TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karton&Koli

için 2,198 sonuç bulundu.

Karton&Koli

Evinizin içerisinde artık kullanmadığınız eşyalarınızı saklamak ya da taşınacak olduğunuzda eşyalarınızı düzenli bir şekilde içerisine yerleştirmek üzere kutu formunda ürünlere ihtiyacınız olabilir. Dışarıdan hem temiz hem de düzgün koli bulamıyorsanız, piyasadaki kaliteli ürün alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Karton koli ürünleriyle evinizi taşırken kolaylığa sahip olabilir; eşyalarınızı içerisine emniyetli bir şekilde saklayabileceğiniz kolilerle ortamınıza ferahlık kazandırabilirsiniz.

Koli Seçiminizi Dayanıklılıktan Yana Kullanın

Koli Seçiminizi Dayanıklılıktan Yana Kullanın

Konu ev taşımak olduğunda, birçok kişi Paketleme sürecinin ne kadar yorucu olacağını düşünerek gerginlik yaşar. Bu gerginliğin ortadan kalkabilmesi için taşınma sürecini en üst düzeyde kontrollü ve düzenli bir şekilde yürütmek gerekir. Taşınmanın ilk evresi evdeki eşyaların toparlanması ve taşıyıcı materyallerin içerisine yerleştirilmesidir. Burada tercih edilen taşıyıcı materyalin dayanıklılığı, kalitesi ve büyüklüğü oldukça önemlidir. Ev taşıma kolisi piyasada özellikle evini taşıyacak olanların ihtiyacına yanıt verecek özellikler sunuyor. Sizin için değerli olan ve kırılmasından endişe duyduğunuz eşyalarınız için emniyet sağlayan bu koliler, kalın yüzeyleriyle ve dayanıklı katlama noktalarıyla eşyalarınızı koruma altında tutabiliyorlar. Düz formda ve dengeli yapıda olmaları nedeniyle eşyalarınız taşınırken size kolaylık sağlayabilecek kilitli kutu koli modelleri de piyasada yer alıyorlar. Katlanabilir üst kapakları, alt kısımdan kolinin kilitlenmesini sağlayan bu ürünler, koli kapatıldıktan sonra siz açmadığınız müddetçe açılmıyorlar. Böylelikle özellikle eşyaların hareket ettirildiği anlarda güvenlik standartlarınız doğal olarak artmış oluyor.

Karton Koli Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karton Koli Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Eşyalarınızı herhangi bir nedenle saklamak veya ortamınızdaki fazla eşyaları kaldırarak alanınızı genişletmek istediğinizde iyi bir şekilde organize olmanız gerekir. İhtiyacınız olduğunda bu kaldırdığınız eşyalara pratik bir şekilde ulaşabilmek ve onları saklarken güvende kalmalarını sağlamak için kullanabileceğiniz karton kutu seçenekleri piyasada yer alabiliyorlar. Kapaklı seçenekleriyle küçük eşyalarınızı içerisinde saklayabileceğiniz karton kutular, kolay açılıp kapanabilir olmaları nedeniyle size eşyalarınıza yeniden ulaşma konusunda fayda sağlıyorlar. Böylelikle her defasında kutuyu bantlamanıza gerek kalmadan defalarca açıp kapatabiliyorsunuz. Kargolama amacıyla bir koli ya da karton kutuya ihtiyacınız olduğunda, özel bir görünüm yaratmak istiyorsanız piyasada renkli modeller de bulunuyor. Sevdiklerinize özel bir hediye yollarken veya fark edilebilir görünüme sahip bir kutuya ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz renkli modeller beyaz, siyah, kırmızı, mavi, sarı, kahverengi gibi çeşitli renklerde olabiliyorlar. Karton kutu fiyatları ürünlerin yüzey kalınlığına, ebatlarına ve genel tasarım özelliklerine göre çeşitlenebilir. Piyasada bu yönleriyle birbirinden ayrılan çok sayıda ürün seçeneği bulunduğundan, her bütçeye uygun bir karton kutu ve koli modeli Ofis & Kırtasiye sayfası üzerinden karşınıza çıkıyor.

Karton Kutu Çeşitleriyle Güvenle Taşının

Karton Kutu Çeşitleriyle Güvenle Taşının

Cam, seramik, alçı gibi çeşitli materyallerden oluşan eşyalar kolay kırılabilir oldukları için bu eşyaların taşınmasında kullanılacak olan kutularda ve kolilerde koruma özelliklerinin yüksek düzeyde olması gerekir. Evinizi taşırken bardaklarınızı kırılmadan taşıyabilmek üzere tercih edebileceğiniz bardak taşıma kolisimodelleri size aradığınız bu güveni sağlıyorlar. İç kısmında bardaklarınızı rahat bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlayan çok sayıda bölme bulunan koli alternatifleri, bardaklarınızın taşıma anında birbirlerine çarparak kırılmalarını önleyecek özellikleriyle tercihiniz olabiliyorlar. Yumuşak ve esnek dokularıyla darbeleri emici özellik gösteren bu kolilerle cam, seramik, alçı gibi malzemelerden üretilen eşyalarınızı kırmadan taşıyabilirsiniz. 44x29,5x12,7 cm gibi büyük ölçülerdeki bardak taşımaya odaklı kolilerle tek seferde çok sayıda bardağınızı taşıma imkanına sahip olabilir; ayrı ayrı kutular oluşturmak yerine tek bir koliyle pratiklik elde edebilirsiniz. Siz de taşınırken veya eşyalarınızı saklarken ihtiyaç duyabileceğiniz karton koli fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinmek üzere Kırtasiye & Ofis sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (80)
3K (22)
3M (9)
404 (8)
A-4 Tech (1)
A.D.B (3)
A5 (2)
Adel (2)
Agatha (9)
Ahşap (1)
Alemdar (2)
Alex (4)
Alfa (2)
Alpino (1)
Bigpoint (19)
Brons (1)
Cadence (1)
Cassa (1)
Castimo (9)
D'S Damat (1)
Dilman (1)
Discgear (1)
(1268)
Dolphin (2)
Emça (3)
Etona (2)
Folia (1)
Furkan (1)
Ginza (8)
Gıpta (2)
GIPTA (1)
Globox (1)
Has Kutu (49)
Kks (1)
Kolicim (15)
Kolievi (23)
Kraf (34)
kutuavm (25)
Lino (2)
Marla (1)
MAS (2)
Masis (2)
Mondi (2)
Morpack (57)
MYS (1)
Nepak (1)
No Name (2)
Oyal (5)
Puti (5)
Q Too (1)
Red Apple (1)
Rubenis (1)
Sarf (4)
Sim (2)
Südor (6)
Temat (2)
Tesa (1)
TICON (7)
tolipack (14)
Umix (2)
Umur (1)
Uni (1)
Unipak (361)
Zig (1)
özerden (7)
Özkan (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(303)
ve üzeri (416)
ve üzeri (449)
ve üzeri (456)
ve üzeri (476)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL