

Proje Çantası Kullanma İpuçları

Proje çantasını kullanmak aslında çok kolay ama hangi boyutta ve ne tür proje çantası kullanmanız gerektiği taşıyacağınız parçalara bağlı. Standart, fazla kalın olmayan bir kağıda çizim kalemleri ile yapılmış standart bir çizim veya yazıcıdan, matbaadan çıkmış bir baskı rulo yapılarak taşınabilir. Fakat büyük bir yağlı boya tablo ya da akrilik boya, guaj boya gibi katmanlı boyalardan yapılan tablolar kıvrıldığında çatlayabilir; toz pastel veya kuru boya ile yapılan eserler ise dökülebilir veya bulaşabilir. Bunlar mümkün olduğunca katlanmadan taşınmalıdır. O yüzden dikdörtgen formdaki plastik proje çantalarından şaşmayın. Hatta kağıdı iki mukavva arasına yerleştirip çantaya koyarsanız resmi daha da garantiye almış olursunuz.

Proje Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Proje Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Proje çantası fiyatları boyutlar arttıkça yükselse de genelde makul seviyelerdedir. En çok rağbet gören proje çizim çantası modelleri 70 x 100, 50 x 70 ve 35 x 50 boyutlarındandır. Proje tüpü ölçüleri daha farklıdır. Elde taşınan plastik proje çantaları dışında, omza asılabilen laptop çantası benzeri proje çantalarına da göz atabilirsiniz. Bu çantaları proje taşımanız gerekmediğinde de kullanmanız mümkün. Yeterince alan olan proje çantalarına boya, fırça ve palet gibi diğer malzemelerinizi de sığdırarak ekstra sırt çantası zahmetinden kurtulabilirsiniz. Plastik proje çantalarının farklı renkleri bulunur. Bunlar kirlendiğinde nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Faber Castell proje çantası başta olmak üzere Alex Schoeller, Rotring, Maped ve diğer birçok markanın proje ve çizim çantaları burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (2)
A-4 Tech (1)
Abka (86)
Akyazı (8)
Alex (3)
Arches (2)
Ark (2)
Artline (1)
BARBIE (1)
Benetton (2)
Bigpoint (8)
Brons (2)
Cars (3)
Cem (2)
Ceo (3)
Ceo Art (2)
Colop (10)
Comix (1)
Derwent (4)
(192)
Dolphin (7)
Dong-A (1)
Esselte (2)
Fanart (9)
Frozen (5)
Gıpta (2)
GIPTA (1)
Globox (4)
Halsa (2)
İdora (1)
Kraf (31)
Kum (1)
Lets (1)
Linea (5)
Liquitex (8)
Liz (1)
Lutart (8)
Maries (1)
Oem (1)
Panda (2)
Pebeo (1)
Poly (10)
Rubenis (1)
Spiderman (5)
Südor (57)
Tarçın (1)
TASARIM (9)
Temat (3)
TICON (3)
Timon (8)
Tinge (1)
Turkuaz (1)
U.S. Polo (13)
Vans (3)
Viktoria (1)
Vox Art (3)
Yaygan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL