Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Salon Mobilyaları

için 72 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Uzman Eyer Tabure

  (0)
  1.599,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bambu Masaj Yatağı

  (0)
  3.950,00 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Güzellik Salonu Mobilyaları

Bakımlı olmak ve iyi görünmek insanların kendini psikolojik yönden iyi hissetmelerini sağlar. Bu sebeple hem kadınlar hem de erkekler bu konuda pek çok farklı yönteme başvururlar. Özellikle kadınların saçlarını, makyajlarını ve cilt bakımlarını yaptırabilecekleri yerler vardır. Bu yerler güzellik salonları ve kuaförlerdir. Detaylı bir bakım için tercih edilen güzellik salonlarının işlevleri kadar dekorasyonları da önemlidir. Bu sebeple güzellik salonu mobilyalar ve çeşitli ürünlerle dizayn edilmelidir. Bu durum merkezlerin kaliteli ve güzel görünmesinde oldukça etkilidir. Aynı şekilde yeni ve temiz eşyalar insanların o merkezi tercih etmelerinde önemli bir rol oynar. Ferah ve temiz bir şekilde dizayn edilmiş olan merkezler, müşteriler tarafından ilk tercih olabilmektedir. Güzellik salonu eşyaları temiz ve bakımlı olduğu sürece insanlara güven vermektedir. Aksi takdirde düzensiz ve bakımsız olan bir yere olan ilgi de az olacaktır. Bu sebeple hem bekleme alanları hem de kullanılan ürünlerin kalitesi işletmeci ve müşteriler açısından oldukça önemlidir. Kullanılan ürünlerin temiz ve kişiye uygun olması gerekir. Müşteri kapasitesine uygun olarak tasarlanan bakım alanları ve eşyaları yedekli bir şekilde bulundurulmalıdır. Bu sebeple gerek tek kullanımlık gerekse devamlı olarak kullanılan ürünlerin yeteri kadar olup olmadığı sıkça kontrol edilmelidir. Değiştirilmesi ve yenilenmesi gereken ürünler de vakit kaybetmeden yenileriyle değiştirilmelidir. Bu sebeple sizler de güzellik salonu dekor ve bakım ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Mobilyaları

Güzellik Merkezi Mobilyaları

Mobilyalar, hayatın her alanında gereklidir. Temel ve lüks ihtiyaçlar açısından ciddi derecede önemi olan mobilyaların insanların göz zevkine hitap etmesi ve kullanışlı olması gerekir. Bu sebeple birbiriyle uyumlu ve kaliteli eşyalar seçmek pek çok yerde insanlara avantaj sağlar. Güzellik merkezi mobilyaları temiz, kaliteli ve işlevli olmalıdır. İnsanların yaptırdığı işlemler sırasında rahat etmeleri ve bekleme sürecinde dinlenebilecekleri alanların olması gerekir. Bazen saatler süren işlemlerde merkezde bulunan müşterilerin bir an önce gitmek istemelerinin önüne geçmek ve onlara refah bir ortam sağlamak gerekir. Bu durum hem müşteri memnuniyeti hem de işletme geleceği için önemli bir etkendir. Güzellik salonu dizaynı insanların gözlerini yormayacak, rahat bir ortam sağlayacak ve kolay kullanılacak şekilde olmalıdır. Yeteri kadar olan aydınlatmalar, ortama uygun masalar, rahat oturma yerleri, çeşitli aynalar ve iş için gerekli olan ekipmanlar bir merkezin olmazsa olmazları arasındadır. Hem çalışanlar açısından pratiklik sağlayacak hem de müşteri memnuniyetini artıracak olan bu demirbaşlar, birbirleri ile bir bütünlük oluşturmalıdır. Aynı bir ev konforu sağlayan ve insanların vakit geçirdikçe mutlu olacakları bu işletmelerde kullanılan ürünler kaliteli ve temiz olmalıdır. Güzellik salonu dekorasyon ürünlerinde eski ve deforme olmuş eşyalar, merkezin de kalitesini düşürür. İnsanları tereddütte bırakır. Bu durumda devamlı olarak gelme potansiyeli olan müşterileri kaybetmeye sebebiyet verir. Yeteri kadar bekleme alanı ve aydınlatması olan bir merkezin, müşteri memnuniyetini fazlasıyla etkileyen bir yönü vardır. Aynı şekilde yeni ürünler ve dekorasyon malzemeleriyle modaya ve insan zevkine uygun olan merkezler, her zaman çok daha fazla ilgi çekmektedir. Yapılan işlerin kalitesi kadar önemli olan dizaynlar da dinamik ve güzel olmalıdır. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayan işletmeler, başarıyı kolay bir şekilde yakalar. Müşterilerinin konforunu ve memnuniyetini artırmak üzere yapılacak olan bu küçük değişiklikler, insanlar tarafından da büyük beğeni toplayacaktır.

Güzellik Salonu Ürün Ve Hizmet Çeşitliliği

Güzellik Salonu Ürün Ve Hizmet Çeşitliliği

Her gün yüzlerce hatta binlerce insanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren bu yerler için verilen hizmet çeşitliliği oldukça önemlidir. Pek çok yerde olduğu gibi müşterilerin ihtiyaçlarına verilecek olumsuz cevaplar, işletmeleri kötü yönde etkiler. Bu sebeple pek çok farklı alanda çeşitli hizmetler verilmelidir. Kişisel bakım konusu özellikle kadınlar için oldukça çeşitlidir. Saç, yüz, tırnak ve vücut bakımı için pek çok farklı hizmet ve ürün vardır. Güzellik salonu ürünleri hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde olmalıdır. Yapılabilecek işlemler açısından farklı bakım setleri, kozmetik ürünleri ve araç gereçler vardır. Her birinin temiz ve yeni olması hijyen ve kalite konusunda önemli bir noktadır. Özellikle makyaj malzemelerinin cilt tipine uygunluğu ve temizliği oldukça önemlidir. İnsanların kişisel bakımlarının yapıldığı törpüler, makaslar, cımbızlar, ağda ısıtıcılar, kremler, yağlar ve spreyler hem işlevli hem de yeni olmalıdır. Tek kullanımlık ürünler tekrar kullanılmayacak kadar fazla bulundurulmalıdır. Demirbaş olanlar ise her müşteriden sonra özenle dezenfekte edilmelidir. Temizlenme işlemi de bazı durumlarda yetersiz kalır. Körelmiş veya işlevini kaybetmiş her ürün yenisi ile mutlaka değiştirilmelidir. Bu durum hem sağlık hem de hizmet açısından gereklidir. Bunlara ek olarak güzellik merkezi havluları kesinlikle temizlenmeden veya değiştirilmeden başka bir müşteriye verilmemelidir. Yapılacak işleme uygun ürünler kullanılmalıdır. Doğru şampuanlar, bakım kremleri ve spreyler tercih edilmelidir. Tüm bunlar için ledli veya tekerlekli dolaplar, masalar kullanılmalıdır. Her cilt ve saç tipine uygun ürün çeşitliliği olmalıdır. Elektrik tasarrufunu saplamak adına güneş enerjili cihazlar tercih edilmelidir. Müşterilerin çantalarını ve kıyafetlerini asabilecekleri portmantolar bulunmalıdır. Pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelen ve tek kullanımlık örtülerle desteklenen ağda ve lazer sedyeleri bulunmalıdır. Çeşitli tokalar, taraklar ve temizlik ürünleriyle hızlı ve kaliteli bir hizmet verilmelidir.

Güzellik Salonu Dekor ve Bakım Ürünleri

Güzellik Salonu Dekor ve Bakım Ürünleri

Güzellik salonlarında verilen hizmet oldukça önemlidir. Kişiye gösterilen özen, uygun ürün kullanımı ve memnuniyet adına yapılan her türlü işlem işletmeye olumlu bir geri dönüş sağlamaktadır. Öncelikle her ürünün temiz ve yeni olması gerekir. Bu güven duygusu açısından önemlidir. Ardından kapıdan içeri giren ve bir ihtiyacını beyan eden müşteriye karşı olumsuz cevap verilmemelidir. Her türlü ürün ve hizmete yönelik bir malzeme mutlaka bulundurulmalıdır. Olumsuz bir cevap verilen müşteri tam anlamıyla bir kayıptır. Fakat gerekli özen gösterildiği ve stok kontrolü yapıldığı takdirde müşteri kazanmak da devamlılık sağlamak da oldukça kolay hale gelir. Temizlik ve hizmet çeşitliliği kadar önemli olan bir diğer konu da müşteri bekleme alanlarıdır. Güzellik salonu koltuk takımı yeteri kadar olmalı ve müşteriler yer sorunu sebebiyle geri çevrilmemelidir. Bu durum yeni gelen müşteriyi bekletmek açısından önemlidir. Ayrıca işlem gören ve beklemesi gereken müşterilerin de kahvesini içerken dinlenebileceği uygun alanlar olmalıdır. Tüm bunların yanında yapılan işlemlerde bekleme süresinin geçirilmemesi için çalar saatler de bulunmaktadır. İstenen hizmetin verilmesi ve memnuniyet sağlanması açısından gerekli olan ürün çeşitliliği ve stok durumuna özen gösterilmelidir. Aynı zamanda güzellik salonu koltukları da yapılan işlem ve yaş düzeyi bakımından çeşitlilik göstermelidir. Her hizmet türüne uygun pratiklik ve kolaylık sağlayan bir koltuk modeli vardır. Hem müşterilerin hem de çalışanların rahatı için uygun koltuk ve sandalyeler kullanılmalıdır. Örneğin, çocuklar saç kestirmekten pek hoşlanmayabilirler. Bu sebeple onlara bu işi sevdirecek özel şekillerde koltuklar üretilir. Bu sayede kişisel bakım işlemleri hem çocuk hem de ebeveyn tarafından eğlenceli ve kolay hale gelir. Bu da işletmeye olumlu bir geri dönüş sağlar. Tüm bu konfor alanları ve kaliteli yeni malzeme kullanımı işletmenin sektöründe fark yaratmasını ve öne çıkmasını sağlar. Sizler de merkezlerinizi ileri taşımak ve tercih edilen olmak için sayfamızda bulunan dekorasyon ve bakım ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.