TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kit & Set

için 329 sonuç bulundu.

Kit & Set

Fotoğrafçılar çekim yaparken, ürün ve model çekimi gerçekleştirirken birçok aksesuara ihtiyaç duyarlar. Fotoğraf çekimi için kullanılan birçok aksesuar, fotoğraf çekimini zenginleştirmekte ve fotoğrafçının istediği ölçülerde fotoğrafların oluşturulmasına kolaylık sağlamaktadır. Fotoğraf çekimi için kullanılan kit & set ürünleri ile, ayrı ayrı temin edilebilecek birçok aksesuarı ve yardımcı bileşeni bir arada bulabileceksiniz. Her fotoğrafçının çantasında bulunması gereken bu kit ve setlerle ihtiyacınız olan birçok aksesuar ile istediğiniz dış çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Işık dengesizliklerine karşı kullanılabilecek filtrelerden, parasoley aparatlarına kadar çeşitli aksesuarları, firmaların sunduğu kit & set ürünlerden temin edebilirsiniz.

Fotoğraf kitlerinin özellikleri ve fotoğraf setlerinin özellikleri, ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik gösterilebilmektedir. Fotoğraf kitlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre belirlenirken; farklı markaların üretmiş olduğu set ürünler daha uygun fiyatlıdır. Kit & set ürünlerini; polarize filtre, UV filtre, ND filtre, uzaktan kumandalar, parasoley aparatları, temizlik setleri, objektif kalemleri gibi birçok kalemden oluşan ürün grupları oluşturmaktadır. Beta marka, kademeli 5 marka filtre ile çekimlerinizi renklendirebilir, renklerle fotoğraflarınıza kademeli tonlardan oluşan renkler ekleyebilirsiniz. Canon makinelerde kullanılan, Canon 18-55 mm lensler için ultraviyole koruyucu UV Filtre, yaprak parasoley, RC-6 uzaktan kumanda ve lenspenden oluşan bu kiti her zaman çantanızda bulundurarak her türlü doğa koşulunda istediğiniz canlılıkta fotoğraflar çekebilirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçılık için kullanılan ve metal eşyalardan başka her türlü objenin üzerindeki yansımayı ortadan kaldıran polarize filtreler ile fotoğraflarınızdaki renkler daha da yoğunlaşacaktır. UV filtreler en çok kullanılan ve her fotoğrafçının çantasında olması gereken filtrelerdir. UV ışınlarını kesmekten başka, fotoğraf makinesi lensini de koruyan UV filtreler, fotoğraf makinesi kit & setlerinde de yer almaktadır. Nikon 18-55 mm kamera objektifine sahip Nikon fotoğraf makinelerinde kullanılmak üzere tüketicilere sunulan; ultraviyole koruyucu UV Filtre, yaprak parasoley, RC-6 uzaktan kumanda ve lenspenden oluşan bu kit & set sayesinde piknikte, okulda ve evde en sevdiğiniz fotoğraf karelerini yakalayabilirsiniz. Fotoğraf makineleri kit & setlerinde kullanılan uzaktan kumandalar ile kolaylıkla çok kolay toplu fotoğraflar çekebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Böwee (26)
(75)
Emolux (16)
Hoya (62)
Kenko (8)
Raypro (20)
tiffen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(72)
ve üzeri (100)
ve üzeri (103)
ve üzeri (103)
ve üzeri (103)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL