TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

POS Yazar Kasa

için 88 sonuç bulundu.

POS Yazar Kasa

Günümüzde kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapılamayan herhangi bir işletme, alışveriş merkezi, hatta ve hatta esnaf dükkanı bile düşünülemez hale gelmiştir. Cüzdanlarımızda bolca bulunan ve herhangi bir harcama sırasında sıklıkla başvurduğumuz kredi kartları gündelik alışveriş rutinimizin bir parçası haline geldi demek mümkün. POS cihazları ya da POS yazar kasa çeşitleri de bu alışverişleri gerçekleştirmek için kullanılan aracı cihazlar olarak karşımıza çıkmakta ve işletmeler için bir zorunluluk haline bürünmektedir.

POS Cihazı Ne İşe Yarar?

POS Cihazı Ne İşe Yarar?

Alışveriş merkezindeki giyim mağazasından 3 taksite yaptığınız alışverişi, yeğeninizin doğum günü için sokağınızdaki fırından aldığınız doğum günü pastasını veya eve sipariş verdiğiniz son pizzayı düşünün. Büyük bir ihtimalle hepsini ya kredi kartıyla ya da banka kartınızla ödemişsinizdir, değil mi? İşte bu ödemeler sırasında kredi kartlarınızı geçirdiğiniz cihazlar, POS makinesi olarak karşımıza çıkar. Point of Sale, yani "Satış Noktası" ifadesinin kısaltılmış hali olan POS, satış noktasında kart aracılığıyla gerçekleşen harcama işlemleri sırasında kullanılan ilk ve tek cihaz niteliğini taşır. İlgili bankaların müşterilerine anında ulaşabilmeleri açısından da büyük kolaylık sağlayan POS aleti özellikle ülkemizde 2013 yılında getirilen yeni bir yasa mevzuatı ile birlikte yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu kanuna göre başta hizmet sektörü olmak üzere her sektörden işletmeler bu yeni nesil POS cihazlarından bulundurmak zorundadırlar.

POS Cihazı Nasıl Kullanılır?

POS Cihazı Nasıl Kullanılır?

POS cihazları veya yeni nesil yazar kasalar aslında hem tüketiciye, hem de işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. GSM hattı takılabilen mobil POS cihazları gezici kullanım imkanı sunarak tüketicinin bulunduğu yere hizmet sağlanmasına ön ayak olmaktadır. Bununla birlikte bu POS cihazlarının kullanımı ile ilgili de işletmenin ve işletme çalışanlarının detaylı bir biçimde bilinçlendirilmesi gerekir. POS cihazı nasıl kullanılır sorusunun cevabına bakacak olursak, öncelikle işletmenin bir internet bağlantısı olması gerektiğini söylememiz gerekir. Kablolu internet, kablosuz internet veya belli başlı sim kartlar aracılığıyla banka ile bir bağlantı kurulması gerekmektedir. Akabinde üzerinden işlem yapılacak olan kart POS cihazına takılır ve işlem tamamlanıncaya kadar çıkartılmaz. Burada yapılacak olan işlem, POS makinesinin türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çipli POS makinesi, temassız POS makinesi ve manyetik okuyuculu POS makinesi bu cihazların en yaygın olarak kullanılan türleri arasında gelir.

POS Makinesi Fiyatları ve Modelleri

POS Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Sitemizin POS Yazar Kasa kategorisinde bulabileceğiniz POS makinesi çeşitleri kanuni mevzuata ve tüketici yasalara uygun olarak tasarlanmış cihazlar olarak karşımıza çıkar. Listelenen POS makinesi fiyatları marka, model ve cihazın türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Profilo, 3K, Delta, HP ve A-4 Tech başta olmak üzere güvenilir teknoloji markalarının POS yazar kasa cihazlarına ulaşabileceğiniz kategorimizde farklı renk ve model seçeneklerinde cihazlar beğeninize sunulmaktadır. Daha fazla ofis makinesi çeşitlerini incelemek ve iş yaşantınızı kolaylaştırmak adına Ofis Makineleri kategorimizde gezinmeyi sürdürebilir, n11.com güvencesi ve kalitesi ile bütçenize en uygun alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Beko (2)
(1)
Hugin (16)
İnfoteks (2)
Ingenico (24)
Inpos (6)
Olivetti (7)
Payport (1)
Pidion (2)
Profilo (5)
Telestar (1)
Verifone (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL