TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ciltleme Makinesi

için 1,186 sonuç bulundu.

Ciltleme Makinesi

Baskılı mecmuaların farklı teknikler uygulanarak kitap haline getirilmesi işlemi, yani ciltleme, günümüzde ciltleme makinesi yardımı ile oldukça kolay, hızlı ve pratik şekilde yapılıyor. Ciltleme makineleri, kağıt kesme makineleri, katlama makineleri, spiral makineleri ve kapak takma makineleri başta olmak üzere pek çok farklı türde ve işlevde karşımıza çıkıyor.

Ciltleme Makinesi Nasıl Çalışır?

Ciltleme Makinesi Nasıl Çalışır?

Herhangi basılı bir materyalin ciltleme işlemini gerçekleştirmek için kullanılan ciltleme makinesi, aslen oldukça basit bir çalışma mantığına sahiptir. Ciltleme makinesi nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız işinizin gerçekten de kolay olduğunu söylemekte fayda var. Makinenin üzerinde bulunan kenar boşluğu ayarlama düğmeleri de dahil olmak üzere pek çok kullanışlı düğme ve gösterge, ciltleme işleminizi oldukça pratik bir hale getirerek kolaylaştırıyor. Ciltlemez istediğini kılavuzu makineye sabitledikten sonra yapmanız gereken ilk şey, kılavuzu tutarak makinenin delgeç kolunu indirmek ve cilt ile spirallerin takılacağı delikleri oluşturmak. Delme işlemi tamamlandıktan sonra ciltleme kolu yardımıyla delik boyutlarına uygun olan spiral halkalarını kılavuza takarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, spiralin açık tarafının üste gelecek şekilde konumlanmış olmasıdır. Böylece ciltlemiş olduğunuz kitapçığınızın açılmasını ve dağılmasını önlemiş olursunuz.

Ciltleme Makinesi Kullanım Alanları

Ciltleme Makinesi Kullanım Alanları

Kullanışlı cilt makineleri ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü kılavuz ve kitapçığı ciltlemeniz ve okunabilir hale getirmeniz mümkün. Ciltleme makinesi yardımıyla ciltleyebileceğiniz mecmualar arasında raporlar, tezler, teklif kitapçıkları, fiyat listeleri, kataloglar, broşürler, envanter listeleri, ziyaretçi defterleri ve personel dosyaları gibi pek çok farklı kitapçık türü bulunuyor. A3, A4 ve A5 başta olmak üzere pek çok farklı kağıt formatını çeşitli şekillerde ciltleyebilen ciltleme makineleri, belgelerinizi korumanıza ve daha düzenli bir şekilde muhafaza etmenize de olanak sağlar. Kategorimizde hem ev, hem de ofis kullanıcıları için yüksek kapasiteli ve bol fonksiyonları ciltleme makinesi çeşitleri arasından size en uygun olan seçimi yapmanız mümkün.

Ciltleme Makinesi Fiyatları

Ciltleme Makinesi Fiyatları

Özellikle iş yerlerinde ve ofislerde bulundurulması gereken ciltleme makineleri, kullanım alanlarınıza büyük ölçüde esneklik ve düzen getiren araçlar olarka karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra ciltleme makinesi kullandığınız takdirde iş yeri olarak esktra bir matbaa hizmeti almaktan ve gereksiz maliyetten kurtulmuş olacaksınız. Ofis Makineleri kategorimizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz ciltleme makineleri ve markaları, bol çeşitleri ile beğeninize sunuluyor. En uygun ciltleme makinesi fiyatları ve en kaliteli markalar için doğru yerde olduğunuz kesin. Sarff, Bigpoint, office Force, Mapi ve Qupa başta olmak üzere son derece ekonomik ve kullanışlı ciltleme makinesi çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun bir makine seçebilir ve n11.com güvencesi ile kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abka (1)
Bigpoint (303)
CYKLOS (5)
Dahle (2)
(204)
Durable (11)
Epson (1)
Fellowes (2)
GBC (4)
Herma (1)
Kaya (2)
Kraf (8)
Lamiess (47)
Leitz (3)
Mapi (35)
MAPİ (3)
Mapibind (7)
Mapiwire (9)
MAS (43)
Mikro (1)
Mühlen (70)
Olympia (2)
Qupa (3)
Sarf (8)
Sarff (144)
Swat (2)
VANSDA (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL