Günlük Ped

için 907 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Günlük Ped

Normal pedin daha ince ve daha küçük boyutlarda olan modeline günlük ped adı verilir. Çok ince olduklarından günlük kullanım için oldukça konforludur. Tıpkı pedler gibi yumuşak ve ince bir yapıda olan günlük pedler; her kadının çantasında mutlaka bulunması gereken genital ürünleri arasında yer almaktadır.

Günlük Ped Ne İşe Yarar?

Günlük Ped Ne İşe Yarar?

Pek çok kadın “Günlük ped ne işe yarar?” sorusunun cevabını merak etmektedir. Günlük ped; özellikle vajinal akıntı dolayısıyla kullanılmaktadır. Pek çok kadında çeşitli sebeplerle meydana gelen vajinal akıntının iç çamaşıra, hatta kıyafete geçmesini önlemek için günlük ped kullanmak gerekir. Günlük pedler; ince ve küçük olduğundan diğer pedler kadar rahatsız edici de değildir. Ayrıca eğer regl döneminizde düzensizlik varsa, beklenmedik sürprizlerle kaşılaşıyorsanız da günlük ped kullanarak tedbirli davranabilirsiniz. Bunun yanı sıra; regl döneminin son günlerinde yani akıntının azaldığı ve yavaşladığı zamanlarda da ped kullanmak yerine günlük pedleri tercih edebilirsiniz. Günlük pedin işlevleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Ağır antreman, egzersiz esnasında (yani terleme olabilecek durumlarda) ya da sıcak ve nemli günlerde terli iç çamaşırıyla dolaşmak istemiyorsanız da günlük pedden yardım alabilirsiniz.

Günlük Ped Nasıl Kullanılmalıdır?

Günlük Ped Nasıl Kullanılmalıdır?

Günlük ped kullanmak pek çok kadın tarafından doğru bir şekilde yapılmamaktadır. Doğru ve hijyenik bir günlük ped kullanımı için sizlere birkaç önerimiz var. Bunlardan ilki; günlük pedlerinizi kısa sürede örneğin 1-2 saat içinde değiştirmelisiniz. Ayrıca bazı günlük pedler cilt tiplerine göre ayrılmaktadır. Eğer hassas bir cilde sahipseniz; hassas ciltler için uygun olan günlük pedleri tercih etmenizi öneririz. Ayrıca günlük pedlerin naylon oranı ne kadar düşükse o kadar sağlıklı olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden içindekiler kısmını ve ürün bilgilerini iyice incelemenizi tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra; eğer sık sık akıntı sorunu yaşıyorsanız günlük ped değiştirme sıklığınızı buna göre ayarlamalısınız. Kirli bir günlük pedle vakit geçirmek olası mikrop ve mantarlara yol açabilir.

Günlük Ped Markaları

Günlük Ped Markaları

Ped markaları ve günlük ped markaları genel olarak aynıdır. Yani pek çok ped üreticisi günlük ped üretiminde de bulunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen günlük ped markalarından bazıları; Orkid, Kotex, Molped, Carefree, Helen Harper gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının günlük ped çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Günlük ped fiyatları; ürünün markasına, paketteki ürün sayısına ve içeriğine göre farklılık göstermektedir. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak bütçenize uygun bir günlük pedi kategorimizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız ve hijyen açısından ihtiyacınız olabilecek diğer genital ürünleri de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Beyond (1)
Bioder (1)
Canped (1)
Carefree (49)
Depend (3)
(84)
H&I (2)
Hartmann (1)
Joly (1)
Kotex (186)
Molped (60)
Natracare (1)
O.B (43)
O.B. (12)
Orkid (370)
Sleepy (19)
Starwax (48)
Winion (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(50)
(31)
(6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (140)
ve üzeri (157)
ve üzeri (160)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL