TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Etiketleme Makinesi

için 1.727 sonuç bulundu.

Etiketleme Makinesi

Barkod yazıcı ya da etiket basma makinası olarak da bilinen etiketleme makinası, içerisinde bulunan rulo şeklindeki etiketleri basmak amacı ile kullanılan ve özellikle ürün etiketleme işlemi sırasında en yaygın olarak kullanılan cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Etiket yazıcı ya da barkod yazıcı adı ile de geçen bu cihazlar, tüketim sektöründe alışveriş esnasında ürünler üzerinde bulunan etiketlerin neredeyse tamamının basımından sorumlu cihazlardır demek mümkün. Bu kategorimizde kullanım ihtiyacınıza yönelik farklı çeşitlerde etiketleme makinası bulmanız mümkün.

Etiketleme Makinası Nasıl Kullanılır?

Etiketleme Makinası Nasıl Kullanılır?

Standart bir etiketleme makinesi aslına bakarsanız bir pos cihazı mantığıyla çalışmaktadır. İçerisine yerleştirilen rulo şeklindeki kağıtlara basım yapan cihaz, ortalama olarak dakikada 70 ile 150 metre arasında baskı yapabilmektedir. Cihazların üzerinde bulunan klavye veya tuş takımı sayesinde dilediğiniz değerleri girebilir ve ona göre çıktılar elde edebilirsiniz. Etiket baskısı alma bakımından oldukça ekonomik olan bu cihazlar aynı zamanda seridir ve hızlıca dilediğiniz miktarda etiketi basmanıza olanak sağlar. Çoğunlukla tüm kurumsal firmaların, özellikle de perakende sektöründe çalışan firmaların sıklıkla kullandığı etiket basma makinası, başta ürün etiketleme olmak üzere farklı alanlarda ve iş kollarında kullanılabilmektedir. Bu kullanışlı cihazlar aynı zamanda termal etiketlere de baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Etiketleme makinalarının en büyük avantajı ise baskı sırasında herhangi ekstra bir sarf malzemesine ihtiyaç duymamanızdır.

Etiketleme Makinası Kullanım Alanları

Etiketleme Makinası Kullanım Alanları

Etiket makinaları, cam, plastik ve teneke ambalajlara kolaylıkla uygulanabilen bir çalışma sistemine sahiptir. Bununla birlikte etiket yapıştırmak istediğiniz ambalajın şekli de pek bir değişken oluşturmaz; yuvarlak, kare, oval ya da farklı şekillerdeki ambalaj ve kutulara kolaylıkla etiketleme yapmanız mümkün. Etiketleme makinaları kullanım alanlarına ve ambalaj çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Cam kavanoz etiketleme makinası, plastik etiketleme makinası, şişe etiketleme makinası ve kavanoz etiketleme makinası başta olmak üzere farklı çeşitlerde barkod makinası bulmak mümkün. Bununla birlikte yarı otomatik etiketleme makinası bulabileceğiniz gibi tam otomatik etiketleme makinası ile de etiketleme ve apketleme süreçlerinizi kısaltmak ve kolaylaştırmak mümkün oluyor.

En Uygun Etiketleme Makinası Fiyatları

En Uygun Etiketleme Makinası Fiyatları

Kategorimizde bulunan etiketleme makinaları hem ayrı ayrı, hem de setler halinde satılabilmektedir. Setlerin içerisinde bulunan yedek etiket ve yedek kartuşlar, hem maliyet hem zaman açısından tasarruf sağlayarak pratik bir kullanım şekli sunar. Sitemizde listelenen, depo ve ofis kullanımı için ideal olan etiketleme makinaları arasında Sarf, Leitz, Motex, Kraf ve Bigpoint başta olmak üzere pek çok kaliteli ofis malzemeleri markasının fiyat etiketleme makinası çeşitleri beğeninize sunuluyor. Bununla birlikte en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Dymo etiketleme makinası çeşitleri de bu kategoride. En uygun etiketleme makinası fiyatları ve bol çeşit için doğru yerde olduğunuz kesin. Daha fazla ofis ve kırtasiye malzemesi için Kırtasiye & Ofis kategorimizde gezinemeye başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Parmak (1)
2K (3)
3K (2)
3M (16)
404 (1)
A.D.B (1)
Aihao (1)
Ark (5)
Arrow (1)
Avery (14)
Big (1)
Bigpoint (55)
Botz (1)
Brons (1)
Brother (15)
Cady (22)
Cassa (5)
Ceo (1)
Diamine (3)
Dilman (1)
(764)
Dns (1)
Dymo (310)
ECOTAG (14)
Epson (1)
Esselte (1)
Etona (1)
Evmotex (1)
FOOGY (4)
Gp (1)
Hi-Text (1)
HP (1)
İf (1)
İnox (2)
Kraf (45)
Leitz (15)
Linea (1)
Lino (1)
Lion (1)
Maped (1)
MAS (2)
Masis (2)
Mespho (1)
Motex (106)
No Name (5)
Ofica (1)
Onr (1)
Piano (1)
Printix (5)
Pritt (1)
Proteks (1)
Puti (2)
Rubenis (17)
SAFEWELL (1)
Sarff (1)
Sırdaş (1)
Südor (3)
Taneks (12)
Tanex (62)
Tesa (1)
Trix (1)
Trodat (3)
Turkuaz (1)
Uni (3)
Zebra (4)
Zweck (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(166)
ve üzeri (210)
ve üzeri (222)
ve üzeri (224)
ve üzeri (236)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL