TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pareo & Kaftan

için 1,710 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Pareo & Kaftan

Yaz aylarında, özellikle deniz kenarlarında olan mevcut sıcaktan dolayı üstünüze bir şey giymek istemeyebilirsiniz. Mayonuzun, bikininizin üzerine bile bir şeyler giymek sizlere zor gelebilir. Bu gibi durumlarda, pareo kaftan modelleri oldukça kurtarıcı parçalardır. Islak mayonuzun üstüne giydiğiniz kıyafetler gibi ıslak ıslak olmaması ile oldukça kullanışlıdır. Bunun yanında, kıyafetlere oranla çok daha serin tuttuğu için çok fazla tercih edilen bir plaj giysisidir. Sadece oldukça kullanışlı olduğu için değil, oldukça güzel bir tarz yarattığı için de pareo kaftan modelleri çok fazla satın alınmaktadır. Pareolar taşıması da oldukça kolay olan ürünler olduğu için bavulunuzda kıyafetten çok daha az yer kaplar.

Pareo Kaftan Modelleri ile Farklı Bir Tarz Yaratın

Pareo Kaftan Modelleri ile Farklı Bir Tarz Yaratın

Günümüzde, pareoların kullanım amacı, rahatlık ve moda olarak değişmektedir. Rahat olmasının yanı sıra şık ve farklı bir görünüm sağladığı için çok fazla tercih eden insan mevcuttur. Elbise şeklinde giyebileceğiniz modeller gibi önü açık olan ya da önden bağlamalı pareo ve kaftan modelleri de mevcuttur. Düz renge sahip olanlar olduğu kadar, değişik desenlere sahip olan, temalı pareolar ve kaftanlar da vardır. Uzun kollu ve uzun modellerin yanı sıra kısa kollu, mini pareo modelleri de mevcuttur. En fazla tercih edilen modellerden biri; kahverengi düz bir renge sahiptir. Omuzlarındaki çiçek desenleri; oldukça farklı fakat plaj ile muhteşem uyum sağlayan bir pareo olmasına neden olmuştur. Başka bir, çok satılan model, uzun kaftan pareo modelleri arasındadır. Bu model uzun tül şeklinde bir pareodur. Ayaklara kadar uzanan bu pareo oldukça kullanışlı ve naif bir modeldir. Çok şıktır ve tül olması nedeniyle oldukça çekici bir görünüm sağlamaktadır. Önden bağlamalı bir model olması, daha rahat hareket etmenize neden olmaktadır. Pareo çeşitli modeller ile şık görünmenizin yanında; oldukça rahat bir kullanım sağlar. Denizden çıktığınız gibi kullanabileceğiniz bu ürünler, tatiliniz boyunca sizlere oldukça zaman kazandıracaktır. Bikini ya da mayonuzun üstüne kıyafet giymek için beklemek zorunda kalmazsınız ya da sıcak havada kıyafetlerinizden dolayı daha da sıcaklamak durumunda kalmazsınız. Pareolar ve kaftanların güzel tasarımları ve rahat kumaşları ile sizler de kendinize uygun olanı satın alabilirsiniz. İç gösteren ve iç göstermeyen modeller olarak ikiye ayrılmaktadır. Tül ya da transparan gibi modellerin dışında içinize giydiğiniz şeyleri belli etmeyen kumaşlar ile üretilen pareolar ve kaftanlar da mevcuttur. Özellikle örgü şeklinde üretilen pareo ve kaftanlar son zamanlarda oldukça fazla beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Denizden çıktıktan sonra ıslak bir şekilde daha fazla üşümeyi engellemek için de pareolar ideal çözümler olacaktır. Kaftan pareo kimono modelleri, rahatlığınıza göre değişmektedir. Herkesin kendi zevkine ve rahatlığına uygun olması açısından oldukça fazla seçenek mevcuttur. Kolay yıkanılan ürünler olduğu için, hijyen açısından da oldukça avantajlıdır.

Pareo Kaftan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pareo Kaftan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde, pareolar ve kaftanlar genellikle plaj kıyafetleri olarak kullanılmaktadır. Plaj dışında günlük olarak da tarzına farklılık katmak için kullananlar ya da şal olarak kullananlar da mevcuttur. Pareo modelleri elbise şeklinde olabildiği gibi, hırka, alt veya üst şeklinde de olabilmektedir. En farklı görünüşe sahip olanlardan biri, pareo alt modelleri arasındandır. Normal bol bir alt gibi görünse de, yırtmaçları ile oldukça farklı ve çekici bir görünüm elde etmenize neden olacaktır. Bunun dışında etek, aşağıya doğru püsküllü alt modelleri de farklı bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Tamamen şeffaf bir görünüme sahip olmanızı sağlayan, uzun pareo altlar da mevcuttur. Bunların yanında, tesettüre uygun olacak şekilde iç göstermeyen, farklı modeller de piyasada yer almaktadır. En fazla tercih edilen modeller genellikle pareo elbiseler arasındadır. Tek parça olmaları nedeniyle oldukça fazla taşınma kolaylığı sağlar. Bavulda pek yer kaplamaz ve giymesi, çıkartması oldukça kolaydır. Aynı zamanda oldukça kolay yıkanılabilir, kuruması da oldukça hızlı olduğu için çok kullanışlıdır. Plaj kıyafeti olarak bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri; ıslak mayoya ya da bikiniye yapışmaz, rahatsız olmanızı engeller. Oldukça rahat bir hareket alanı sunar ve bunları yaparken de oldukça farklı, oldukça tarz görünmenizi sağlar. Kaftan modelleri de plaj giyim konusunda oldukça fazla tercih edilen kıyafetlerdir. İnce kumaşları ve bol dikimleri vardır. Genellikle elbise ya da önden bağlamalı hırka şeklindedir. Uzun ve kısa modelleri mevcuttur. En fazla tercih edilen kaftanlardan biri, mini bir elbise şeklindedir. Tiril tiril kumaşı sayesinde oldukça rahat hareket etmenize neden olur. Balon şeklinde kolları; elbiseye farklı bir hava katmaktadır. Plajda mayo, bikini üstüne giyebileceğiniz gibi günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz; çok fazla iç göstermeyen bir modeldir. V yaka bir elbisedir. Sağ ve sol göğüs hizasında, yukarıdan aşağıya küçük küçük delikler vardır. Bu sayede esen havayı hissetmeniz ve daha az sıcaklamanız sağlanmaktadır. Kaftan fiyatları modelden modele göre değişmektedir. Ne ile üretildiğine ve nasıl üretildiğine göre çeşitli fiyatlandırmalar ile piyasaya sunulmaktadır. Herkesin aklındaki fiyata göre kaftan veya pareo sahibi olması mümkündür. Kadın Giyim & Aksesuar ürünlerini inceleyebilir, bahsedilen seçeneklere göz atabilirsiniz.

Kaftan Pareo Sayesinde Kumsalda Vakit Kazanın

Kaftan Pareo Sayesinde Kumsalda Vakit Kazanın

Küçük bir avantaj gibi görünse de, pareo ve kaftan modelleri sayesinde plajda oldukça fazla vakit kazanabilirsiniz. Normal şartlarda üzerinizdeki bikini ya da mayonuzun kurumasını bekleyip, kıyafetinizi giymeniz gerekirsen, pareo ve kaftanlar sayesinde o bekleme süresinden kurtulmuş olursunuz. Kaftanlar plaj giyiminin dışında daha birçok kategoride yer almakta ve yarar sağlamaktadır. Bunların en bilinenlerinden biri; kına geceleridir. Gelinin elbisesinin üzerine giyebileceği farklı ve şık kaftan modelleri mevcuttur. Kumaşa ve tasarıma göre; kına gecesi kaftanlarının modelleri oldukça farklıdır. Genellikle bir ceket gibi elbisenin üzerine giyilebilecek bir şekilde olmaktadır. Plajlarda ve günlük hayatlarda çok fazla kullanılan modeller genellikle kaftan elbise modelleri arasındadır. Günlük hayatta kıyafetlerin üzerine kaftan giymek oldukça farklı bir tarz yaratmanıza ve çok güzel görünmenize neden olabilir. Kaftan, uzun hırka şeklindedir ve yakasız olmaktadır. Oldukça farklı desenlere ve tasarımlara sahip olması nedeni ile ortaçağdan günümüze kadar, oldukça tercih edilen bir kıyafettir. Günümüzde, günlük giyimin dışında plaj giyiminde en fazla tercih edilen ürünlerden biri halini almıştır. Oldukça rahat giyinilmesi ve ıslak vücuda yapış yapış olmaması nedeniyle oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Renk renk modelleri ile oldukça iç açmakta ve oldukça farklı bir görünüm sağlamaktadır. Kaftan modelleri arasından, plaj veya günlük kullanım için tercih edilen modellerden biri; siyah bir modeldir. Tül şeklindedir ve pek iç göstermediği için; günlük olarak kullanıma da çok uygundur. Sıcaklamanızı en minimum düzeye getirmekte ve yaz aylarında oldukça rahat hareket alanı sağlamasından dolayı, çok fazla tercih edilmektedir. Plajda, bikininizin üzerine giyebileceğiniz oldukça basit fakat naif, zarif bir modeldir. Belden bağlamalı olması ile de farklı bir hava katılmıştır. Plajda kullanılan kaftanların dışında, pareo elbise modelleri de çok popülerdir. Kurumayı beklemeden, hemen giyebilmeniz açısından sizlere oldukça vakit kazandırır. En fazla tercih edilen pareolardan biri; elbise kategorisindedir. Askılı bir modeldir. Siyah, tül şeklindedir ve tamamen olmasa da iç göstermektedir. Elbisenin ön ve arka kısmının uzun olmasının yanı sıra, yan taraflarının kısa olması daha dikkat çekici ve farklı bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Mayo, Bikini, Pareo kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, birbirinden özel modellere sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

101DZYN (1)
Adasea (1)
Aldamoda (17)
Alfasa (2)
Angelsin (131)
Aquella (2)
Argento (15)
Argisa (26)
Armes (9)
AxeSoire (1)
AYYILDIZ (20)
Bambu (1)
Blackspade (18)
BULDANEVİ (12)
C&City (82)
Dagi (20)
DeFacto (3)
DİBA (1)
(578)
(1)
DOSİMİRA (75)
Endeep (1)
Esratash (6)
Estiva (23)
Fabrika (2)
Freshion (1)
Gottex (5)
Granz (2)
Gusto (5)
Happysoul (3)
Harem (1)
Haşema (10)
İkikız (3)
İngodi (1)
Kalai (9)
Kom (2)
Kompedan (7)
Koton (7)
Lady (2)
Lanjeron (4)
Liberty (1)
Lovebox (7)
MAYOMER (136)
Merry See (40)
Miorre (2)
Mite Love (86)
MIZALLE (22)
Modafabrik (14)
My-O (1)
Nbb (2)
NESWAY (2)
Penti (2)
Peraluna (1)
Pjs (1)
Repp (12)
Ruko Maio (9)
Suwen (5)
Tantrona (2)
Tiera (4)
TREND (14)
Tril (7)
Vienetta (1)
Wampum (1)
Zenia (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(578)
(288)
(277)
(271)
(227)
(130)
(122)
(37)
(35)
(32)
(28)
(26)
(23)
(14)
(12)
(10)
(8)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (1677)
Unisex (14)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(359)
(187)
(137)
(113)
(81)
(38)
(36)
(34)
(33)
(10)
(8)
(8)
(8)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (514)
Basic (42)
Spor (10)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Desen

Düz (135)
Çiçekli (94)
(82)
Baskılı (48)
Çizgili (36)
Etnik (27)
Geometrik (25)
Örgü (13)
Batik (10)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Detayı

(163)
(67)
(58)
(33)
(15)
(13)
(12)
(12)
(11)
(9)
(7)
(6)
(6)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kol Tipi

Kısa Kol (118)
Kolsuz (96)
Uzun Kol (38)
Askılı (21)
Yarasa Kol (19)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kalıp

Bol Kesim (231)
Düz Kesim (91)
Oversize (33)
Askılı (20)
Asimetrik (8)
Bodycon (8)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Etek Boyu

(202)
(136)
(44)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Yaka Tipi

(116)
(70)
(31)
(26)
(22)
(21)
(16)
(14)
(10)
(5)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Sezonsuz (73)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (56)
ve üzeri (60)
ve üzeri (62)
ve üzeri (66)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL