GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Flair Güneş Gözlüğü

Flair gözlük, gözün rahatsız olmaması için aksesuar ve koruma amaçlı tasarlanan gözlük modellerini sunar. Bazı zamanlarda yalnızca şıklığı tamamlayan bir aksesuar bazen de görme kalitesini artırabilmek için tercih edilir. Göze zararlı toz ya da yabancı cisimlerin gelmemesini sağlar. Flair güneş gözlüğü, asimetrik tasarımları ile her zevke uygun şekilde sunulmaktadır.

Flair Gözlüklerinde En Farklı Tasarımlar

Flair Gözlüklerinde En Farklı Tasarımlar

Flair güneş gözlüğü modelleri, her koşulda şıklığı ve kombini tamamlayan tasarımlarda sunulur. Model çeşitliliği oldukça fazladır. Her kıyafete uygun olarak yaz aylarında mavi, yeşil, pembe, parlak cam, siyah, kahverengi cam renkleri ile tasarımları büyük cam ve küçük cam olarak ayrılır. Aynı zamanda oval, kare, dikdörtgen, asimetrik, yuvarlak tasarımlı camlar yeni sezon tasarımları olarak dikkat çekmektedir. Flair güneş gözlüğü uv ışınlarına karşı kişileri korur. Dünya yüzeyine gelmiş olan mor ötesi yani UV ışınları bulunur. Bu ışınlar ise bütün sene aynı şiddet ile gelmektedir. Ciltte yaşlanma, gözde bazı sorunlara neden olabilen UV ışınları korunması gereken zararlı ışınlardır. Bu nedenle etkili bir gözlük olan Flair gözlüklerini tercih edebilmek mümkündür. Farklı tasarımların yanı sıra gözü koruması ve daha kaliteli bir bakış sağlanmasına yardımcı olur. Tasarımları takıldığı zaman ağırlık vermeyen ve kolaylıkla taşınarak burunda yara ya da iz bırakarak kişileri yormaz. Bu nedenle Flair gözlük çerçevesi hafif ve kişileri yormayan tasarımlarda sunulur.

 Flair Gözlükleri ile Göz Sağlığı

Flair Gözlükleri ile Göz Sağlığı

Flair güneş gözlüğü polarize camlar ile yansımaların çok iyi bir şeklide emilimi göze ulaşmak isteyen zararlı ışınlardan gözleri korur. Işık yansımalarını engellemesinden dolayı çok iyi bir koruma sağlar. Göz kamaştıran etkiler, ışık yansımaları, beyaz zeminler, metal yüzeyler, geniş ve düz alanlarda ya da kar ve su yüzeylerinde rahatsızlık veren parlamalara karşı gözleri korur. Flair polarize güneş gözlüğü, farklı farklı tasarımlar ile her zevke hitap eder. Renkli modellerden hoşlananlar için yaz aylarında en fazla tercih edilen gözlük modelleri vardır. Cam kaliteleri yüksek ve aynı zamanda göz sağlığı için yararlı üretimlerdir. Ürünler kişilere gönderilirken, orijinal kılıf, silme bezleri ile gönderilir. Bayanların zevkine uygun olan modeller ile Flair gözlükleri geniş bir hizmet sunar. Sezonun en moda tasarımları ve renkleri her zevke uygun modeli bulabilmek mümkündür. Seçilecek olan gözlük modelleri göz sağlığı düşünülerek imal edilmiştir. Bu nedenle, yazın zararlı ışınların gözlere zarar vermesi engellenecektir.

Flair Güneş Gözlüklerinde İddialı Renkler

Flair Güneş Gözlüklerinde İddialı Renkler

Flair siyah güneş gözlüğü genellikle kış ayları için sık tercih edilen renkte tasarımı ile kullanıcılara sunulur. Renkler her kombin için önemli olan detaylardır. Güneş gözlükleri de genellikle kıyafetlere uygun olarak tercih edilebilir. Bayanların tarzlarını tamamlayabilmeleri için güneş gözlükleri önemli parçalardandır. Ayrıca güneş ışınlarından korur ve göze dolabilecek toz, polen vb. şeyleri önler. Aynı zamanda Flair güneş gözlüğü fiyatları da uygun aralıklar ile sunulur. Belli başlı durumlara göre gözlüklerin fiyatları kendi içinde ayrılır. Gözlüklerin özellikleri ve tasarımları farklılaştığı zaman bu durum fiyatlara da yansır. Flair güneş gözlüğü kullananlar, genellikle memnuniyetlerini dile getirirler. Çünkü en kaliteli ve farklı tasarımlar ile mavi, yeşil, pembe, iki renk karışımı ile yapılan gözlükler, siyah, kahverengi gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Gözlük renkleri kıyafetlere uygun olarak tercih edilebilir. Mevsimsel olarak yaz aylarında güneş gözlükleri sık kullanılsa da kış aylarında da koyu renkli gözlükler tercih edilir. Farklı seçenekleri sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.