Pantolon & Tayt

için 1,257 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pantolon & Tayt

Büyük beden kadın kıyafetleri arasında en çok kullanılan ürünler pantolonlar ve taytlardır. Kategorimizde yer alan büyük beden pantolon modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve günlük hayatta son derece şık olabilirsiniz. Büyük beden pantolon modelleri arasında: kot pantolonlar, kumaş pantolonlar ve dar paça pantolonlar yer almaktadır. Fazla kilolarınız, istediğiniz model pantolonu giymenize engel değil. Sizin gibi kilolu hanımlar için özel olarak tasarlanan bu kıyafetler ile hem iş yerinizde hem de günlük hayatınızda son derece şık olabilirsiniz. Yaşınız gençse, modadan ve trendlerden geri kalmak istemiyorsanız, büyük beden dar paça pantolonlar ile tunik veya gömlek kombinleri yaparak son derece şık olabilirsiniz.

Rahat hareket edebilmeniz için büyük beden pantolonların pamuktan üretilmiş olanları tercih etmeniz tavsiye edilmekte. Pamuk, esnek hareket imkanı sunduğu ve teri emdiği için gün içinde hanımların rahat etmesini sağlar. Kilolu insanlarda karşılaşılan en can sıkıcı problemlerden biri pişiktir. Sıcak havalarda terlemenin azalması, pişik oluşumunu azaltmaktadır. Büyük beden pantolon fiyatları ve modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Günlük hayatta, arkadaş buluşmalarınızda ya da alışverişlerinizde rahat etmek için tayt giymeyi tercih edebilirsiniz. Büyük beden taytlar, karnında ve kalça kısmında fazlalıkları olan hanımlar için özel olarak üretilmektedir. Vücudu tam sardığı için kilolu olan bölgelerin daha sıkı görünmesini sağlar. Tayt ve tunik kombinleri yaparak gün içinde hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Yazlık taytlar ve kışlık taytlar olarak ikiye ayrılan tayt modellerini mevsimlere göre tercih edebilirsiniz.

Büyük beden termal taytlar ile kışın soğuk havalarında bacaklarınız üşümeyecek. Büyük beden termal taytların birkaç rengini alarak farklı farklı kombinler oluşturabilir ve soğuk havalarda şıklığınızı koruyabilirsiniz. Yaz mevsiminde, sıcak havalardan bunalmamak için ince kumaşlardan üretilmiş büyük beden tayt modellerini giymeyi tercih edebilirsiniz. Böylece bacaklarınız sıcak havaların etkisinden dolayı terlemeyecek ve siz de rahat rahat hareket edebileceksiniz. Yazlık taytlar arasında diz altında biten kısa taytlar da yer almaktadır. Yaz mevsiminde sandalet ya da babet giymeyi seviyorsanız, diz altında biten büyük beden kısa taytlar ile son derece şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(385)
Rmg (125)
Dodona (111)
Bigtiful (37)
Vintage (23)
GUITAR (16)
Soral (15)
Nidyamoda (13)
İroni (12)
Bulalgiy (6)
Lisyana (6)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (86)
(21)
Çiçekli (9)
Kareli (6)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(64)
ve üzeri (82)
ve üzeri (83)
ve üzeri (87)
ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL