KADIN BÜYÜK BEDEN GÖMLEK & BLUZ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Gömlek ve Bluz

Kadınların üst giyim ürünleri arasından en çok tercih ettikleri ürünlerden olan kadın gömlek ve bluz modelleri farklı hava şartlarına uygun çeşitleri ile kullanılmaktadır. Üst giyim ürünleri arasında oldukça popüler olan gömlek ve bluzlar ürün çeşitliliği açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptirler. Bu çeşitlilik sayesinde pek çok kadın istedikleri kombini oluşturmakta avantaj sahibi olmaktadır. Pantolon ya da etekler ile uyumlu olacak şekilde seçilebilecek pek çok alternatif ürün bulunmaktadır. Kadınlar kişisel zevklerine uygun olarak diledikleri kıyafetleri eşleştirmede bu çeşitliliğin avantajından faydalanmaktadır. Günlük hayatta kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen gömlekler şık dizaynları ile öne çıkmaktadır. Bu nedenle gömlekler pek çok kadının dolabında önemli bir yere sahiptir. Kadın gömlek modelleri modern ya da klasik tasarımları ile ilgi görmektedir. Diğer yandan mevsimsel kullanıma uygun üretildikleri için yılın herhangi bir zamanı kullanımları mümkün olmaktadır. Hem gündelik kıyafet olarak hem de özel günlerde tercih edilebilen gömlekler pek çok standarda göre çeşitlenmektedirler. Kadın gömlekler kışın sıcak tutan ve terleme yapmayan modelleri ile yazları ise hava alan ve ince kumaştan üretilen modelleri ile her mevsim kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pek çok modeli bulunan kadın gömlekleri arasında popüler olan modellerden birisi kadın ekoseli gömlek modelleridir. Bu modeller kare şeklindeki motifler ve çizgilerin bir araya geldiği tasarımlara sahip olan gömleklerdir. Kışın ya da yazın pek çok kadının tercih ettiği bu modeller hem kullanım açısından hem de şıklık açısından öne çıkmaktadır. Vücudun hava almasını ve terleme gibi durumların engellenmesini sağlayan gömlekler kadınlara sağlıklı bir giyim deneyimi sunmaktadırlar. Klasik görünümlerinin yanı sıra modern tasarımlarıyla da öne çıkan kadın gömlek ve bluzları pek çok farklı zevke hitap etmektedirler. Kadın gömlek bluz modelleri bu özellikleri nedeniyle birçok kadın kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Kullanımı oldukça yaygın olan kıyafetler oldukları için çok farklı tasarımlara rastlamak mümkün olmaktadır. Giyim tarzınızı yansıtan modeller için kadın büyük beden sayfamıza göz atabilirsiniz. Kışın tercih edilen oduncu gömlekleri de hem sıcak tutarken hem de sağlıklı bir giyim deneyimi sağlarlar. Her bedene ve beğeniye uygun olarak tasarlanan modelleri ile kullanıcılarına güzel bir ürün deneyimi sunmaktadırlar.

Kadın Gömlek Modelleri ile Tarzınızı Keşfedin

Kadın Gömlek Modelleri ile Tarzınızı Keşfedin

Pek çok kadının dolabında geniş bir yere sahip olan gömlekler günlük hayatta oldukça sık tercih edilmektedirler. Bunun sebeplerinin başında kullanım kolaylığı ile konforlu olmaları gelmektedir. Kadınların farklı beden ölçülerine ve zevklerine uygun olarak tasarlanan gömlekler kışlık ya da yazlık olarak üretilerek yılın tamamında kullanılabilmektedir. Güne başlarken giyilme kolaylığı ile zaman kazandırırken diğer yandan da şıklık kazandırmaktadırlar. Kadın jean gömlek gibi modeller ile altına giyilen pantolon ya eteklere uygun kombinler yapılabilmektedir. Bu modeller kot kumaştan üretildikleri için oldukça dayanıklıdırlar ve uzun süre kullanımları mümkün olmaktadır. Aynı zamanda alta giyilen bir kot pantolon ile de uyumlu bir kombin yapılması kolaydır. Mevsimine göre farklı kesimlerde, kumaş kalınlıklarında ve farklı renklerde üretilen gömlek modelleri sayesinde her kadın kendi tarzına uygun kombinler oluşturabilmektedir. Modern tasarımları ile dış giyimde öne çıkan bu kıyafetler diğer yandan klasik ve eski moda tasarımlara da sahip olabilmektedir. Kadınların tercih ettiği diğer modellerin başında kadın vintage gömlek modelleri gelmektedir. Bu modeller 80’li yıllar ve sonrasındaki moda ile paralel tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Klasik bir tarza sahip olan kadınlar ya da nostaljiden hoşlanan kadınların oldukça rağbet gösterdiği bu ürünler kullanıcılarını geçmişe şık bir yolculuğa çıkarmaktadırlar. Eski tarz kesimlere sahip olan ve o dönemin modasını yansıtan bu gömlek modelleri ile oldukça uyumlu kombinler yapmak mümkündür. Gömlekler kol uzunlukları açısından da çeşitlidirler. Kısa ya da uzun kollu olarak üretilen gömlekler sayesinde mevsimsel uyum yakalanmaktadır. Her beğeniye hitap eden gömlek çeşitleri sayesinde pek çok kadın kendi tarzını yaratabilmektedir. Kadın deri gömlek gibi ilgi çekici ve şık tasarımlara sahip modeller de kadınların beğenisini kazanmaktadır. Suni ya da gerçek deri kullanılarak üretilen bu gömlek çeşitleri mat veya parlak bir görünüme sahip olabilmektedir. Görüntü itibariyle şıklığınıza asil bir hava katabilecek olan bu modeller ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Şık modelleri ve rahat kalıpları ile şıklığa ve fit bir görüntüye sahip olmak mümkündür. Özel günlerde tercih edebileceğiniz bu modeller ile şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Her kadının kendine has tarzı ile uyum sağlayabilen çok çeşitli gömlek modelleri sadece şıklık değil aynı zamanda rahatlık da sağlamaktadırlar. Galaxi gömlek ve bluz ürün seçenekleri uygun fiyatlarla sayfamızda sizleri bekliyor.

Gömlek Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gömlek Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gömlek çeşitlerinin çoğu modeli belin biraz aşağısında kalçanın başlangıcından başlayarak omuzlara ve yaka bölgesine doğru uzanmaktadır. Bel kalınlığı ile göğüs bölgesinin genişliğine paralel olarak çeşitli boyutlarda gömlek modelleri bulunmaktadır. Boy uzunluğu da seçim yaparken göze alınması gereken önemli bir unsurdur. Kısa boylu kadınlar genellikle vücuda tam oturan ve de vücut hatlarına uyum sağlayan modelleri tercih etmektedirler. Kişisel zevkinize göre bu durum değişkenlik gösterebilir. Diğer yandan daha bol kesim ve rahat modeller de tercih edilebilmektedir. İdeal kilonuzda değilseniz gömlek seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi kumaş seçimi olmalıdır. Kumaşın modeli düz renk ya da çizgili olabilir. Eğer çizgili modellerden hoşlanıyorsanız ve kilo fazlanız var ise dikey çizgilere sahip modelleri seçerek daha şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Klasik bir giyim tarzınız var ise yaka ya da cep işlemeleri olmayan sade modeller size daha uyumlu olacaktır. Eğer daha canlı bir tarza sahipseniz yakaları ve cepleri işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Üst giyimde uzun ve bol kıyafetleri tercih ediyorsanız kadın gömlek tunik modelleri de ilginizi çekebilir. Bu modeller normal gömlek kalıbına göre daha uzun ve bol bir kalıba sahiptir. Mevsimine göre kıyafet tercihleri değiştiği için yazlık ya da kışlık modellere sahip gömlekler arasından mevsime uygun tercihler yapmanız faydalı olacaktır. Gömleğin altına giyeceğiniz kıyafet ile üstüne giyeceğiniz gömlek aynı mevsime uygun olmalıdır. Bu bağlamda etek ya da benzeri yazlık kıyafetler giyecekseniz üste giyilen gömleğin de kısa kollu olması daha şık bir uyum sağlayacaktır. Kadın çizgili gömlek modelleri arasından bir tercih yapmak istiyorsanız kilonuza uygun olarak dikey ya da yatay çizgili modeller arasından tercih yapmanız gerekmektedir. Yaz aylarında ince kumaştan üretilen ve pamuklu içeriğe sahip gömlekler ile terlemenin önüne geçebilmeniz mümkün. Genellikle kış aylarında tercih edilen gömlek modellerinden biri olan kadın denim gömlek modeli de mevsimlik kullanıma uygundur. Altına giyeceğiniz kot bir pantolon ya da etek ile şık bir kombin yaratmanız mümkün olacaktır. Klasik bir giyim tarzınız var ise takım kıyafetlerle oldukça uyumlu olan kadın gömlek beyaz modeller de tercih edilebilir. Alta giydiğiniz pantolon ya da etek koyu bir renk tonuna sahip ise krem ya da beyaz renkteki gömlekler güzel bir kombin için ideal olacaktır. Şık bir kombinin püf noktalarından birisi kıyafetler arasındaki renk konstrastıdır. Bu renkler uyumlu olursa kıyafetlerin göze daha şık görünmeleri mümkün olacaktır. Mont ve kaban ürün seçenekleri de sayfamızda sizleri bekliyor.

Her Zevke Uygun Kadın Bluz Modelleri

Her Zevke Uygun Kadın Bluz Modelleri

Pek çok kadının üst giyimde tercih ettiği ürünler arasında gömleklerin yanı sıra bluzlar da öne çıkmaktadır. Pek çok farklı renk, model ve kalıpta tasarlanan bluz modelleri ile tarzınıza uygun bir kombin yaratmanız mümkündür. Kadın pamuklu gömlek ve bluz modelleri ile hava alan sağlıklı bir kıyafet deneyimi yaşayabilirsiniz. Bluz modelleri her tarza ve bütçeye uyumlu şekilde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Pek çok kadının dolabında geniş bir yere sahip olan bluzların dikkat çeken birçok tasarımı vardır. Yaz ve ilkbahar koşullarına uygun olarak askı boyutu ve yaka ile kol modelleri çeşitlilik göstermektedir. Boyna takılan bir aksesuarı öne çıkarmak için v yaka bluzlar tercih edilebilir. Günlük giyimde rahat ve estetik bir kullanım sağlayan bluz modelleri iş hayatında da klasik tarzlara uyum sağlamaktadır. Eğer giyim tarzınız daha bol ve geniş kesim kıyafetler barındırıyor ise kadın gömlek tesettür ve tesettür bluz modelleri de bulunmaktadır. Özel günlerinizde, davetlerde ya da akşam yemeklerinde tercih edebileceğiniz fırfırlı ve dantelli kadın ipek gömlek ve bluz modelleri ile oldukça şık görünmeniz mümkün olacaktır. Bu modellerin kumaş yapıları hem pürüzsüz hem de parlak bir görüntüye sahiptir. Bluz modelleri her boyuta ve zevke uygun olarak tasarlanmaktadır. Pek çok kadın kişisel zevkine uygun bir bluz tercihini kolayca yapabilmektedir. Vücut tipinize ve giyim tarzınıza uygun olarak seçtiğiniz bluz modelleri geniş bir renk çeşitliliği sunmaktadır. Üzeri işlemeli modeller de pek çok kadın tarafından ilgi görmektedir. Bu işlemeler iplik ya da boncuk kullanılarak yapılmaktadır. Bluz üzerindeki desenler de giyim tarzınızı yansıtmanız için önemli seçeneklerdir. Kol boyları değişiklik gösteren bluzlar arasından kullanacağınız mevsime uygun bir kol uzunluğu tercih edebilirsiniz. Kimisi omuzdan başlarken kimisi yarım kol boyutunda olan bluz modelleri genellikle ilkbahar yaz aylarında kullanılmaktadır. Uzun kollu modeller ile de kışın tercih edilmektedir. Bluzlarda yaka kalıbı açısından da alternatif çeşitler bulunmaktadır. Bisiklet yaka ya da v yaka gibi yaka modellerinin yanında boğazlı yakaya sahip modeller de kullanıma sunulmuştur. Vücut tipinize göre tercih edeceğiniz bluz modelleri ile şık ve sade bir görünüm kazanabilirsiniz. Pek çok çeşidi ve her bütçeye uygun bluz modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bluz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bluz Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyilen kıyafetler kişilerin giyim tarzlarını ve tercihlerini ortaya koymada önemli unsurlardır. Kişiler birbirlerine dair ilk izlenimlerine giyilen kıyafete bağlı olarak yapmaktadırlar. Giyim tarzları pek çok çeşitli model ile geniş bir alana sahiptir. İnsanlar giydikleri kıyafetlerde konfor ve şıklık faktörlerine önem göstermektedirler. İyi bir kıyafet deneyimine sahip olmak için bluz modelleri arasında tercih yaparken de dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlar vardır. Bluz alımında ilk olarak alınacak ürünün hangi şartlar altında giyileceğine karar verilmelidir. Bluzun kışın mı yoksa yazın mı giyileceğine karar vererek model tercihinizde ilk adımı atmış olursunuz. Mevsimine göre farklı tasarımlara ve kumaş tipine sahip olan bluzlar bulunmaktadır. Diğer yandan alınacak ürünün hangi alanlarda kullanılacağı önem kazanmaktadır. Bluz iş ortamında mı giyilecek yoksa günlük kullanım için mi alınacak buna karar verilmelidir. Kullanılacak alana göre çeşitlenen bluz modelleri arasından iş ortamına uygun klasik tasarımlar ya da günlük kullanım için rahat kalıba sahip olan ürünler arasından tercih yapılmalıdır. Bluzlar kadın gömlek kalıbı ile benzer bir kalıp ile tasarlanırlar. Aradaki fark kullanılan kumaş türünün değişmesi ve dikim çeşitlerine bağlıdır. Bluzun giyileceği ortama da karar verdikten sonra tarzınıza en iyi hitap eden ürüne karar verebilirsiniz. Altına ne çeşit kıyafet giyecekseniz bunu göz önünde bulundurarak bluz modeli seçimi yapabilirsiniz. Alta giyilecek kıyafet ile bluzun uyumlu bir kombin oluşturup oluşturmadığını göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır. Renk seçimlerini de bu faktörleri göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Kadın gömlek uzun modelleri olduğu gibi bluzlarda da uzun modeller bulunmaktadır. Giyim tarzınıza göre alınacak bluzun boyuna da karar vermelisiniz. Alınacak bluzun vücut tipinize uygun olup olmaması da bluz seçiminde önemli bir faktördür. Eğer kilo fazlanız varsa ve çizgili bir bluz edinmek istiyorsanız yatay çizgili ürünler yerine dikey çizgilere sahip bluzları tercih etmeniz daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Bluzu gece davetlerinde ya da akşam yemeği gibi etkinliklerde giyecekseniz yakasının geniş bir kalıbı olması faydalı olacaktır. Böylece boynunuza taktığınız kolye gibi aksesuarlar da öne çıkabilir. Bütün bu unsurlara dikkat ederek kişisel zevkinize uygun bir bluz tercihi için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kadın Gömlek ve Bluz Fiyatları

Kadın Gömlek ve Bluz Fiyatları

Güncel moda trendlerini takip eden kendinze has tarzlara sahip ve şık giyinmeyi seven pek çok kadın için tasarlanmış olan gömlek ve bluzlar oldukça geniş bir fiyat aralığı ile satışa sunulmaktadır. Pek çok farklı modelde ve renkte kadın gömlek ve bluz modelleri farklı fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kadın gömlek fiyatları genellikle kullanılan kumaşa ve tasarıma göre çeşitlenmektedirler. Kumaşın cinsi, üretici firma, kıyafetin tasarımı gibi unsurlar ürün fiyatına etki eden faktörlerdir. Hem gündelik hem de iş hayatınıza uygun olarak tasarlanan gömlek ve bluz modelleri ile oldukça şık kombinler oluşturmanız mümkündür. Etek, pantolon ya da şort gibi alt giyim ürünleri ile oldukça hoş bir uyum yakalayan bluz ve gömlek modelleri her kullanıcının bütçesine uygun fiyatlara sahiptir. Bütçenize uygun ve giyim tarzınıza hitap eden şık gömlek ve bluz modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Kadın bluz ve kadın gömlek yazlık ya da kışlık olarak tasarlandıkları için hem bütçenize hem de mevsime uygun kıyafet edinmeniz mümkündür. Kadın giyim kategorisinde en öne çıkan ürünler arasında kadın gömlek ve bluz modelleri bulunmaktadır. Pek çok kadının tercih etmesi nedeniyle üreticiler her bütçeye hitap eden ürünler üretmektedirler. Fiyat belirlenmesinde kıyafetin tasarımı, hammadde olarak kullanılan kumaş ve işlemelerdeki malzemeler ile üretici marka unsurları etkili olmaktadır. Kullanıcılara pek çok model çeşitliliğine sahip ürünler sunmakta olan markalar hem kalite hem de fiyat arasında tutarlı bir denge sağlamaktadırlar. Alacağınız gömlek ya da bluz modelleri ile sağlıklı bir ürün kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı sebebiyle de oldukça rağbet gören gömlek ve bluz modelleri, pek çok kadının dolabından eksilmeyen ürünlerdir. Ürünün modeli ve renginin yanı sıra kumaş kalitesi de öne çıkmaktadır. Tek bir fiyatla uzun süreler kullanımı mümkün olan kadın gömlek ve bluz modelleri bütçe dostudur. Yüksek kalite standartlarına sahip bu ürünleri kendinize alabileceğiniz gibi gönül rahatlığı ile bir sevdiğinize hediye olarak da alabilirsiniz. Her kadının severek giydiği gömlek ve bluzlar günümüzün modasında en ön sıralarda yer alan modellere sahiptir. Modanın yanı sıra işlevsellik açısından da oldukça elverişli olan modeller sayesinde kullanım amacına uygun ürünler edinmeniz oldukça kolaydır.