KAPALI & YARI KAPALI MAYO

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Kapalı & Yarı Kapalı Mayo

Son yıllarda farklı alanlarda da tasarımları kullanıcılara sunmaya başlayan bir giyim tarzı olarak kapalı ve yarı kapalı mayolar ile havuz ve deniz keyfini fazlasıyla vadetmektedir. Kapalı ve yarı kapalı mayolar, muhafazakar kadın giyiminde son dönemin en favori tercihleri arasında yer almakta olup; temelde üç farklı model üzerinden incelenmektedir. Kapalı mayo, yarı kapalı mayo ve genç kapalı mayo olmak üzere tarz ve yaş olarak farklılık gösteren bu mayolar; ihtiyaç ve kullanım kolaylığı açısından farklı talepleri karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Muhafazakar kadınların hassasiyetleri gözetilerek tasarlanan yarı kapalı mayo modelleri bazı ortak özelliklere sahiptir. Bu ortak özellikler arasında en önemlisi ise, ıslandığında vücuda yapışmamaları ve dolayısıyla vücut hatlarını belli etmemeleridir.

Her Beden Türüne Uygun Kapalı Mayo

Her Beden Türüne Uygun Kapalı Mayo

Nasıl ki giyim kuşamda, aksesuarın ve tamamlayıcı diğer detayların çok büyük önemi varsa; uygun beden ürün tercihi veya talebinin de bir o kadar önemi bulunmaktadır. Aksi takdirde üretimde gözetilen şartların gerçeğe dönüşmemesi ve ürününüzden istediğiniz verimi alamamanız gibi tatsız durumlar söz konusu olacaktır. Bedeninize en uygun ürünü tespit ederek siparişinizi gerçekleştirmeniz ve kullanmaya başlamanız hâlinde benzerlerine nazaran nasıl bir kalite farkının söz konusu olduğunu kendiniz tecrübe edebilirsiniz. Ancak doğru beden tercihi yapmanız bu konuda en kritik detaylar arasındadır. Bu duruma dikkat edilmesi hem tercih edilen ürünün kullanım kolaylığı sunması hem de ürününüzün uzun zaman kullanılabilmesi adına elzemdir. Nitekim klasik bir mayodan çok daha farklı hassasiyetler gözetilerek oluşturulan ürünler arasında yer alan yarı kapalı mayo fiyatları da beden tercihleri ölçütünde değişmektedir. Vücudunuza göre en uygun modeli seçmenizin bir diğer avantajı ise havuz veya deniz fark etmeksizin yüzme sırasında en iyi performansı almanızı sağlamasıdır. Yüzme gibi eylemler bilgiye ve tecrübeye dayalı keyif unsurları barındırsa da suyun durgun veya akıcı olması, dalgalı veya düz olması gibi doğal şartların yanı sıra tercih edilen mayo tipinin de vücuda uygunluğu gibi önemli bir etkenden güç almaktadır. Eğer kullandığınız mayo, vücudunuz için uygun bir tercih değilse hem yüzme sırasında zorlanmakta hem de keyif alamamaktasınız. Günümüzde her vücut tipi için özel olarak geliştirilmiş mayolar bulunmakta olup, büyük beden yarı kapalı mayo başta olmak üzere kapalı ve yarı kapalı mayo türlerinde de vücut ölçülerine göre çeşitlendirilmiş alternatifler mevcuttur. Vücut tipinize en uygun yarı kapalı veya kapalı mayo modelini seçmenizin yüzmeden alacağınız keyfi üst seviyeye taşımasının yanında mayonun amaca uygun kullanımını sağlaması gibi bir önemli sonucu daha bulunmaktadır. Zira muhafazakar hassasiyetler gözetilerek hususi olarak tasarlanmış bu mayolar, vücuda göre ne çok bol ne de çok dar olmayacak biçimde tasarlanmıştır. Kapalı veya yarı kapalı bir mayonun bedeninize göre küçük veya büyük beden tercih edilmesi hâlinde bu özelliği geçerliliğini koruyamayacaktır. Siz de kapalı ve yarı kapalı mayo modelleri ve fiyatları hakkında teferruatlı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapalı, Yarı Kapalı Mayo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kapalı, Yarı Kapalı Mayo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde oldukça çeşitli kapalı ve yarı kapalı mayo modelleri satışa sunulmaktadır. Kapalı ve yarı kapalı mayo modellerinin sayıları bir hayli fazla olsa da ortak özellikleri arasında tesettür giyimi tercih eden kadınların hassasiyetlerinin gözetildiği detaylar dikkat çekmektedir. Su tutmayan kapalı ve yarı kapalı mayolar bu sayede ıslandıktan sonra vücuda yapışmamakta, dolayısıyla vücut hatlarını belli etmemektedir. Bronzlaştırma veya terletmeme özelliklerine sahip bu modeller, ağırlıklı olarak alt ve üst kısım ile bone olmak üzere üç parça hâlinde üretilmektedir. Bileğe dek tayt şeklinde uzanan mayo modelleri bulunduğu gibi, sadece ayakların açıkta kaldığı bol eşofman tarzındaki modeller de mevcuttur. Renk ve tarz açısından farklı zevklere hitap eden bu modeller, gözettikleri hassasiyetler dolayısıyla fazla bol olmamalı ve dolayısıyla suyu içine aldığında deniz ve havuz yüzeyine çıkmamalıdır. Bol olmadığı gibi fazla dar da olmaması, ıslandıkça ağırlaşan ve hâliyle yüzmeyi de zorlaştıran bir kumaştan yapılmaması gerekmektedir. Bu ihtiyaçlar çerçevesinde su itici kumaşların tercih edildiği kapalı mayo modellerinde hem kullanılabilirlik hem de göze hoş gelen, giyildiğinde vücutta sakil durmayan tarzlar göz önünde bulundurularak ürünler oluşturulmaktadır. Bu da bir tatile veya seyahate çıkarken tercihiniz olan bayan yarı kapalı mayo modelini düşünmeden, şüphe etmeden ve keyfinizi kaçıracak hiçbir ayrıntı barındırmadan yanınıza alabilmenizi sağlamaktadır. Deniz veya havuzda serinlemek yahut spor yapmak amacıyla yüzdüğünüz sırada da tadınızı hiçbir şeyin kaçırmamasını hedefleyen ürün çeşitleri arasında siz de ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda seçim yapabilir; doğru şekilde kullanıldığı takdirde oldukça uzun bir kullanım süresi vadeden mayolar arasında dilediğiniz ürüne dair detaylara sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tatilinize Tarzınız Damga Vursun

Tatilinize Tarzınız Damga Vursun

Kapalı ve yarı kapalı mayolar ile dilediğiniz plajda, kumsalda veya tatil köyünde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Denize veya havuza da girebilirsiniz. Rahatınızdan ödün vermeden, vücut hatlarınızın belli olmayacağı şekilde tasarlanmış yarı kapalı askılı mayo yahut yarı kapalı şortlu mayo gibi alternatifler de barındıran mayo modelleri arasında dilediğiniz seçimi yaparak tatilinize renk katabilir; kendi şıklık algınızı yansıtabilirsiniz. Sıcaklardan kurtulmak, yaz mevsiminin bunaltıcı hissinden sıyrılmak ve bunları yaparken de şıklığınızdan ödün vermemek için şort, etek, kapri veya bone ek seçeneklerine sahip onlarca farklı kapalı ve yarı kapalı mayo türü arasından seçiminizi yaparak sahil modalarına ayak uydurabilirsiniz. Denize veya havuza girerken nefes alacak şekilde, rahat tabir edilen kumaşlardan üretilmiş haşemalarla oluşan mayo çeşitlerinde pek çok özel markanın, beğeni zevkleri gözetilerek hazırlanmış pek çok farklı modelini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Yaşamın her alanında şık olmayı hedefleyen muhafazakar hassasiyetlere sahip kadınlar için özel olarak tasarlanmış bu modeller arasında taytlı seçeneklerin yanı sıra kısa elbise, şort ve pantolonlu mayo seçeneklerinin de bulunması tüm beğeni kriterlerinin gözetildiğinin en büyük kanıtı konumundadır. Suyun, güneşin ve kumsalın tadını çıkarmanızı sağlayacak; vücudunuzu belli etmeyecek ürünlerin yanı sıra kaymayan boneler de tamamlayıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir. Sayfamızda yer alan filtreler ile marka, beden ve bunlara benzer arama kriterlerini gözeterek kendinize en uygun ürünleri tespit edebilirsiniz. Kapalı ve yarı kapalı mayolarda kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken ve ürününüzün ömrünü uzatacak en önemli hususlar arasında ise klor veya tuzlu su ile uzun süre barındırmamanızdır. Havuzdan veya denizden çıkar çıkmaz duş alarak mayonuzun üzerinde yer alan tuzlu veya klorlu suyu temizlemeniz, eğer böyle bir imkânınız yoksa da otelinize veya evinize döner dönmez duru ve ılık bir suyun içine bastırarak klorlu veya tuzlu sudan mayonuzu arındırmanız gerekmektedir. Doğru ve özenli bir kullanım ile hem alacağınız verimlilik hem de uzun ömür süresini artırabileceğiniz mayo ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Kapalı ve yarı kapalı mayoların yanı sıra benzer diğer mayo modellerini de incelemek isterseniz Mayo, Bikini, Pareo kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.