TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayraçlar

için 1,546 sonuç bulundu.

Ayraçlar

Kırtasiye malzemelerinin, özellikle de ofis kırtasiyesinin kurtarıcı parçalarından biri olan ayraç veya başka bir deyişle seperatör küçük görünüyor ama ünü dünya çapında ve adı herkesin ağzında. Onu yakından tanımaya ne dersiniz?

Ayraç Nedir?

Ayraç Nedir?

Ayraç adından da anlaşıldığı üzere “ayırmak” için kullanılan bir araçtır. Neleri ayırmak için kullanıldığına gelince; en basit şekliyle: sayfaları. Bir kitap okurken nerede kaldığınızı unutmamak veya arşivlediğiniz belgelerde önemli bir yeri kaçırmamak için ayraç veya seperatörden yardım alabilirsiniz. Kimi ayraçların üstü not almanıza müsaittir. Bu ayraçlar genelde arşivleme için özel üretilir. Arşiv kutularının yanı sıra kalın dosyalarda bir de ayraç kullanırsanız aradığınız belgeleri, elektronik ortama kaydetmemiş olsanız bile bulmanız oldukça kolaylaşır. Kategorimizde Esselite, Bigpoint, Noki, Serve, 3K, Leitz, Notix, Temat, Akkraft, Dilman, Faber Castell, Post-IT, 3M, Hello Kitty ve daha birçok ünlü markanın ayraçlarını bulabilir ve güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Ayraç Nasıl Yapılır?

Ayraç Nasıl Yapılır?

El yapımı ayracı modelleri oldukça revaçta. Siz de kendi ayracınızı kendiniz yapabilir veya web sitemizde bulunan envai çeşit el yapımı ayraçlardan satın alabilirsiniz. El yapımı ayraçlarda en sık başvurulan malzemelerden biri keçe. Keçeyi karton, plastik veya ahşabın etrafına sıkıca sarıp dikerek, bir de istediğiniz figürleri tepe noktasına ekleyerek ayraç elde edebilirsiniz. Ayraç olarak kullanılabilecek malzemelerin en garantilisi aslında kağıt ve karton. Kağıdı kesip yapıştırarak veya internette bulabileceğiniz talimatlara göre katlayarak güzel bir köşe ayracı yapabilirsiniz. Renkli el işi kağıtları bunun için ideal ama dilerseniz düz beyaz kağıdı pastel boya veya kuru boya ile de renklendirebilirsiniz.

Ayraç Çeşitleri ve Fiyatları

Ayraç Çeşitleri ve Fiyatları

Ayraç çeşitleri her yıl daha artıyor. Arşivlemede kullanmak istediğiniz ayraçlar beyaz bir şerit halinde, ucu ok işareti şeklinde veya yapışkanlı postit şeklinde olabilir. Üstlerinde rakamlar veya harfler, çizgiler veya kareler bulunabilir.Bu ayraçlarda dekoratif görünümden çok işe yararlık önemlidir. Kitap ayraçları ise daha da çeşitlidir. Standart kitap ayraçları kartondan dikdörtgen şeklindedir ve bazılarının ucunda onu daha da belirginleştiren püskül, boncuk vb aksesuarlar bulunur. Karton dışında ahşap ayraçlar, plastik ayraçlar ve (üstüne isim de yazılabilen) metal ayraçları tercih edebilirsiniz. Daha iyi sabitlenme ve daha farklı modeller için klips ayraçlar ve mıknatıslı ayraçlar da ideal. Ayraç fiyatları kırtasiye ürünlerinin geneli gibi oldukça cüzi miktarda. Zaten klasörlerde kullanacağınız seperatörleri veya yapışkanlı kağıtları toplu halde satın almanız da mümkün. El yapımı ayraçlarda fiyatın biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bunlar ve daha fazla dosyalama arşivleme ürününü görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

10 Parmak (7)
3K (12)
3M (6)
A.D.B (4)
A5 (8)
Akkraft (6)
Akyazı (13)
Alemdar (2)
Anatolia (1)
Ark (1)
As (1)
Bigpoint (112)
Bold (2)
Buz Devri (1)
Cassa (1)
Comix (2)
Copytech (1)
Deka (7)
Delta (1)
Dilman (4)
(520)
EBA (1)
Elba (2)
Esselte (92)
Exxo (21)
Fanart (1)
Fujika (2)
GIPTA (1)
Globox (5)
Hopax (1)
HUPALUPA (2)
I Cool (1)
İnox (1)
Kraf (76)
Kw-Trio (1)
Leitz (2)
Linea (2)
Lino (1)
Maped (3)
Mapi (2)
Marla (1)
MAS (20)
Mission (1)
Mondo (7)
Natürist (3)
Noki (192)
Notix (2)
Ofix (13)
Post-It (4)
Red Apple (13)
Roxy (5)
Rubenis (5)
Sarf (8)
Serve (136)
Südor (44)
TASARIM (37)
Temat (32)
Trix (2)
Umix (4)
Ve-Ge (1)
Vegus (9)
Vox Art (10)
Yongfa (1)
Özkan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (130)
ve üzeri (137)
ve üzeri (138)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL