TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Bikini

için 11,149 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Bikini

Deniz, sıcak hava, kum ve güneş denildiğinde akla hemen bikini gelir. Bikiniler doğru tercih edildiklerinde hem rahat hem şık bir kullanım oluşur. Hareketli, sade, sade-şık, modern, klasik pek çok model tatil severlerle buluşuyor. Deniz giysilerinin kumaş özelliklerine dikkat etmek de önemli oluyor. Her şeyden önce vücut şekline uygun bir seçim yapmak kullanıcının daha iyi hissetmesine yol açıyor. Desenleri, şekilleri, eklemeleri ve çıkarmalarıyla bikinilerin marjinal veya şık tasarımları kullanıcıyla buluşmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerini fazlasıyla tarz geçirmek isteyen herkes bikinilerini olabildiğince dikkatli seçiyor. Doğru seçimler mutlu bir yaz tatilini beraberinde getiriyor.

Bütün Vücut Tiplerine Uygun Bikini Modeli Bulmak Mümkün Oluyor

Bütün Vücut Tiplerine Uygun Bikini Bulmak Mümkün Oluyor

Doğru giysi seçimi yapmak vücudu doğru bir şekilde tanımaktan geçiyor. Bikini modelleri kategorisi bütün vücut tiplerine uyum sağlayacak çeşitlilik performansını gösteriyor. Örneğin yüksek bel bikini alt modeli tercih edildiğinde, kullanıcının olduğundan daha uzun gözükeceğini bilmesi gerekiyor. Düşük beller her zaman gövde boyunu uzun bacak boyunu kısa gösteriyor. Bu aşamada boyu kısa olan kullanıcıların yüksek bel modellerden tercih yapması daha uygun oluyor. Bikini mayo modelleri mayokini olarak da isimlendiriliyor. Bu modeller vücudu saran yapılarıyla kullanıcının olduğundan ince görünmesini sağlayabiliyor. Korseli etki yapan modelleri de bulunuyor. Ancak normal bir korse kadar sıkmaması gerekiyor. Çünkü yüzme faaliyeti sırasında nefes dengesini bozacak bir basınç olmaması tehlikeli sonuçları ortadan kaldırıyor. Bikini etekli seçenekleri özellikle varsa kalça bölgesindeki fazlalıkları gizlemek açısından oldukça uygun bir model oluyor. Üst bölgenin çok zayıf olması düşünüldüğünde daha hareketli modeller tercih edilerek alt bölge ile dengelemek de mümkün oluyor. Fırfırlı bikini üstü modelleri söz konusu görünümü sağlamak için oldukça uygun oluyor. Deniz sporlarında kullanılan deniz şortları da kadınlar için oldukça rahat olabiliyor. Genelde sörf yaparken tercih edilen kısa tayt görünümlü şortlar, aktif bir yüzme faaliyeti gününde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Yine vücudu kavrayan bir model olmasından dolayı kişiyi olduğundan daha ince gösterebiliyor. Vücut tiplerinin tespit edilerek bikinilerin veya mayoların seçilmesine dair öneriler araştırıldığında kolaylıkla bulunuyor. Modellerinin yanı sıra barındırdığı desenler de vücut görünüşüne etki ediyor. Örneğin yatay çizgili bir model daha geniş bir vücut yapısı gösterirken, dikey çizgili bir model daha ince bir görünüme sebep olabiliyor. Aynı zamanda kenarları siyah kalın şeritli geri kalanı farklı renklerde olan modellerde, tıpkı bir gölge sistemi gibi vücut görünümünü daha da ince gösteriyor. Doğru modeller, doğru desenler ve kaliteli seçimler konforlu bir yazı beraberinde getiriyor.

Bikini Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bikini Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bikini çeşitleri bağcıklı, bağcıksız, yüksek bel, düşük bel, hareketli, sade ve daha pek çok stilde olabiliyor. Bikini yüksek belli olduğunda normalden daha ince gösteriyor. Bu modellerde bel kısmına kemer stilinde bir tasarım eklendiğinde şık bir görüntü elde edilebiliyor. Bağcıklarla bikini takımı birbirine bağlanan modellerin de oldukça klas göründüğünü söylemek mümkün oluyor. Boğazdan bağlamalı veya straplez modeller kullanıcıyla buluşuyor. Mini kısa kol modeller de farklı bir görüntü olarak kategorilerdeki yerini alıyor. Bağcıkların bikininin alt modelinde de kullanıldığı oluyor. Özellikle yüksek belli modellerde kenardan bağcıklı alt bikinilerin kullanılması son derece şık bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Bağcıkların yanı sıra örgü stil desenler de kullanılabiliyor. Ten rengini örgü boşluklarından ortaya çıkaran model genelde bikininin altlarının kenarlarında bulunduruluyor. Kemerli bikinilerin kararlı duruşu tercih edilme sebeplerinden biri oluyor. Bu modellerde yine keskin renkler kullanıldığında bütün bir şıklık elde edilmiş oluyor. Örgü üst modeli bulunan takımların üst modelinden örgü püsküllerini görmek yaygın olarak mümkün olabiliyor. Doğal sahil kenarlarında otantik görünümü yakalayabilmek adına böyle modeller tema tamamlayıcı özellikte oluyor. Örgü modellere minik boncuk veya farklı takı eklemeleri yapılarak şık görüntü desteklenebiliyor. Spor takımlarda daha çok yarım tişört veya atlet tarzında herhangi bir bağlama noktası bulunmayan modeller tercih ediliyor. Sahil voleybolu, badminton gibi aktivitelerde rahat edebilmek için iyi bir seçenek oluyor. Kalın askılar ince askılara nazaran daha rahat hissettiriyor. Askıların bağlanma stili rahatlığı körükleyen veya bozan etkenlerden biri oluyor. Boyundan bağlamalı modeller omuzdan düşme olasılığı olmadığından daha rahat oluyor. Kancalı modeller ise çözülme ihtimali olmadığından daha rahat oluyor. Bağcık yapılarak bağlama stili oluşturulduğunda suda gevşeyen ipler çözülebiliyor. Bunu engellemenin en iyi yolu kancalı modellerden yana tercih yapmak oluyor. Bağcıkları bele de bağlanarak desteklenen modeller hem güzel görünüyor hem de oldukça sağlam oluyor. Kancalı değil de bağlamalı model kullanmak ve güvende olmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek olarak sergileniyor. Bikini fiyatları modellere ve özellikelrine göre değişkenlik gösteriyor.

Doğru Renk ve Desenler Doğru Bikini Kadar Önemli Oluyor

Doğru Renk ve Desenler Doğru Bikini Kadar Önemli Oluyor

Yaz öyle bir mevsim ki, ışıltıyı da sadeliği de ona uydurmak mümkün oluyor. Bikinilerin renklerini daha çok ten rengine göre yapmak gerekiyor. Örneğin beyaz tenli bir kullanıcının daha çok soğuk renklerden yana tercihini kullanması ten rengi üzerinde kaybolacak bir rengi seçmemesi güzel sonuçlara sebep olabiliyor. Bikini üstü ve bikini altı birbirinden farklı renklerde tercih edilebiliyor. Özellikle fosforlu sarı ve füme gibi birbirini dengeleyecek birleşimler tercih ediliyor. Esmer tenlerde kendisini gösteren neon renkler bronz ten ile uyumunu her seferinde kanıtlıyor. Bunun dışında genel olarak açık renklerin tamamı bronz tenler için uygun oluyor. Siyahlar, bordolar, kapalı morlar ve türevi bütün canlı ve açık olmayan renklerin henüz bronzlaşmamış tenlerde daha fazla uyum sağlaması mümkün oluyor. Bikini şort modelleri doğrudan mayo stilinde veya bikinilerin üstüne giymek için ayrıca farklı bir giysi olarak tercih edilebiliyor. Bunun gibi, yine bikini üstüne giyilen kimono gibi giysiler de kombinlerin bir parçası olduğundan onların da renklerine dikkat etmek gerekiyor. İnce örme hırkalar beyaz renkte tercih edildiğinde bikinilerin üstünde çok farklı bir hava oluşturuyor. Beyaz genelde bütün renk ve desenlere gittiğinden kombinlemesi de kolay oluyor. Sahil şıklığı gerek mayo ve bikinilerle gerekse bunların üzerine seçilen ek kıyafetlerle olduğu kadar tercih edilen takılarla da belirleniyor. Sahil rahatlığına yakışacak ve bikinilerle uyumu beraberinde getirecek takı seçimleri şık bir sahil keyfine sebep oluyor. Renklerin uyumu ve trend modeller vücudunu bilen bir kullanıcıyla birleştiğinde gayet mutlu bir yaz tatilinin kapısı açılmış oluyor. Bikinilerin yanı sıra yazın tercih edebileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Mayo, Bikini, Pareo kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(3706)
(3464)
(3294)
(3010)
(752)
(580)
(420)
(409)
(360)
(350)
(258)
(232)
(181)
(132)
(111)
(84)
(71)
(69)
(65)
(49)
(39)
(25)
(24)
(23)
(22)
(22)
(19)
(18)
(17)
(14)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Adasea (1)
Airlife (4)
Angelsin (4494)
AQUAVİVA (279)
Aquella (7)
Arena (4)
Argento (155)
Argisa (108)
Armes (65)
Arnetta (73)
Asse (25)
AYYILDIZ (291)
Band (67)
Beria (1)
Berrak (1)
Blackspade (152)
Blankkini (19)
Bonesta (92)
Chelly (3)
Dagi (387)
Daymod (1)
Deafox (9)
DeFacto (24)
Dilvin (2)
(2007)
Endeep (68)
Estiva (107)
Granz (16)
Gusto (7)
Ilqara (4)
Kom (14)
Kompedan (5)
Koton (149)
Less Is More (166)
Lovebox (1)
Loya (17)
Mavi (2)
Merry See (901)
Mite Love (180)
Mossta (70)
My-O (43)
Nbb (70)
Nelson (21)
No Gossip (261)
Penti (262)
Roman (7)
Ruko Maio (11)
Sea & Mark (39)
Shikka (16)
Sunset (9)
Sunsurf (5)
TREND (15)
Tuyy (8)
Vedda (24)
Vixson (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (10809)
Unisex (112)
Başka bir kelime deneyin

Sezon

İlkbahar-Yaz (3785)
Sezonsuz (3356)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Düz (470)
(304)
Çizgili (139)
Çiçekli (110)
Puantiyeli (36)
Örgü (22)
Baklava (19)
Baskılı (15)
Leopar (15)
Egzotik (11)
Zebra (11)
Geometrik (9)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(437)
(319)
(178)
(147)
(17)
(14)
(11)
(9)
(8)
(6)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (564)
Basic (155)
Spor (45)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Askılı (208)
Klasik (133)
Kaplı (53)
Straplez (47)
Şortlu (41)
Etekli (38)
İpli (33)
Push Up (20)
Slip (20)
Üçgen (10)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kol Tipi

Kolsuz (273)
İp Askılı (206)
Askılı (137)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaka Tipi

(179)
(78)
(39)
(32)
(26)
(20)
(13)
(12)
(12)
(9)
(8)
(7)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Detayı

(122)
(65)
(29)
(22)
(20)
(19)
(17)
(15)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bel Yüksekliği

(245)
(34)
(16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(189)
ve üzeri (247)
ve üzeri (271)
ve üzeri (280)
ve üzeri (301)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL