TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sürekli Form Kağıtları

için 326 sonuç bulundu.

Sürekli Form Kağıtları

Sürekli form kağıdı denince aklımızda oluşan resim, süreklilik arz eden birbirine ekli form kağıtları olabilir. Peki sürekli form ve sürekli form kağıdı nedir? Aslında aklınızda beliren resim ile sürekli form kağıdı nedir sorusunun yanıtı birbirine oldukça benzer. Gelin yakından bakalım.

Sürekli Form Kağıdı Nedir?

Sürekli Form Kağıdı Nedir?

Sürekli form kağıtları, bir fatura ödeme merkezine fatura ödemeye gittiğimizde ya da bankalardan işlem yaptığımızda, fatura kesen herhangi bir iş yerinde olması muhtemel form kağıtlarıdır. Fatura, makbuz ve benzeri kullanım alanları olan sürekli form kağıtlarının kendilerine özgü yazıcıları vardır. Bu yazıcılara sürekli form yazıcıları adı verilir. Sürekli form yazıcıları olmadan sürekli form kağıtlarına nüshası olan baskılar yapmanız ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle, şirketinizin, mağazanızın ve ofisinizin en önemli gereçlerinden biri olan bu elektronik aletten kesinlikle en az bir adet edinmelisiniz. Sürekli form yazıcısı edinmek için Yazıcı kategorimizi inceleyebilir ve sürekli form kağıt yazıcı ayarlarını yaparak fatura, makbuz, irsaliye ve benzeri belgeleri bu yazıcı ve sürekli form kağıdı vasıtasıyla basmaya başlayabilirsiniz.

Sürekli Form Kağıtları ve Kullanım Alanları

Sürekli Form Kağıtları ve Kullanım Alanları

Sürekli form kağıtlarının toptan ya da perakende ürün ya da hizmet satan mağazalar ve başka türden ticari işletmeler için önemi büyüktür çünkü sürekli form kağıtları resmi ve orijinal evraklar sağlayabilmek için en yaygın olarak kullanılan kağıt ürünlerinden biridir. Örneğin bir müşteriniz yazar kasa fişi değil de fatura kesmenizi istedi. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir işletme olarak talebini reddetmeyeceğiniz müşterinin istediği faturanın baskısında kullanılan kağıtlar sürekli form kağıtlarıdır. Sürekli form kağıtlarının kullanımı yalnızca fatura kesimiyle sınırlı değildir. Faturanın yanı sıra irsaliye makbuzu, reçete, gider pusulası, tesellüm fişi, satış fişi, elektrik, su ve doğalgaz faturaları gibi pek çok alanda sürekli form kağıtlarının kullanımı yaygındır.

Sürekli Form Kağıtları İçin En Uygun Fiyatlar

Sürekli Form Kağıtları İçin En Uygun Fiyatlar

Sürekli form 2 nüsha ya da 3 nüsha şeklinde olabilir. Meteksan, Mopak ve Vege gibi sektörün önde gelen markalarının ürettiği sürekli form kağıtlarını n11.com mağazalarından uygun fiyata ve güvenli ödeme garantisiyle satın alabilirsiniz. Sürekli form kağıtları arasında sayılabilecek bir başka ürün ise numaralı kağıtlardır. Numaralı kağıtlar veya bilgisayar kağıdı sürekli form kağıtları kategorisinin içinde yer almaktadır. Numaralı A4 kağıt fiyatları ve sürekli form kağıdı fiyatları için n11.com’un sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesine mutlaka göz atmalısınız. Ofis ya da şirketinizin ihtiyacına uygun sürekli form kağıtları satın almak için n11.com garantisi ve özenine güvenebilir, gönül rahatlığıyla hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Adet

(107)
(70)
(52)
(41)
(34)
(11)
(6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Aktif (1)
Alfa (1)
Delta (1)
(86)
Exxo (1)
Globox (1)
Gülpaş (6)
Jet Fax (1)
kalideraas (19)
Kodak (2)
Masis (1)
Meteksan (27)
Mopak (36)
ofmark (2)
Plus (16)
Power (1)
Rovi (1)
Sarf (2)
Südor (21)
Temat (1)
Umur (66)
Ve-Ge (4)
Vege (1)
World (14)
Yaygan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL