TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cetvel

için 3,304 sonuç bulundu.

Cetvel

Okul hayatından iş hayatına kadar çoğu alanda ölçümler ve düzgün çizimler yapabilmek için kullanılan cetvel; yapıldığı maddeye, şekline, ölçekli olup olmamasına veya derecelerine gibi çeşitli modellerde günlük hayatta yerini alıyor. İlk akla gelen cetvel çeşitleri arasında düz ve ölçekli bir metreden kısa modeller olsa da farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok seçenek vardır.

Kaliteli Cetvel ile Kaliteli İşler Yapın

Kaliteli Cetvel ile Kaliteli İşler Yapın

Ham madde olarak pek çok maddeden üretilebilen modellerde en sık tahta, plastik ve metal seçeneklere rastlanır. Kullanım esnasında bükülüp kırılmaması, kaliteli geometrik cetvel için önemli bir unsurdur. Metal cetvel çeşitleri sayesinde çalıştığınız ortama ve kullanma sıklığınıza göre daha dayanıklı, darbeye karşı güçlü, uzun ömürlü kullanım elde edebilirsiniz. Genellikle çelik metalinden elde edilen bu modeller düşmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olmaları sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Metal seçenekleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi kullanılan metalin paslanma yapmamasıdır. Pas tutan metallerden üretilmiş araçlar hem sağlığınız açısından tehdit oluşturur hem uygulama alanınızda leke bırakabilir. Cetvel seçenekleri ölçekli veya ölçeksiz olabilir. Düz çizim yapabilmek, sınır çizebilmek ve kaydırma yapmamak için kullanmak istiyorsanız ölçeksiz cetvel sizin için yeterli ve ideal bir araçtır. Hayatınızı kolaylaştıran bu çizim araçları arasında üstünde santimetre, milimetre veya derece işaretleri bulunan; doğru ve eşit ölçümler yapmanızı sağlayan modelleri de sayfamızda bulabilirsiniz.

Cetvel Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cetvel Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cetvel takımı içerisinde pek çok çeşit model bulunsa da genellikle en sık kullanılan ve bir metreden az olan pratik, kullanışlı, üzerinde santimetre ve milimetre çentikleri bulunan, düz, çoğunlukla dikdörtgen şekilli ölçüm araçları bulunur. Boyutları değişken olmakla birlikte 30 cm’lik, 50 cm’lik ve 1 metreye tekabül eden 100 cm’lik uzunluklara sahip olanları daha sık kullanılmaktadır. Genellikle uç kısımlarında yer verilen küçük mercekler sayesinde kullandığınız bölgeye daha yakından bakabilir, belirli alanı mercek yardımıyla büyütebilir ve daha doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Cetvel fiyatları; modellere ve markalara göre değişiklik gösterse de oldukça ekonomik fiyatlıdır. Birden fazla alanda kullanmak için farklı işlevlere sahip araçlara ihtiyacınız olduğu takdirde sayfamızda bulunan cetvel seti halinde satılan ürünlere göz atabilir ve tek pakette daha çok araca daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Cetvel ile Düzgün Şekiller Çıkarın

Cetvel ile Düzgün Şekiller Çıkarın

Ölçüm veya çizim yapmanıza yardımcı olan bu araçlarının kullanım alanları denilince akla ilk okullarda matematik veya resim gibi dersler gelirken aslında oldukça yaygın bir kitleye hitap eder. Teknik çizim yapan mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri, grafikerler ve diğer birçok meslek grubunun olmazsa olmaz aletlerinden biridir. Bunların yanı sıra terzilik mesleğinde de doğru ölçüm ve kesim yapmak için öncelikli bir araçtır. Piyasada sıkça karşılaşılan ve ölçüm yapmanın yanında çeşitli şablonları daha düzgün ve geometrik şekilde çizmeye yarayan şekilli cetvel seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Farklı şablonları üzerinde barındıran bu modeller sayesinde geometrik şekillerden, harflere ve sayılara kadar birçok şekli bu şablonlar sayesinde düzgünce çıkarabilirsiniz. Üçgen cetvel olarak da bilinen gönyeler; açıları da hesaba katarak ölçüm yapmaya yarayan adından da anlaşıldığı üzere üçgen şekilli modellerdendir. Farklı ölçülere sahip olabilen bu modeller dik açı oluşturacak şekilde üretilir ve bu açıları ölçmede size yardımcı olur. Ayrıca arzu ederseniz Çizim Gereçleri kategorimiz üzerinden ihtiyacınız olabilecek çizim gereçlerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (3)
3K (39)
3M (2)
404 (6)
Abka (3)
Addison (1)
Adel (5)
Alfa (1)
Ant (1)
Ark (64)
Art Pro (1)
As (1)
baabiya (1)
Bigpoint (70)
Brons (40)
Caretta (6)
Cassa (15)
Cem (1)
Ceo (2)
Ceta Form (2)
D'S Damat (1)
(1161)
Dolphin (3)
Dymo (1)
Eser (1)
Everest (1)
Fatih (15)
Folia (2)
Frozen (1)
GIPTA (1)
Halsa (3)
Hatas (446)
İdeal (3)
Jovi (1)
karin (1)
Kaukko (1)
Keyroad (25)
Kraf (49)
Kw-Trio (1)
Linea (3)
Lino (2)
Lutart (9)
Maped (169)
MAS (45)
Masis (1)
Mikro (20)
Milan (8)
Monopol (44)
No Name (1)
Panda (1)
PENSAN (4)
Piano (1)
Ponart (1)
Puti (2)
Red Apple (2)
REFSAN (11)
Rio (58)
Rotring (26)
Rubenis (88)
Staedtler (2)
Std (2)
STD (1)
Südor (84)
Temat (3)
TICON (6)
Tmn (1)
Trix (1)
Tuvall (1)
Umur (8)
Vox Art (142)
VPW (1)
WoodExt (1)
Xiaomi (1)
Yaygan (3)
Yıldızlar (475)
Youth (1)
Yplus (8)
Zweck (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(340)
ve üzeri (416)
ve üzeri (438)
ve üzeri (445)
ve üzeri (454)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL