Mayo

için 3,776 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mayo

Yüzerken rahat etmek ve şık görüntünüzden ödün vermemek için mayo giymeyi tercih edebilirsiniz. Mayolar tek parçada oluştuğu için son derece rahat ve konforlu yüzme imkanı sunar. Bir spor dalı olarak yüzmeyi tercih ediyorsanız, rahat etmeniz için yüzücü mayolarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yüzücü mayo modellerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır: Bazıları kalın askılıyken, bazıları da şortlu yapıdadır. Yüzücü mayolarının kumaşında su itici özellik vardır ve çabuk kururlar. Böylece yüzücüler sudan çıktığında uzun süre ıslak kalmak zorunda kalmaz. Genellikle göğüs kısımlarında kalıp bulunur ve iç göstermezler. Kadın yüzme mayo modellerinin birçok farklı rengi bulunmaktadır. Canlı renkleri seviyorsanız: pembe, yeşil, turuncu gibi renklerde üretilen mayoları tercih edebilirsiniz. Bazı kadın mayolarının arka kısmı düz iken, bazılarının ise çapraz iplidir. Tamamen kendi zevkinize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

2015 mayo modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Dilerseniz havuzda yüzerken, dilerseniz de denizde yüzerken mayo kullanabilirsiniz. Fazla kilolarınız varsa ve bu durum sizin moralinizi bozuyorsa, plajda da mayo giymeyi tercih edebilirsiniz. Plaj modasına uyum sağlamak üzere son derece şık tasarımlarda üretilen kadın mayo modelleri bulunmaktadır. Özellikle hamilelik döneminden sonra kadınların karın kısmında sarkma meydana gelir. Birçok kadın bu vücut tipi ile bikini giymek istemez, siz de onlardan biriyseniz, vücudunuzun belli yerlerini kapatan mayo modellerinden birini giymeyi tercih edebilirsiniz.

Çok fazla kilo probleminiz varsa, büyük beden mayo seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kilolu kadınların da plaj modasından geri kalmaması için oldukça şık tasarımlara sahip büyük beden mayo modelleri üretilmektedir. Selülitlerinden çok fazla şikayeti olan kadınlar, elbiseli mayo modellerini kullanmayı tercih edebilir. Elbise görünümünde olan büyük beden mayolar, kadınların dilediği kadar plajda vakit geçirebilmesine ve rahatça yüzmesine olanak sağlamaktadır. Büyük göğüslü kadınlar için özel olarak üretilen göğüs toparlayıcı mayo modelleri gibi, küçük göğüslerinden şikayetçi olan kadınların göğüslerini daha dolgun göstermek için üretilen destekli mayo modelleri bulunmaktadır. Göğüs kısmında mayo izi görmek istemeyen kadınlar, straplez mayo modellerinden birini tercih edebilir. Mayo fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Sunset (379)
bonprix (345)
Kom (247)
(196)
Azra (166)
Dagi (148)
Haşema (106)
Ayyıldız (98)
KOM (72)
Armes (69)
Angelsin (62)
Estiva (42)
Angels (19)
Nbb (18)
Speedo (17)
No Gossip (14)
Argento (8)
Gottex (8)
DeFacto (7)
Freeside (7)
Miorre (7)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

(2)
Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

(247)
Düz (145)
Egzotik (39)
Geometrik (37)
Çiçekli (25)
Çizgili (17)
Baskılı (10)
Leopar (6)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(104)
ve üzeri (131)
ve üzeri (140)
ve üzeri (144)
ve üzeri (154)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL