TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cam Boyası

için 1,334 sonuç bulundu.

Cam Boyası

Boya çeşitleri sanatsal malzemelerin vazgeçilmez parçaları arasındadır ve hepsi farklı bir tarzı işaret eder. Birçok yüzey boyanarak sanatsal hale getirilebilir. Bunlardan biri de cam. Ama cam, tuvalden farklı olarak sadece ona özel bir boya ile boyanabilir: Cam boyası.

Cam Boyası Nedir?

Cam Boyası Nedir?

Cam boyası camları boyamak için kullanılan özel bir boyadır. Bu boya cam yüzeyine sıkıca tutunur ve dış şartlardan etkilenmeden öyle kalır. Cam boyası modelleri temel olarak ikiye ayrılır. Bunlardan birincisi, okul öğrencileri ve cam boyamayı hobi için yapan kişiler tarafından tercih edilen su bazlı cam boyalarıdır. Bu tür boyalarla, pakette aksi belirtilmedikçe porselen de boyanabilir. Su bazlı cam boyalarında opak, metalik ve vitray seçenekleri de sizi bekler. İkinci model ise cam boyamayla profesyonel olarak ilgilenen kişilerin kullandığı alkol bazlı cam boyalarıdır. Bu tür boyalar su bazlı boyaların aksine ışığı geçiren şeffaf yapıdadır. Alkol bazlı cam boyalarını mimari süslemede sık sık görebilirsiniz.

Cam Boyama İpuçları

Cam Boyama İpuçları

Cam boyama harika sonuçlar elde edebileceğiniz bir sanat dalıdır. Doğru cam boyama malzemeleri ile rahatlıkla cam boyama yapabilirsiniz. Bunun için cam boyası dışında cam boya inceltici, fırça ve rölyef boyaya ihtiyacınız var. Öncelikle, cam iyice temizleyip kurulamanız şart. Yeni camlarda bile üretimden kaynaklanan bir yağ tabakası bulunur. Sirke veya camsil yeterli olacaktır. Sonrasında, ne kadar profesyonel olursanız olun, camın üstüne bir taslak çizmeniz gerekir. Bunun için de rölyef boya kullanılır. Boyama yaparken boyanın dayanıklılığı ve ellerinizin korunması adına mutlaka eldiven takın. Uygun cam boyalarıyla istediğiniz deseni yaptıktan sonra, aynı polimer kil gibi 180 derecede 20 dakika fırınlayın. Fırınlamama durumunda kuruma süresi 21 gün kadardır.

Cam Boyası Nasıl Seçilir?

Cam Boyası Nasıl Seçilir?

Cam boyası seçerken ilk dikkat edeceğiniz şey elbette su bazlı mı alkol bazlı mı olacağı. Cam boyası fiyatları da muhtemelen başka bir etmen ama seçenekleriniz çok olduğu için bu aşamayı da kolaylıkla geçebilirsiniz. “Cam boyası nasıl çıkartılır?” ebeveynlerin sıkça sorduğu bir soru. Bunun da çözümü çocuklara sökülebilir cam boyası almak. Cam boyama yaparken cam boyası dışında fırça seçimi de önemli. Sentetik kıllı fırçalar boyayı tutmakta zorlandığı için doğal kıllı fırçalar cam boyası için daha iyidir. Fırça darbesi görmek istemezseniz özel cam boyama süngerlerini kullanmanız mümkün. 3K, 3M, 404, Amos ve daha birçok markanın cam boyama seti ve cam boyası modellerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Alpino (2)
Amos (61)
Art (19)
Artabella (24)
Artdeco (149)
Artebella (9)
Bigpoint (8)
Brons (1)
BU-BU (21)
Cadence (135)
Canson (5)
Carioca (1)
Cem (1)
Creall (12)
Deka (51)
(295)
Dong-A (2)
Eagle (1)
Edding (14)
Kum (1)
Lukas (2)
Maped (1)
Marabu (10)
Monami (37)
Mydido (2)
Nava (14)
Nova Color (43)
Novacolor (11)
Pebeo (61)
Play-Doh (1)
Poliart (1)
Poly (1)
Ponart (53)
Red Apple (12)
Rich (5)
Südor (122)
tecnodieci (68)
UHU (2)
Şekil (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (124)
ve üzeri (127)
ve üzeri (130)
ve üzeri (135)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL