TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hamile Çorabı

için 153 sonuç bulundu.

Hamile Çorabı

Hamilelik döneminin olmazsa olmazı hamile giyim kıyafetlerinin rahatlığı, annenin ve bebeğin sağlığını etkilediğinden çok önemlidir. Özellikle karın bölgesinde esnek olmayan, antialerjik kumaştan üretilmemiş hamile giyim ürünleri, hamilelik döneminde kadınlara zor zamanlar geçirtir. Bu yüzden özellikle hamilelik çorabı gibi vücudu saran hamile dış giyim kıyafetlerinin kaliteli ve sağlıklı nitelikleri olması önemlidir.

Hamile Çorabı Nedir?

Hamile Çorabı Nedir?

Hamileler için özel olarak tasarlanan hamile çorabı, normal külotlu çoraplardan tasarımsal olarak farklıdır. Daha elastik ve esnek kumaşlardan üretilen hamilelik külotlu çorap modelleri, karın ve bacak arası bölümlerinde farklı parçalar bulunur. Karın bölgesinin daha geniş dikildiği bu çorapların hamilelik boyunca kullanılması amaçlanmaktadır. Karın bölgesinde anatomik ön panele sahip olan bu çoraplar karın bölgesi büyüdükçe esner. Burada önemli olan, esneyen hamile varis çorapları modellerinin, annenin karın bölgesini sıkıp hem anneye hem de bebeğe sıkıntı vermemesidir. Hamile giyim önerileri içerisinde, rahat, elastik ve yumuşak bir hamile külotlu çorap modeli her zaman bulunur. Hamilelik döneminde kadınların en rahat ettikleri kıyafetler etek ve elbiselerdir. Pantolon, şort, eşofman gibi kıyafet ürünleri, vücudun alt bölgesini sardığı için rahatsızlık verirler. Etek ve elbiseler ise, külotlu çorapları gerektirirler. Hamile giyim tarzları, genellikle külotlu çorabın elbise ve eteklerle kombin edilmesiyle oluşturulur. Kategorimizde bulunan her renkten hamile külotlu çorap modellerini farklı kıyafetlerle kombinleyerek dolabınıza çeşitlilik katabilirsiniz.

Hamile Çorabı Markaları Nedir?

Hamile Çorabı Markaları Nedir?

Kategorimizde hamile giyimleri üreten markaların kaliteli, sağlıklı, yüzde yüz doğal, antikanserojen ve antibakteriyel hamile çorabı modelleri bulunmaktadır. Elija markasının AZO testinden geçmiş antikanserojen hamilelik varis çorabı bulunmaktadır. Penti markasının 9 Ay 10 gün hamile külotlu çoraplarından alarak bütün hamileliğiniz boyunca giyebilirsiniz. Gabriella hamile giyim markasının yüzde 85 Poliamid, yüzde 15 Elastan üretilmiş Aleo Veralı özel dokuma hamile varis çorabı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında hamile giyim olan markalarAdrian, Bybebek, ITALIANA, Adrian Aurelia, 40 Den hamile giyim firmalarıdır.

Hamile Çorabı Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Hamile Çorabı Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Hamile varis çorabı nasıl olmalı diyenlere şöyle özetleyebiliriz: Antikanserojen, antibakteriyel, organik. Bunun dışında annenin ve bebeğin konforu için, çorabın kumaşı elastik, yumuşak olmalıdır. Ayrıca Aleo Veralı nemlendiricili çoraplar hamilelik döneminde karın bölgesinin cildinde olan kurumalara, gerilmelere iyi geldiğinden nemlendiricili hamile çorabı modellerini tercih edebilirsiniz. Hamilelerin vücut yapılarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış hamile opak çorap modellerinin tamamen doğal materyallerden üretilmiş olması önemlidir. Aynı zamanda çorabın yumuşak yapıya sahip olması gereklidir. Karın bölgesinin cildinde oluşan hassaslığa karşı sert bir çorap rahatsızlık verecektir. Hamile kıyafetleri ve çoraplarının antikanserojen olması hem annenin sağlığı hem de bebeğin sağlığı için önemlidir. Unutmayın ki, anneyi etkileyen her şey bebeği de etkilemektedir. İç Giyim kategorimiz üzerinden hamile çorabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(13)
(11)
(7)
(6)
(6)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

9FASHION (2)
Adrian (1)
Aurafix (1)
Chezmam (2)
Colline (1)
Dorya (1)
Penti (10)
Sevi Bebe (1)
Yıldız (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (19)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL