SÜTYEN & KÜLOT TAKIMI

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Orkide Sütyen Takımı

Kadınların iç giyim ürünü seçerken göz önünde bulundurdukları pek çok etken vardır. Sütyen ve külot seçimlerinde ise, kadınlar için renk uyumu çok önemli olmaktadır. Orkide sütyen takımları, bu kapsamda pek çok modeli bünyesinde barındırmaktadır.

Orkide Sütyen Takımı ile Tarzınızı Yansıtın

Orkide Sütyen Takımı ile Tarzınızı Yansıtın

Sütyen takımı seçerken daha çok sütyenin modeline ve rengine bakılmaktadır. Dantelli modeller daha çok çeyiz için tercih edilmekle beraber, renk seçimi de bu konuda önemli bir detaydır. Orkide çeyizlik sütyen külot takımı ile farklılık yaratabilir, size yakıştığını düşündüğünüz bir rengi tercih edebilirsiniz. Çeyizlik ürünler seçilirken, kişinin iç giyim stili de önemli olmaktadır. Daha sade bir ürün tercih etmek isteyen kadınlar, Orkide sütyen külot takımı modelleri arasından başka bir tercih de yapabilmektedir. Çeyizlik ürünlerde en çok siyah, kırmızı, mor gibi koyu renkler tercih edilmektedir. Ayrıca dantelsiz modellerin de bulunduğu bu sütyen takımları, Orkide kalitesinde olduğundan dolayı da kadınların gözdesi olmaktadır. Orkide desenli sütyen külot takımı ile fark yaratmak isteyen kadınların tercihi daha çok, kendinden desenli modeller üzerine olmaktadır. Desenin rengi ve yoğunluğu kadınların ilgisini çekmekte olup, en çok leopar takımları tercih etmelerine sebebiyet vermektedir.

Orkide Sütyen Takımı ile Konforlu Bir Tercih Yapın

Orkide Sütyen Takımı ile Konforlu Bir Tercih Yapın

Orkide sütyen takımı, rahatlığı sebebiyle de konforlu bir kullanım sağlamaktadır. İç giyim ürünlerinde görselliğin yanında rahatlık da önemli bir yere sahiptir. Rahat bir çamaşır tercih etmediğiniz zaman çeşitli sağlık sorunlarına da sebebiyet vermiş olursunuz. Takımların iç kısımlarının mutlaka pamuklu olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Dış kısmı genellikle poliviskon benzeri ürünlerden meydana gelmektedir. Görsellik için kullanılan bu maddeler dantelleri ve desenleri oluşturmaktadır. Orkide dolgulu sütyen külot takımı, genellikle göğüslerin daha estetik gözükmesini isteyen kadınların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bu modellerin az dolgulu veya tam dolgulu olan modelleri de mevcuttur. Desenli, düz veya dantelli olarak da seçenekleri fazla olan takımlardandır. Orkide desteksiz sütyen külot takımları ise, göğüslerin normal ölçülerde gözükmesini isteyen kadınların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Genellikle D cup göğüs ölçülerine sahip olan kadınların seçimleri bu yönde olmaktadır.

Orkide Sütyen Takımı ile Estetik Görünüş

Orkide Sütyen Takımı ile Estetik Görünüş

Orkide sütyen külot takımları her kadına estetik bir görüntü vermek için tasarlanmış ürünlerdir. Seçilecek kıyafete yönelik çeşitli sütyen modelleri bulunmaktadır. Elbisede herhangi bir iz gözükmemesi için genellikle Orkide straplez sütyen külot takımı tercih edilmektedir. Straplez sütyenler, kadınların askılı ya da dekolteli kıyafetleri için üretilmiş olmakla beraber, askısız kullanma seçeneği ile de oldukça fonksiyonlu modeller arasında yer almaktadır. İç kısmında bulunan silikon şerit sayesinde kaymayı da önleyici yapıya sahiptir. Konforlu ve kullanışlı bir model olan staplez sütyenler pek çok kadın için kurtarıcı olarak görülmektedir. Kadınların tercihine göre renk seçenekleri bulunan bu sütyenlerin destekli veya desteksiz modelleri de mevcuttur. Orkide dantelli sütyen külot takımları, estetik bir görünüm kazanmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Straples modeller gibi dantelli sütyenlerin de destekli veya desteksiz seçenekleri bulunmakla birlikte, pek çok renk alternatifi de mevcuttur. Estetik görünüşe sahip olmak için kadınların doğru sütyen ve külot seçimi çok önemlidir. Bu kapsamda Orkide ürünleri, her vücut tipine ve her giyim tarzına uygun modelleri bünyesinde barındırmaktadır. Sütyenleri daha uzun süre kullanmak için, kullanım talimatlarına uygun yıkamanız gerekmektedir. Sayfamız üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.