Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Günlük Ped

için 220 sonuç bulundu.

Kotex Günlük Ped

Günlük yaşamınızda sizlere ferahlık sağlayan Kotex günlük ped ile hayatınızı enerji dolu geçirmeye hazır olun. Pamuksu üst yüzeyi ile cildinize ipeksi bir dokunuş kazandırıyor. Hassas ciltlerin bile kolayca kullanabileceği Kotex  günlük ped çeşitleri, cildinize dost olur. Farklı sayıda günlük ped içeren kutudaki ürünleri sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

Pamuksu Üst Yüzeyi ile Kotex Günlük Ped

Pamuksu Üst Yüzeyi ile Kotex Günlük Ped

Günlük pedler, özel olarak geliştirilmiş olan pamuksu üst yüzeyi ile gün boyunca cildinizi rahatsız etmeden rahatça hareket etmenizi sağlar. Kotex pamuklu günlük ped, nefes alan bir yüzeye sahiptir. Böylece sizlere kullandığınız süre boyunca ferahlık sağlar. Her gününüzü ferah ve rahat geçirmenizi sağlayan günlük pedler hem hijyenik kullanım için uygundur hem de pratik bir kullanıma sahiptir. Kutunun içerisinde tek tek paketlenmiş olan günlük pedlerinizi kişisel çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Kutunun içerisindeki günlük ped sayısı üründen ürüne değişmektedir. 20’li, 28’li, 40’lı veya 60’lı kutulardan dilediğinizi satın alabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Kotex günlük ped çeşitleri her cilt tipine uygun olacak şekilde üretilmiştir. İçerisinde herhangi alerjik reaksiyona sebep olacak bir madde içermemektedir. Böylece iltihaplanma, kızarıklık, kaşıntı gibi durumlar ile baş etmek zorunda kalmayacaksınız. Cildinizin hassasiyeti düşünülerek tasarlanmış olan günlük pedler aynı zamanda oldukça ince bir yapıya sahiptir. Böylece her hareketinizde pedinizi hissederek rahatsız olmayacaksınız. Kuvvetli yapışkanı sayesinde iç çamaşırınıza kolayca yapışan günlük ped, kayma gibi sorunları da önlemektedir.

Kotex Günlük Ped Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kotex Günlük Ped Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gün boyu ferahlık sağlayan Kotex günlük ped, aynı zamanda kokuyu hapseden bir teknoloji ile üretilmiştir. İçerisinde yer alan özel formül ile sizleri kötü kokulardan uzak tutar. Aynı zamanda markanın günlük pedlerinde parfümlü olan pedler de bulunmaktadır. Bu ürünler ferahlığın yanında hoş bir koku sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Kotex günlük ped parfümsüz seçeneği de bulunmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda içerisindeki formüller sayesinde sizleri bakteri oluşumundan da uzak tutarak hijyenik bir ortam oluşturmaktadır. Vajinal akıntınıza ve düzensiz adetinize karşı koruma olarak geliştirilmiş Kotex günlük ped fiyatları da oldukça uygundur. Hesaplı fiyatlara satın alabileceğiniz günlük pedler sayesinde kendinize koruma ve ferahlık sağlayın. Cildinizin sağlığı için oldukça önemli olan günlük pedler aynı zamanda pamuklu ve gözenekli yapısı sayesinde sıvıyı hapseder. Böylece sizlere kuru bir ortam sağlar. Konforlu yapısı sayesinde rahatça hareket etmenize yardımcı olur. Her anınızda yanınızda olan ve günlük yaşamınızın vazgeçilmezi olacak günlük pedler sayesinde rahatlığı keşfedin.

Esnek ve Rahat Tasarımı ile Kotex Günlük Ped

Esnek ve Rahat Tasarımı ile Kotex Günlük Ped

Doğal ve yumuşak yapısı ile cildinize ferahlık sağlayan ürün aynı zamanda esnek bir tasarıma sahiptir. Kolayca iç çamaşırınıza tutturabileceğiniz günlük ped, kayma yapmayarak çamaşırınızın üzerinde hareket etmez. Kotex günlük ped kullananlar da ürünün oldukça rahat bir tasarımı olmasına dikkat çekiyor. Günlük pedler, ince tabakası ile hareketlerinizi kısıtlamaz. Tek kullanımlık olan bu ürünlerin gün içerisinde hijyen açısından en az 3-4 saatte bir değiştirilmesi gerekmektedir. Sizleri sağlıklı ve ferah hissettirecek günlük pedlerin boyutları da birbirinden farklılık göstermektedir. Kotex günlük ped uzun geliştirilmiş yaprağı ile rahatlık kazandırıyor. Günlük yaşamında çok fazla akıntı ile karşı karşıya kalanların kullanması için tasarlanmış ürün, uzun fakat ince yapıdadır. Diğer günlük ped modelleri gibi marka bu ürününde de pamuksu yüzeyi ile cildinizi düşünür. Pamuksu üst yüzeyi ve gözenekli yapısı sayesinde sıvıyı tutarak kuruluk sağlar. Kotex günlük ped normal boyutu ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği, ferahlık sağlayan hijyenik bir üründür. Daha fazla seçenek için Günlük Ped kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kotex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

BESTTEM (3)
Biolady (1)
Canped (2)
Carefree (36)
(82)
Hartmann (1)
Kotex (220)
Molped (61)
Natracare (5)
O.B (6)
O.B. (7)
Orkid (147)
Silva (1)
Sleepy (25)
Starwax (5)
Tadam (17)
Watsons (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL