KADIN BÜYÜK BEDEN TİŞÖRT, ATLET VE TUNİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Tişört, Atlet ve Tunik

Yaz aylarının dokusu ve rahat giyilebilmesiyle vazgeçilmez kıyafetlerinden olan tişörtler farklı yapı ve boyutlarıyla da kullanıcıların beklentisini karşılar. Yuvarlak yaka, V yaka, düğmeli, dantel detaylı, kısa kollu, uzun kollu, günlük, abiye gibi çok farklı seçeneğinin olması kullanıcılarına tercih olanağı sunar. Tişörtler özellikle büyük beden kadın tişört modellerinde daha çok kendini gösterirken tunik şeklinde olması ise kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle büyük bedenlerin beğenerek kullandığı modeller fazlalıkları saklama konusunda kullanıcısına destek olur. Her türlü kıyafetle kombinlendiğinde şık duran ürünler sadece günlük değil, özel günlerde de kalem etek veya şık bir pantolonla da kombinlendiğinde beğeni kazanır. Farklı baskıların yanında dantel detaylar kıyafeti özel güne uygun hale getirir. Sadece yaz aylarının değil her mevsimin vazgeçilmezi olan ürünler yazın atlet, kışın uzun kollu haliyle kullanıcılarıyla buluşur. Polyester, pamuk, viskon, likra gibi kumaş seçenekleri kullanıcılarına kendi bedenlerine göre giysi seçebilme olanağı sunar. Aynı zamanda, dar, geniş, düz, büyük beden gibi kesim seçenekleri de kullanıcının beden ölçüsüne ve proporsiyonuna göre seçim yapabilme şansı verir. Büyük beden kadın pamuklu tişört yaz kış tercih edilen modeller arasındadır. İlkbahar ve yaz aylarında günlük olarak kullanılan bazı modeller baskılı olmasının yanında kısa kollu ve kollarında yer alan bağcıklar ile dikkat çeker. Pamuk dokusu teri çekerken aynı zamanda yumuşak olması kullanıcının iyi hissetmesine yardımcı olur. Ayrıca belden dar inip altta genişleyen modeller de büyük bedenlerin terci ettiği modeller arasında yer alırken her sezon giyilebilen taş ve dantel detaylı tunik taytın, kotun ya da şort üzerinde oldukça şık dururken pamuklu beyaz tişört ceketten hırkaya kadar her tip giyimin içine her dönem giyilebilen zamansız kıyafetlerdendir. Büyük beden kadın tişört modelleri hakkında daha fazla bilgiye kadın büyük beden sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

 Tişört, Atlet ve Tunik Her Mevsim Giyilir

Tişört, Atlet ve Tunik Her Mevsim Giyilir

Yazın tek başına giyilebildiği gibi hem uzun kollu hem de kısa kollu modelleri farklı hırka, yelek gibi kıyafetler ile birlikte kullanıldığında şık durur. Farklı renk ve baskılarda üretilerek kullanıma sunulan tişört modelleri salaş formlarıyla her bedene uygun olarak tasarlanmıştır. Tunik şeklinde kullanılan modeller kadınların rahatsız oldukları bölgeleri kapatarak kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur. Büyük beden kadın tunik uzun formunun yanında geniş olması sayesinde de kullanımı konforlu bir üründür. İlkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyilebilen bazı modelleri yakası bisiklet yakadan biraz daha geniştir. Bu haliyle spor kıyafetlerin dışında kumaş etek ya da pantolonla da kombimlendiğinde şık durur. Başka bir tunik olarak tasarlanmış model roba detaylı olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında omuz ve cep bölgesinde yer alan dantel detay, bisiklet yaka ve göğse kadar inen düğme detayıyla günlük olarak da şık olmayı tercih eden kullanıcılara yardımcı olur. Ayrıca kol kısmının alt kısım ile paralel olarak normal kol formatına göre daha geniş olması tuniğe ayrı bir hava katar. V yaka olarak tasarlanan modelde ise tunik eteğinin yan taraflarına yer alan yırtmaç detayları kullanımı kolaylaştırır. Bunun yanında büyük beden kadın atlet olarak tasarlanan bazı modeller bambu ve viskon karışımından üretilir. Sezonsuz olarak üretilen ürünler siyah, beyaz, bordo, lacivert gibi farklı renklerde kullanıma sunulur. Kışın kazak içine giyilebileceği gibi yaz ve bahar aylarında gömlek içine giyildiğinde de şık durur. Sıfır kollu tişörtün yanında ip askılı tunik de yaz aylarında rahat giyilebilen kıyafetler arasında yer alır. Farklı renk, tarz ve malzemelere sahip kategoride büyük beden kadın tişört fiyatları ürünün malzemesine, modeline göre değişkenlik gösterse de kullanıcılar kendi tarzlarına uygun tişört ve tunik modellerine sayfamızı inceleyerek rahatlıkla ulaşabilirler. Ek olarak triko ürünler de sayfamızda mevcuttur.

 Tişört, Atlet ve Tunik ile Rahatlığı Yaşayın

Tişört, Atlet ve Tunik ile Rahatlığı Yaşayın

Hem malzemesi hem de kolay kullanımı tişört benzeri kıyafetlerin gardıroplarda yer almasının sebepleri arasında sayılabilir. Uzun, kısa renkli, tek renk gibi farklı formlarının her kullanıcının gardırobunda bulunması sayesinde kullanıcılar ne giyeceğim kaygısı yaşamazlar. Büyük beden kadın tişört renkleri hemen hemen doğanın tüm renklerini içinde barındırırken üzerine eklenen farklı detaylar, işleme, dantel, taş gibi farklı materyaller ürünlere farklı bir görsel estetik katma konusunda başarılıdır. Günlük kullanımlarda daha basit tasarımlar tercih edilirken özel günlerde kullanmak isteyenler dantel detaylı ürünleri tercih ederler. Dantelin omuzlarda, kollarda ya da etekte yer alması kullanıcının tercihine göre değişirken karmen yaka olarak tanımlanan üst kısmı V yakaya göre biraz daha açık modeller de özel günlerde oldukça şık durur. Omuzları açıkta bırakan model ölçülü dekoltesiyle de dikkat çeker. Ayrıca çerçeve yaka olarak tasarlanan çiçekli model de kotlar ile birlikte giyildiğinde kullanıcıların beğenisini kazanan modeller arasındadır. Siyah olarak üretilen başka bir model derin bisiklet yaka olarak tasarlanmıştır. Kolsuz olarak tasarlanan ürün altta genişlerken yırtmaç detayı ürüne farklı bir hava katar. İnce ve viskon dokusu ise vücuda uyumunu kolaylaştırır. Büyük beden kadın tişört çeşitleri farklı renk, beden ve malzeme türleriyle kullanıcılarının gardırobunda yerini alır. Özellikle yaz aylarının kurtarıcısı olan tunikler en basitinden tayt ile kombinlenerek kullanıldığı gibi pantolon ve etekle de kullanıldığında şık duran ürünlerdir. Farklı kumaştan üretilen tunik modellerini kullanıcı tarzına uygun renklerde tercih ettiğinde aynı zamanda her ortamda şık olmayı da başarır. Büyük beden kadın tişört yorumları hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Tişört, Atlet ve Tunik Modellerinden Biri Mutlaka Size Göredir

Tişört, Atlet ve Tunik Modellerinden Biri Mutlaka Size Göredir

Geniş kesim, belden aşağı doğru genişleyen, düz inen, robadan gibi farklı kesim şekilleri sayesinde kullanıcılar mutlaka kendi vücut yapılarına uygun tişört ya da tuniği kolaylıkla bulabilirler. Özellikle vücudunun bazı bölgelerini saklamak isteyen kullanıcılar için farklı kesimler kurtarıcıdır. Tişört ve tunik dışında büyük beden kadın atlet modelleri de sıklıkla tercih edilir. Genellikle tek renk olarak üretilen atlet modelleri dar olarak tasalanmış olup tek başına giyilebildiği gibi gömlek, ceket, hırka ile konbinlendiğinde şık durur. Bazı modellerinin içeriğinde viskon ve elasten bulunurken göğüsten bele doğru daralırken kalça kısmı biraz daha geniş kesimdir. Bazı atlet modelleri ise düz kesim olup %100 pamuktan üretilmiştir. Her mevsim kullanıma uygun olan atlet terletmez ve kullanımı rahattır. Bazı tuniklerde yer alan kemer detayı kullanıcının bel detayını göstermesi açısından avantajlıdır. Çiçek desenli olarak üretilen tunik bisiklet yakalı olarak tasarlanmıştır. Uzun kollu olup ince kumaştandır. Ürün içeriğinde ise ağırlıkla polyester bir miktar da elasten bulunur. Yine çiçekli olan asimetrik kesimli başka bir modelde bel oturduğu için kemere ihtiyaç duyulmamıştır. Alışılmışın dışında tunik tercih edenler için ise önü baskılı ve fermuar detaylı model idealdir. Kumaş tipi örme, kumaş malzemesi viskoz olan üründe bir miktar elasten kullanılmıştır. Haki yeşilin hakim olduğu tunik dik yakası ve arkadan fermuar detayı ile her yaşa uygun tasarıma sahiptir. Ayrıca önden düğmeli, önü kısa arkası uzun olarak tasarlanmış başka bir tunik modeli renkli kumaşıyla günlük olabildiği gibi özel günlerde de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Tişört, atlet, büyük beden kadın tunik uzun gibi farklı kıyafetler yazlık, baharlık ve sezonsuz modelleriyle kullanıcılarına rahat giyim tarzı konusunda kolaylık sağlamasının yanında özel günlerde de dantelli ve taşlı modelleri kullanıcılarına alternatifler sunar. Büyük beden kadın tunik fiyat bilgisine ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz