Dizaltı Çorap

Dizaltı çorabı olarak adlandırılan kadın çorapları, aynı zamanda pantolon çorabı olarak da bilinmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi dizin altında sona eren çorapların ince ten rengi ve siyah rengi olanları, en çok kullanılanlar arasındadır. Klasik pantolon ya da klasik uzun etek giyecekseniz, dizaltı çoraplarından yararlanmanız gerekecektir. Aksi durumda tekstil çoraplarınız ortaya hiç de estetik olmayan bir görüntü çıkaracaktır. Babetlerinizle ya da topuklu ayakkabılarınızla uyum sağlaması açısında günlük hayatta ten rengi pantolon çorabı modellerini tercih ederek şıklığınızı koruyabilirsiniz. Çorapsız ayakkabı giymek, hem ayaklarınızın üşümesine neden olacak hem de koku oluşumuna neden olacaktır. Bu nedenle ayak sağlığınızı korumak için temiz çoraplar kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Tıpkı külotlu çoraplar gibi dizaltı çorapların da inceliklerine ve kalınlıklarına göre numaraları bulunmaktadır. Çoraplarınızın ne kadar kalın olması gerektiğine, mevsimlere göre karar verebilirsiniz. Kış mevsiminde ayaklarınızı soğuktan korumak için daha kalın olanları tercih edebileceğiniz gibi, yazın da ince olanları tercih edebilirsiniz. Yazın, ince burunlu ayakkabılar giymeyi tercih ediyorsanız, ortaya şık ve estetik bir görüntü çıkması açısından burnu açık dizaltı çorap modellerinden yararlanabilirsiniz. Pantolon çoraplarının dizaltında sona eren kısmında ince lastikler bulunmaktadır, bu lastikler gün içerisinde çorapların bacağınızdan aşağıya kaymasına engel olmaktadır. Penti pantolon çorabı, kaliteli yapısı ve uygun fiyatıyla en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dizaltı çoraplarınızı uzun süre kullanabilmek için, elde veya çamaşır makinesinin hassas yıkama programında yıkayabilirsiniz.

Daymod dizaltı çorap modellerinin bazılarının tabanında masaj yapma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde gün içinde ayaklarınızın kan dolaşımı hızlanacak. Dizaltı çorap renginize, kıyafetlerinizin rengine ve ayakkabılarınızın rengine göre karar verebilirsiniz. Siyah pantolon ve siyah ayakkabı giyecekseniz, çoraplarınızın sırıtmaması için siyah renk giymeniz uygun olacaktır. Açık renk bir pantolon ve açık renk ayakkabı giyecekseniz, siyah dizaltı çorabı giymeniz ortaya hiç de hoş bir görüntü sergilemeyeceği için ten rengi giymeniz yararınıza olacaktır. Daymod, Penti, Dore, Hercan, Sokstime, Pierre Cardin gibi çeşitli markalar tarafından üretilen dizaltı çorapların fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Varis problemi çeken kadınlar için dizaltında biten varis çorapları üretilmiştir. Varisi olan kadınlar, gün içerisinde ağrılarının önüne geçebilmek için varis çorabı modellerinden giymeyi tercih edebilirler.

Dizaltı Çorap

için 1,054 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(3)
(1)
(4)
Daymod (16)
(48)
Dore (7)
(1)
(1)
Fiore (9)
(2)
Italiana (7)
(2)
Koton (97)
(2)
Müjde (17)
Nbb (14)
(4)
(4)
(1)
Penti (58)
(1)
(1)
TheDon (41)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (83)
(48)
Baskılı (22)
(4)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(76)
ve üzeri (92)
ve üzeri (97)
ve üzeri (98)
ve üzeri (108)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL