TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Plotter Kağıtları

için 937 sonuç bulundu.

Plotter Kağıtları

Plotter kağıdı nedir ve plotter kağıdı ne işe yarar sorularını yanıtlamadan önce, plotter kağıdına ismini veren şeyin ne olduğunu kısaca açıklayalım. Plotter kağıdı adını büyük bir yazıcı türü olan plotter yazıcılardan alır. Plotter yazıcı kullanırken plotter kağıdı kullanırsınız. Plotter yazıcı evinizde bulundurabileceğiniz küçük yazıcılardan değildir; büyük baskı ofislerinde kullanılır. Plotter kağıtları da bu nedenle daha çok endüstriyel ürünlerdir. Eğer bir yayıneviniz, matbaanız, baskı ofisiniz ya da mühendislik, mimarlık şirketiniz varsa plotter yazıcılara ve dolayısıyla da plotter kağıtlarına ihtiyacınız olacaktır. N11.com mağazalarından ofisiniz için uygun olan plotter yazıcı modellerini inceleyebilir ve hızlıca ve uygun fiyata güvenli ödeme garantisiyle satın alabilirsiniz. Plotter yazıcı fiyatlarını incelemek için Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları kategorimize mutlaka göz atın.

Plotter Kağıdı Nedir, Ne İşe Yarar?

Plotter Kağıdı Nedir, Ne İşe Yarar?

Gelelim plotter kağıdı nedir sorusuna. Plotter kağıdı evlerimizde bulunan yazıcılarda kullandığımız A4 kağıtlarından ebat olarak oldukça büyük yazıcı kağıtlarına verilen addır. A4 fotokopi kağıtları ISO standartlarına göre 210 x 297 mm iken, plotter kağıtları A0, A1, A2 ve A3 boyutlarında olmaktadır. Bu boyutlardaki plotter kağıdı ölçüleri ise her gün görmeye alıştığımız A4 kağıtlardan çok daha büyüktür. En büyük boyut A0 plotter kağıdı boyutlarıdır. Ardından A1, A2 ve A3 gelir.

Plotter Kağıdı Çeşitleri

Plotter Kağıdı Çeşitleri

n11.com mağazalarında bütün boyut ve ebatlarda plotter kağıdı bulmanız mümkündür. Mağazalarımızda satışa sunulan plotter kağıtlarının ölçüleri ihtiyaca göre çeşitlenmektedir. 450 x 50, 310 x 50, 620 x 50, 620 x 175, 750 x 175 ve daha pek çok ebat ve ölçülerde plotter kağıdını n11.com’da bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz boyutlardaki plotter kağıtları için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. N11.com en iyi plotter kağıdı fiyat skalasını sunduğu için normalde dışarıdaki mağazalarda çok pahalı olabilen plotter kağıtlarını mağazalarımız üzerinden bütçe dostu fiyatlara satın alabileceksiniz.

Plotter Kağıdı Kullanım Alanları

Plotter Kağıdı Kullanım Alanları

Plotter kağıtları mimarların, mühendislerin, yayıncıların, matbaa sahiplerinin, fotoğrafçıların ve benzeri basın-yayın iş kollarında çalışanların ya da iş sahiplerinin piyasada yürüttükleri projelerine dair başarılı baskılar alabilmeleri için tasarlanan ürünlerdir. Pek çoğu birinci sınıf kağıttan meydana gelen rulolardan oluşan plotter kağıtları önemli projelerinizin kaliteli kağıt üzerinde sunulmasına imkan vermektedir. Plotter rulo kağıtlar 1. hamur kağıtlardır ve opak kağıt kategorisine girerler. HP, Feyza, Bilgitaş, Vege ve Nokta gibi plotter kağıt üreticilerinin ürünlerine ve plotter kağıt fiyatlarına n11.com sayesinde hızlıca ulaşabilir ve alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Mesleğinizin ve şirketinizin plotter kağıt ihtiyaçları için n11.com’u seçin!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

404 (20)
Canon (1)
Canson (9)
Copytech (108)
Corvus (1)
(285)
Epson (55)
Gateway (8)
HP (288)
Jet Print (1)
Kodak (13)
Micron (26)
Mondi (5)
Oem (27)
Pesent'e (8)
Ponart (1)
Rovi (2)
Rulonet (7)
Südor (1)
Van Gogh (1)
Zarfsan (18)
Zig (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (71)
ve üzeri (73)
ve üzeri (74)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL