TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arşiv Kutusu

için 754 sonuç bulundu.

Arşiv Kutusu

Belgelik anlamına gelen arşiv, gerçek veya tüzel kişilerin hukuk, tanık veya kurum düzeyinde değer taşıyan ya da ileride lazım olabilecek dokümanların saklandığı yerdir. Arşiv tutmak o kadar önemlidir ki dünya çapında arşivcilik diye bir meslek bile sürdürülmektedir. Siz de kurumsal ofisinizde veya ev ofisinizde arşiv tutmak isterseniz temel olarak ihtiyacınız olan bir kırtasiye malzemesini edinmekle işe başlayabilirsiniz: arşiv kutusu.

Arşiv Kutusu Nedir?

Arşiv Kutusu Nedir?

Arşiv kutusu bir tür saklama kutusudur ve birçok belgeyi bir arada derli toplu bir şekilde tutarak hem ofis dekorasyonunuzda dağınıklık yaratmadan şık bir şekilde durur hem de aradığınız belgelere vakit kaybetmeden hemen erişmenizi sağlar. Bilgisayar ve internet çağında olmamıza rağmen hala çok sayıda basılı doküman kullanıldığı göz önünde bulundurulursa arşiv kutularının önemi daha aşikar olacaktır. Arşiv kutusu, arşivlemeyi olanaklı kılan birtakım özelliklere sahiptir. Belirleyici özelliklerden biri arşiv kutusu ölçüleridir. Arşiv kutusu ölçüleri genel olarak klipsli plastik klasörlere yakındır. Böylece raflarınızda hepsini yan yana eşit bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Arşiv Kutusu Nasıl Kullanılır?

Arşiv Kutusu Nasıl Kullanılır?

Arşiv kutularına birbiriyle alakalı belgeleri yerleştirmeniz gerekir. Örneğin, Ocak 2017 faturaları. Arşiv kutusunun hangi tür belgeleri içerdiğini kısaca etikete not almanız da önemli. Siz kutuları düzenli tutuyor olabilirsiniz ama bir başkası aldıktan sonra doğru yere koymayabilir. Arşiv kutularını dizerken renkleri de kendi içinde kodlayarak kendinize daha fazla erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Örneğin, kırmızılar fatura, maviler sözleşme, vb. Arşiv kutularını dik yerleştirirseniz hem ezilmelerini önlersiniz hem de çıkarırken zorluk yaşamazsınız. Dolayısıyla rafları buna uygun bir ofis dolabı almanız daha iyi olacaktır.

Arşiv Kolisi Nedir?

Arşiv Kolisi Nedir?

Arşiv kolisi ise birden fazla plastik klasörü içine yerleştirebileceğiniz karton arşiv kutularıdır. Bunların iki yanında tutma yeri ve üstlerinde kapakları olur. Çok sayıda arşiv kutusunu tek tek dizmek yerine en azından çok fazla lazım olmayan dokümanlar bulunanları böyle saklayabilirsiniz. Arşiv kutularının bir yüzünde genelde kutuda hangi belgelerin bulunduğunu not alabileceğiniz bir klasör etiketi bulunur. Ama yoksa kendiniz de klasör etiketi alarak kutunun üstüne yapıştırabilirsiniz. Arşiv kutuları karton dışında plastikten de olabilir ve çeşit çeşit renklere sahiptir. Sizin için güvenlik önemliyse şifreli ve deri evrak saklama kutularını tercih edebilirsiniz.Arşiv kutusu fiyatları, kutu ve karton tarzı kırtasiye ürünlerinin geneli gibi oldukça makul. MAS, Kraf, Leitz, 3K, Esselte, Bigpoint, Akkraft, Alemdar, Rubenis ve diğer birçok markanın arşiv kutularını web sitemizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3K (7)
3M (2)
404 (1)
A5 (3)
Ahşap (1)
Akkraft (3)
Aktif (1)
Alemdar (1)
Ark (1)
Bigpoint (37)
Bushman (1)
Cadence (1)
Carrera (1)
Cars (1)
Comix (6)
Databank (2)
Diplomat (1)
(354)
Elba (2)
Esselte (30)
Exxo (1)
GIPTA (30)
Gıpta (3)
Globox (6)
Goldmix (3)
Gülpaş (2)
Kraf (32)
Leitz (58)
Linea (1)
MAS (56)
Noki (15)
Ofix (9)
ofmark (1)
Panda (1)
PlastArt (4)
Sarf (4)
Serve (1)
TASARIM (1)
Temat (6)
Tufetto (1)
Umix (6)
Vegus (1)
Xiaomi (23)
Zweck (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(74)
ve üzeri (85)
ve üzeri (87)
ve üzeri (90)
ve üzeri (98)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL