Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Makas & Maket Bıçağı

için 2,038 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  BİON 25 CM MAKAS

  (1)
  40,00 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Makas Vidalı 22.5cm / 4115-9

  (0)
  202,72 TL SEPETTE 192,72 TL
  +

Makas ve Maket Bıçağı

Günlük hayatta yapabileceğiniz keyifli boş zaman aktiviteleri arasında el işleri de bulunur. El işleri ve kendin yap projeleri boş zamanları değerlendirmek için son derece eğlenceli aktivitelerdendir. Bu aktiviteler sayesinde boş zamanlarınızda yaratıcı ve kullanışlı el işleri yapabilirsiniz. El işleri çocuklar tarafından da çok sık bir şekilde yapılan aktivitelerdendir. Çocukların yaratıcılığına oldukça olumlu bir etkiye sahip olan bu aktiviteler oldukça faydalı olur. Bu aktiviteler sayesinde çocukların yaratıcılığının yanı sıra motor becerileri de gelişir. Materyalleri yaratıcı şekilde kullanabilme ve ince işlemleri daha kolay yapabilmeyi sağlar. Bu sebeple özellikle ilköğretim dönemindeki çocuklarınızla yapabileceğiniz son derece keyifli aktiviteler olurlar. Bu aktiviteler sırasında kullanabileceğiniz sayısız materyal bulunur. Bu materyallerin başında makas gelir. Makaslar sadece el işlerinde değil hayatın her yerinde kullanmanız gerekebilecek temel öğelerdendir. Bu sebeple, her evde bir makasın bulunması çok önemlidir. Dikiş dikenler için de makaslar oldukça önemli materyallerdir. Falçata da en az makas kadar önemli ve temel ögelerden biridir. Maket yaparken oldukça önemli olan bu falçataları da çeşitli alanlarda kullanmanız mümkün olur. Birbirinden farklı makaslar ve falçatalara ulaşabilmeniz mümkündür. Ürünlerin tümü eşsiz tasarımlarla üstün kalitenin bir araya getirilmesiyle birlikte kullanıcıya sunulur. Siz de sayfamızda bulunan bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Eğlenceli ve Şık Tasarımlı Makaslar

Eğlenceli ve Şık Tasarımlı Makaslar

Günlük hayatta en sık kullanılan kırtasiye malzemeleri arasında makaslar yer alır. Bu materyaller el işlerinde, dikiş dikerken, hatta yemek yaparken çok sık olarak kullanılır. Makas çeşitleri oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Bu seçenekler arasında el işi makasları, terzi makasları ve yiyecek makasları sayılabilir. El işi makasları genellikle çocuklar tarafından da kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olan seçeneklerdir. Terzi makasları ise terziler tarafından dikiş dikerken kullanılabilmesi için tasarlanmış olan sivri modellerdir. Yemek makasları ise yemek yaparken kesmek zorunda kaldığınız kemik gibi çeşitli parçalardan kullanabileceğiniz ürünlerdir. Makas modelleri tasarımsal açıdan da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede farklı kullanıcılar kendileri için uygun tasarıma sahip olan ürünleri rahatlıkla bu seçenekler arasında bulabilirler. El işi makasları çocuklar için özel olarak üretilmiş seçeneklere sahiptir. Bu seçenekler genellikle çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu renk seçenekleri arasında kırmızı, mavi, pembe ve sarı gibi parlak renkler mevcuttur. Renk seçenekleri sayesinde çocuklarınızın en sevdiği rengi bulmak mümkündür. Bunların yanı sıra farklı desenlere sahip makaslar bulmak mümkündür. Çocukların dikkatini çekecek olan çiçek, hayvan desenleri bulunan modeller oldukça eğlenceli görüntüler oluştururlar. Bunların yanı sıra çocuklar için özel olarak oluşturulmuş olan süper kahraman logolarına sahip modeller bulmak da mümkündür. Siz de tüm bu tasarımları inceleyerek kendinize ve çocuğunuza uygun olabilecek modeli rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Maket Bıçağı Çeşitleri

Maket Bıçağı Çeşitleri

Maket bıçağı el işi yaparken, maket yaparken, kaplama materyalleri keserken kullanılabilecek son derece kullanışlı bir alettir. Bu alet plastik bir kaplama içerisinde bulunan tek kenarı keskin bir bıçaktan oluşur. Bu bıçak bir sürgüleme sistemi ile kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Sahip olduğu plastik kaplama sayesinde bıçağın keskin kısmından korunmuş olursunuz. Falçata modelleri arasında farklı boyutlarda seçenekler bulunur. Küçük falçata oldukça kullanışlı olan ürünlerdendir. Bu tür küçük modeller kolaylıkla taşınabilir özelliktedir. Bunun yanı sıra ürün ufak detaylar üzerinde kullanmak için oldukça kullanışlıdır. Küçük bıçak sayesinde daha küçük boyutlardaki materyalleri rahatlıkla kesebilirsiniz. Kalem falçata da detaylı çalışmalar için oldukça kullanışlıdır. Kalem şeklindeki model farklı şekillerde parçaların kesilebilmesi için oldukça kullanışlı olur. Ürünler ayrıca estetik açıdan da farklı tasarımlara sahiptir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler farklı tarzlara hitap ederler. Pembe falçata oldukça hoş bir tasarıma sahip olan modellerden biridir. Eğlenceli bir tasarıma sahip olan bu model özellikle canlı tasarımlardan hoşlananlar tarafından severek kullanılabilir. Ürünler arasında inceleme yaparken dikkat çeken önemli noktalardan biri de ürünlerine sahip olduğu çeşitli özellikler olur. Farklı Tasarımlar sahip olan ürünlerin özellikleri ile birbirlerinden farklı olur. Bu özellikler hem kullanım kolaylığı hem de kullanım şekli açısından oldukça önemli olur. Makas çeliği önemli özelliklerinden biridir. Farklı türdeki ve bileşimdeki çelikler farklı özelliklere sahip olurlar. Ürünlerde kullanılan çeliklerin eksikliği büyük öneme sahiptir. Profesyoneller tarafından kullanacak olan türdeki ürünlerin çeliğinin yüksek keskinliğe sahip olması çok önemlidir. Bunun yanı sıra çocuklar tarafından el işleri tarafından kullanılan ürünlerin ise keskin uçlarını plastik ile kaplanmış olması güvenlik açısından çok önemlidir. Falçata çeşitleri arasında da farklı özelliklere sahip olan modeller mevcuttur. Yuvarlak maket bıçağı oldukça dikkat çeken seçeneklerden biridir. Yuvarlak bir bıçağın altında plastik tutma kısmı bulunan bu ürünle oldukça kolay bir şekilde kullanılabilirler. Özellikle belirli ölçülere göre çeşitli materyalleri keserken rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün profesyonel amaçlar için uygundur. Kalem tipi falçatalar sayesinde çok değişik şekillerde parçalar kesmek de mümkündür. Ayrıca detaylı çalışmalarınızı da bu tür ürünlerle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden farklı ürünleri ve özelliklerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Makas ve Maket Bıçağı Fiyatları

Makas ve Maket Bıçağı Fiyatları

Ürün fiyatları seçim sırasında oldukça önemli noktalardan biridir. Kullanıcılar seçim yaparken bütçelerini zorlamayacak ürünleri tercih ederler. Bu sebeple ürünlerin fiyatını inceleyerek seçim yapmanız çok önemlidir. Ürünlerin fiyatlarının geniş aralıklara sahip olması da oldukça önemli bir noktadır. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan ürünler sayesinde farklı bütçelere sahip olan kullanıcılar kendileri için uygun seçenekleri rahatlıka bulabilirler. Makaslar ve maket bıçakları oldukça geniş fiyat aralıklarına sahiptirler. Bu nitelikleri arasında ürünün teknik ve tasarımsal özellikleri, üretildikleri materyaller sayılabilir. Makas fiyatları üzerinde etkili olan önemli bir nokta sahip olduğu tasarım olur. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modeller değişik fiyatlara sahip olurlar. Falçata fiyatları da sahip olduklara özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin bıçağında kullanılan metal türü önemli bir etkendir. Farklı materyallerden üretilen bıçakların fiyatları da değişiklik gösterir. Ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması fiyatları açısından oldukça önemli bir noktadır. Kaliteli materyallerden üretimi ve uzun süre dayanıklı olan ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde olumlu etkilere sahip olur. Makas seti 6’lı modeller içeriğinde birden fazla ürün bulunduğu için fiyatsal açıdan değişikliğe sahiptir. Maket bıçağı seti de farklı amaçlar için kullanabileceğiniz farklı parçalardan oluştuğu için fiyatsal açıdan farklılık oluşturur.