KADIN BÜYÜK BEDEN GÖMLEK & BLUZ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Büyük Beden Gömlek & Bluz

Büyük beden modasını takip ediyorsanız en kullanışlı gömlek modelleri ve büyük beden bluz seçenekleri için doğru adrestesiniz. En az standart bedende karşınıza çıkan gömlek ve bluz modelleri kadar seçeneğin ve tarzın bulunduğu büyük beden gömlek ve bluz kategorimizde zevkinize ve bedeninize göre bir parça bulmanız mümkün.

Büyük Beden Gömlek Modelleri

Büyük Beden Gömlek Modelleri

Büyük beden gömlekler özellikle iş hayatında kadınların bir numaralı kurtarıcısı oluyor. Vücut tipinize göre seçeceğiniz şık bir kalem etek ya da kaliteli kesimli bir kumaş pantolon ile kombinleyebileceğiniz gömlekler özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarının serin günlerinde ideal birer parça olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz gömlekler her daim şıklığın ve resmiyetin temsilcisiyken boyuna çizgili gömlek çeşitleri olduğunuzdan daha ince görünmenize vesile olarak özgüveninize artırmayı amaçlıyor. Bununla birlikte büyük beden gömlek elbiseler de özellikle son dönemde bayanların popüler tercihleri arasında yer alıyor. Kolaylıkla kombinlenebilmesi, tek parça rahatlığı ve spor-şık tarzı ile gömlek elbiseler büyük beden modasını takip eden kadınlar için adeta kurtarıcı bir parça haline gelmiş durumda.

Büyük Beden Bluz Modelleri

Büyük Beden Bluz Modelleri

Büyük beden bluzlar da en az gömlekler kadar bol çeşitle beğeninize sunuluyor. Geometrik desenler, çiçek detaylı modeller, dantel işlemeli tunikler ve çok daha fazlası büyük beden bluzlar arasında sizleri bekliyor. Büyük beden bluzların kadınlara sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi vücut hatlarındaki tüm kusurları ustaca kapatmaları ve hem şık hem slim bir görüntü oluşturması. Eğer basen bölgenizden şikayetçiyseniz arkası uzun bluz modellerinden tercih ederek fazlalıkların olduğu kısmı rahatça kapatabilirsiniz. Öte yandan karın ve göbek bölgenizde fazlalıklar olduğunu düşünüyorsanız bu durumda idealiniz bol dökümlü, saten bluz çeşitleri arasından olacaktır. Bununla birlikte bluz seçimi yaparken rengini koyu tonlardan seçer ve sade desenlerle bezeli olmasını sağlarsanız olduğunuzdan daha zayıf bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bluz & Gömlek Fiyatları

Bluz & Gömlek Fiyatları

Kategorimizdeki bluzlar ve gömlekler her bedene uyduğu gibi her bütçeye de uyum göstermekte. Uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulan büyük beden gömlek ve bluzlar Rmg, Dodona, Faik Sönmez, Bigtiful, Batik, Doremoda ve Ardatex gibi popüler büyük beden giyim markalarının kalitesi ve güvencesi eşliğinde gardıroplarınızdaki yerlerini almak için sabırsızlanıyor. Büyük beden bluz ve gömlek fiyatları arasından mutlaka bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapmanız mümkün. Seçeceğiniz gömlek ve bluzları yine Büyük Beden kategorimiz üzerinden bulabileceğiniz pantolon ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. Beden ölçülerinizin şık, trend ve güzel görünmenize engel olmadığını unutmayın. Güzelliğine güzellik katacak büyük beden parçalar burada!