KADIN BÜYÜK BEDEN MONT & KABAN

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Büyük Beden Kadın Mont ve Kaban

Soğuk kış günlerinde ya da yağışlı bahar aylarında en çok kullanılan dış giyim ürünü montlardır. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olarak ya da soğuktan korunmak amacıyla kullanılan bu ürünler farklı zevklere göre çeşitlenmektedir. Özellikle kadın mont modelleri erkek ürünlerine göre oldukça fazla alternatife sahiptir. Ürünün boyu, tarzı, rengi ve deseni gibi çeşitli kriterler açısından çeşitlenen modeller arasından kendi tarzınıza ve fiziğinize uygun olanı bulup satın alabilirsiniz. Spor ve klasik olarak gruplanan dış giyim ürünleri ile şık ve estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Klasik olarak adlandırılan grupta daha çok kadın kaban modelleri yer almaktadır. Klasik ve spor kombinleriniz için aradığınız tamamlayıcı ürünleri Modailgi mont ve kaban sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Kadın Mont Çeşitleri

Her Mevsime Uygun Kadın Mont Çeşitleri

Kış günlerinin olmazsa olmaz giysilerinden olan mont seçiminde pek çok farklı seçenekten yararlanabilirsiniz. Kadın kaban mont çeşitleri arasından kişisel zevklerinize, bütçenize ve yaşadığınız coğrafyanın gerekliliklerine göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Yaşadığınız yer oldukça yağış alan, soğuk geçen bir iklime ya da ılıman bir mevsime sahip olabilir. Seçimlerinizi yaparken yaşadığınız yerin özelliklerini dikkate alırsanız yaptığınız tercihin daha isabetli olmasını sağlar ve satın aldığınız ürünün uzun vadeli kullanılmasına imkân sağlar. Seçeceğiniz kadın mont uzun ya da kısa olabilir. Seçimlerinizi yaparken diğer kıyafetlerinizin tarzına ve yaşam stilinize dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz kaban ya da montu ayakkabınıza, çorap renginize, pantolonunuzun modeline göre seçebilirsiniz. Montunuzun kısa ya da uzun olması da yine kriterlerinizin arasında yer alabilecek özelliklerdendir. Kısa montlar kazak gibi sadece gövdenizi kapatırken uzun montlar, seçeceğiniz modele göre değişmekle beraber, dizinize hatta daha aşağısına kadar uzanabilir. Yine bayan uzun mont çeşitlerini incelerken renk, kumaş çeşidi, model gibi özelliklere de dikkat edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürün siyah, gri, mavi, lacivert gibi tonlara sahip ya da klasik çizgi ve kesimlere sahip olabilir. Öte yandan kadın mont fiyatları seçtiğiniz ürünün markasına, modeline, kesimine, kullanılan kumaş ve ipliklerin çeşidine göre değişkenlik göstermekle birlikte, her bütçeye uygun bir ürün bulabilmek mümkündür. Siz de bayan kaban çeşitleri arasından zevklerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre kararlar verebilir; kışın soğuk ve zorlu zamanlarını sağlığınızı koruyarak geçirebilirsiniz. İyi bir ürün seçimi vücut sıcaklığınızı tam olarak koruyabilmeyi sağlayacağı için soğuk zamanlarda daha az hastalığa yakalanacaksınızdır. Diğer yandan uzun modelleri yanı sıra kadın kaban kısa çeşitleri de inceleyebilir, ayakkabınız ve pantolonunuzla harika kombinler yaratabilirsiniz. Kadınlara sunulan giyim çeşitliliğini oldukça fazla olduğu ve farklı koleksiyonların sık sık üretildiği söylenebilir. Panço, yağmurluk, düğmeli kaban, parka, trençkot, kürklü ürünler ve daha pek çok farklı ürün modeli arasından siz de seçimlerinizi yaparak kombinlerinizi tamamlayabilir, zorlu soğuk günleri kolayca geçirebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Kadın Kaban Modelleri

Şık ve Kullanışlı Kadın Kaban Modelleri

Yelekler, kapüşonlu kabanlar, blazer ceketler, yağmurluklar ve şişme montlar gibi pek çok ürün çeşidi arasından zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Oldukça büyük bir çeşitliliğe sahip bayan mont çeşitleri arasından bütçenize uygun olarak modelleri belirleyebilir; giyim tarzınıza ve birlikte giyeceğiniz kıyafetlere göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Günlük aktivitelerinizi yaparken hareket imkânınızı kısıtlamayan, terletmeyen ve soğuk havalarda üşümenizi engelleyen modelleri tercih ederek siz de gündelik hayatınızda konfor yaratabilirsiniz. Hem şık hem de soğuk kış günlerinde havanın içeriye girmesini engelleyen bayan şişme kaban modelleri de yine en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Oldukça fazla renk ve model çeşitliliğine sahip şişme montlar arasından zevklerinize ve bütçenize göre ürünler bulabilme ihtimaliniz bir hayli yüksektir. Gerek kumaşları gerekse de dikişleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu tasarımları tercih ederek sonbahar ve kış aylarınızdaki kombinlerinizi harika bir biçimde tamamlayabilir ve şıklığınızı artırabilirsiniz. Tam olarak hangi hava şartları için değerlendirmeler yaptığınıza göre bayan mont fiyatları ve modelleri değişkenlik gösterebilmektedir. Kısa, uzun, düğmeli modellere ulaşabileceğiniz gibi kapüşonlu, yağmurluklu modellere de ulaşabilirsiniz. Fiyat açısından değişkenler de marka, model, kalite, kumaş, tasarım olarak ifade edilebilir. Göz kamaştıran modeller ve bütçenizi sarsmayacak alışverişler için ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeli ve diğer kıyafetlerinizin tarzını, rengini ve çeşitliliğini iyi tanımalısınız. Uzun vadeli bir kullanım ve şık görünümler için araştırma yapmaktan çekinmemeli, sunulan geniş ürün yelpazesini incelemelisiniz. Örneğin satın alacağınız kadın ekoseli kaban çeşitleri ile uyumlu kıyafetlerinizin olması, görünümünüzü bir hayli iyileştirecektir. Ekoseli diğer kıyafetlerinizle yapacağınız kombinlerle daha şık görünebilir, bütünsel olarak iyi bir görüntü sağlayabilirsiniz. İster şehir için seyahatlerinde rutin olarak isterseniz de konser gibi açık hava etkinliklerinde özel olarak tercih edebileceğiniz ürün modelleri ile şıklığınızı her daim koruyabilirsiniz. Dilediğiniz fiyatta ve şıklıktaki kadın uzun mont kaban çeşitleri arasından seçimlerinizi yapmak için sayfamızı inceleyebilir, kolay ve pratik bir biçimde sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bayan Kaban Uzun ve Kısa Modeller

Bayan Kaban Uzun ve Kısa Modeller

Karlı, rüzgârlı ve yağmurlu modelleriyle kış ve bahar günlerinde herkesin tercih ettiği ve giydiği kabanlarda pek çok farklı model ve tasarım bulunabilmektedir. Değişkenlik gösteren bayan mont fiyatları arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı seçimlerde bulunabilir, giyim tarzınızı tamamlayacak nitelikte kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz birbirinden farklı kadın mont çeşitleri arasından yaşadığınız yerine iklimsel ve mevsimsel özelliklerine göre kararlar vermeniz gerekecektir. Örneğin baharların yağmurlu, kış mevsiminin karlı ve soğuk geçtiği yerlerde yaşıyorsanız nazaran daha kalın kaban çeşitlerine yönelmeniz sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Öte yandan nazaran daha ılıman mevsimsel özellikler sergileyen yerlerde kadın mont kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Sadece gövdenizi kapatacak şekilde tasarlanan kısa ürün çeşitleri arasından giyim tarzınıza ve bütçenize göre seçimler yapabilme şansına sahipsiniz. Vücut tipinize ve giysi bedeninize göre yapacağınız seçimlerle kıyafetlerinizi tamamlayabilir, giyiminizin daha bütüncül olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük kullanımlarınızın yanı sıra özel günlerde giymek üzere satın alabileceğiniz kürklü modelleri ya da redingot tasarımları da inceleyebilirsiniz. İster özel günlerde ister gündelik kullanımlarınızda tercih edebileceğiniz kadın haki kaban çeşitlerini de inceleyerek ürün seçeneğinizi iyiden iyiye artırabilirsiniz. Artık klasikleşmiş kemerli modeller, v yakaya sahip montlar ya da kayık yakalı modelleri seçerek daha klasik bir çizgide giyiminizi sürdürebilir veya o yılın modasına uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Marka ve modele göre değişkenlik gösteren bayan kaban fiyatları arasından bütçenize göre seçimler yapabilmek de mümkündür. Kaliteli bir kabana nazaran daha fazla para ödeyip uzun süreli kullanmak ya da daha az para ödeyip sık sık mont almak alışkanlıklarınıza ve giyim tarzınıza göre yapabileceğiniz bir seçimdir. Alacağınız bayan kaban uzun ya da kısa olmasına, kullanılan kumaşın kalitesine, markasına ve daha pek çok faktöre göre fiyat açısından değişkenlik gösterecektir. Bunun yanı sıra yağmur geçirip geçirmediği, cep sayısı, küçük fonksiyonel dokunuşları da yine fiyata doğrudan etki eden hususlar arasında yer almaktadır. Eğer boyunuz nazaran uzunsa kadın mont büyük beden çeşitlerini inceleyebilir, uzun boylu kişilere çok yakışan parka modellerini inceleyebilirsiniz. Açık hava etkinlikleri ve işi gereği dışarda çalışması gereken kişiler için oldukça tercih edilebilir olan outdoor montlar da yine seçeneklerinizin arasında yer alabilecek niteliktedir. Kadın kaban fiyatları arasında outdoor ürünler de diğerleri gibi her bütçeye hitap edebilecek niteliklere sahiptir. Sayfamızdan tüm kadın büyük beden ürünlerine göz atabilirsiniz.

Kadın Kaban Modelleri ile Zamansız Şıklık

Kadın Kaban Modelleri ile Zamansız Şıklık

Giyim tarzınızın tamamlayıcısı olan dış giyim parçalarından biri de kabanlar ve montlardır. Farklı fiziksel özelliklere ya da tarza göre çeşitlenen bayan mont ve kabanlar sonbahar ve kış mevsimlerinin vaz geçilmez parçalarıdır. Yağmurdan, kardan ve soğuktan koruyan bu ürünler aynı zamanda kıyafet kombinleri için önemli aksesuarlardır. Bahar aylarında kullanılan ceketlerin yerini kışın kadın kaban modelleri doldurur. Her sezon değişen moda anlayışına uygun olarak değişim yaşayan tasarımlar; renk, kumaş ve model seçenekleri ile göz doldurmaktadır. Değişen modaya göre zevklerinde değişiklik yapmayan bayanların tercih ettiği klasik modellerde genellikle siyah renkler kullanılmaktadır. İnce ve uzun boylu gösteren bu modeller oldukça popülerdir. Spor ve klasik sevenlerin vaz geçemediği sade, siyah renkteki modeller her dönem popülerliğini korumaktadır. Çalışan kadınların tercih ettiği kadın kaban siyah modelleri genellikle zarif ve şık olmasıyla bilinir. Bu yüzden günlük hayatta değil de iş görüşmelerinde daha çok tercih edilir. Öte yandan fiziksel yapınıza uygun modelleri incelemek istiyorsanız kilonuza ve boyunuza uygun olanları belirlemelisiniz. Örnek vermek gerekirse uzun boylu insanların hiç düşünmeden kullanabildiği uzun paltoları kısa boylu olanlar rahatlıkla kullanamaz. Kıyafetlerde uzun modelli olanları kaldırabilmek ve taşıyabilmek için kişinin boy uzunluğu oldukça önemlidir. Bu yüzden kadın kaban uzun modelleri genellikle uzun boylu bayanlar daha çok tercih etmektedir. Bunun aksine belde biten kısa ürünleri genellikle kısa boylular tercih etmektedir. Kilonuza ve boyunuza uygun alışveriş yaparak daha şık ve estetik görünmeyi başarabilirsiniz. Fiziksel şartlara uygunluğun yanı sıra renklerin birbiriyle uyumlu olması da oldukça önemlidir. Klasik giyinmeyi sevenler genellikle siyah, kahverengi ve gri renklerini tercih ederken hareketli giyinmeyi sevenler kırmızı, mavi, beyaz ve yeşil gibi dikkat çekici renkleri tercih edebilir. Her kıyafete ve kombine uyum sağlayabilen siyah ve gri renklerinin kullanımı diğer hareketli renklere göre oldukça kolaydır. Kadın kaban gri renginde ise gardırobunuzdaki hemen hemen bütün kıyafetlere uyum sağlayabilecek potansiyeldedir. Bu yüzden pratik ve kolay bir kullanıma sahip ürün satın almak istiyorsanız gri ve siyah gibi klasik renkleri tercih etmelisiniz. Faik Sönmez mont ve kaban modelleri de uygun fiyatlarla sayfamızda!

Farklı Tarzdaki Kadın Mont Modelleri

Farklı Tarzdaki Kadın Mont Modelleri

Farklı desen ve tasarımdaki ürünler arasında bedeninize uygun olanı araştırırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriter giyim tarzınız olmalıdır. Spor, şık, klasik ya da gösterişli bir giyim tarzınız varsa buna uygun olan kadın mont modelleri ve fiyatları incelenmelidir. Ürünler arasındaki fiyat farkını yaratan özellik genellikle üretimde kullanılan kumaş çeşitleridir. Kaz tüyü, kaşe ya da kadife gibi çeşitlenen kumaşlar arasından hem zevkinize hem bütçenize uygun olanı satın alırsanız üründen daha fazla verim alabilirsiniz. Doğal bir madde olmasından dolayı oldukça sıcak tutan kaz tüylü modeller çetin geçen kış günleri için oldukça avantajlıdır. Diğer yandan estetik görünüme önem verenlerdenseniz modaya uygun olan kadın panço kaban modellerini incelemelisiniz. Yağışlı ve soğuk havalarda sizi koruyacak olan bu ürünler aynı zamanda şıklığınıza şıklık katacaktır. Kaşe, kadife ve kaz tüyü materyallerinin dışında günden güne popülerliği artan bir diğer kumaş çeşidi ise deridir. Ayakkabı ve çantalarda artan kullanımın yanı sıra dış giyim ürünlerinde de kullanımı oldukça artmıştır. Karlı günlerin dışında güvenle kullanabilecek bir malzeme olmasının yanı sıra oldukça estetik ve şık bir görünüme sahip olduğundan dolayı her yaş grubundaki insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ancak deri materyalinin tek avantajı estetik açıdan değildir. Kadın deri mont fiyatları incelendiğinde görülüyor ki sağladığı avantajlara göre fiyatı oldukça uygundur. Bu yüzden bütçenize göre alışveriş yaparken şıklığınızdan ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Diğer yandan küçük beden olmadığını düşünen kişiler de ürünleri incelediğinde görecektir ki her bedene uygun modeller mevcuttur. Bu yüzden beğendikleriniz arasından kadın kaban büyük beden grubunda olanlara dikkat ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kadın Mont Nasıl Seçilir?

Kadın mont ve kaban alışverişi yaparken seçeceğiniz ürünü belirleyen bazı önemli kriterler vardır. Bu kriterleri değerlendirerek alışverişinizi tamamlarsanız memnuniyet ve kullanım süreniz uzun olacaktır. Kış mevsiminin soğuklarından korunmak amacıyla satın alınacak olan ürünün en önemli özelliği soğuğa ve yağmura dayanıklı olmasıdır. Bu yüzden yaşadığınız şehrin iklimine uygun olan ürünü satın alırsanız daha verimli kullanabilirsiniz. Kışın sert geçtiği karlı yerlerde yaşıyorsanız daha korunaklı kaz tüylü modelleri seçebilirsiniz. Diğer yandan kışların yumuşak geçtiği bir şehirde yaşıyorsanız kadın süet kaban modellerini tercih edebilirsiniz. Mevsim şartlarının yanı sıra satın alacağınız ürünün sizim giyim tarzına uygun olması da oldukça önemlidir. Spor bir tarza sahipseniz kadın mont şişme kategorisindekileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra alışveriş yaparken modelin size uygun olup olmadığını da değerlendirmelisiniz. Boyunuz standart ölçülerin altında ise uzun kesim modellerden uzak durabilir ve bel hizasındaki modelleri seçebilirsiniz. Fiziğinize ve tarzınıza uygun olan modeli satın alırsanız uzun süre boyunca severek kullanabilirsiniz.

Kadın Mont Nasıl Kombinlenir?

İşlevsel avantajının yanı sıra birçok kadın kombinlerinin tamamlayıcı parçası olarak da kullanmaktadır. Kıyafet kombinleri yapılırken önemsenen ceket gibi dış giyim parçaları kişinin tarzını ortaya koymaktadır. Bu yüzden klasik ya da spor tarza sahip olanların kendi tarzlarına uygun modeller giymesi oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse; hareketli ve abartılı giyinmeyi sevmeyen, spor tarza sahip olan bir kişi genellikle kadın mont siyah seçeneklerini inceler. Örnek vermek gerekirse; giydikleri şeyler ile ön plana çıkmak isteyen kişilerin tercih ettiği modeller genellikle kadın mont beyaz seçeneği altında yer alır.

Kadın Kaban Kumaşları Nasıl Olur?

Farklı renk ve desende üretilen dış giyimleri arasında modaya en uygun olan modeller genellikle kadın mont kışlık kategorisinde bulunur. Ancak tarzınıza ve zevkinize uygun olan tasarımları bulmak için tüm kategorideki ürünleri incelemelisiniz. Uzun, kısa, zarif, kabarık ya da şişme gibi seçenekler arasından size göre olanı bulabilirsiniz. Bu ürün çeşitliliği arasında fark yaratan en önemli kriterlerden birisi kumaş çeşididir. Kolay tüylenmeyen, su geçirmeyen, kar suyu geçirmeyen ya da su tutmayan özelliklere sahip kumaş çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı belirleyip satın alabilirsiniz. Montlarda genellikle tercih edilen şişme özelliğinin aksine kabanlarda genellikle kaşe kumaşı tercih edilir. Kadın kaban kaşe modelleri daha çok resmi iş yerlerinde çalışan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Tüm bu kalıp yargıların yanı sıra kendi zevkinize ve tarzınıza uygun olan kumaşı seçip satın alabilirsiniz.