Pilates Topu

Pilates topu, vücudumuzun kas ve iskelet sisteminin gelişimi için gerekli olan çeşitli esneme ve germe hareketlerini yapmamıza yardımcı olan bir pilates spor aletidir. Pilates topları zaman içerisinde halk arasında çok popüler olan bir egzersiz ürünüdür. Birçok ev hanımı evdeki boş vakitlerinde pilates veya fitness yaparak zayıflamaya veya formunu korumaya çalışmaktadır. Spor salonlarında görmeye alışık olduğumuz pilates topları, zaman içerisinde birçok farklı isimle anılmıştır. Egzersiz topu, fitness topu, jimanstik topu, denge topu gibi farklı isimlerle anılan pilates topunun özelliği delinmeye karşı dirençli oluşudur. Pilates toplarının fiyatları ürünlerin dayanıklılığına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Pilates topları birçok sporsever tarafından rahat kullanımı nedeniyle tercih edilmektedir.

Pilates topu egzersizleri kas gücünü artırmaya, vücuda direnç kazandırmaya, kilo verdirmeye, vücudun şekillenmesine katkıda bulunmaktadır. Pilates topu egzersizleri, ortopedik olarak rahatlamanıza da yardımcı olur. Pilates topu, üzerinde germe ve esneme hareketleri yapılarak kullanılmaktadır. Pilates topu ile zayıflamak, düzenli bir egzersiz programına uyum göstermekle mümkündür. Düzenli yapılan pilates egzersizleri ve çalışmaları kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Pilates topu seçimi yapmadan önce boyunuzun uzunluğunu bilmeniz önemlidir. Pilates topunun çapı, boyunuzun uzunluğu ile uyumlu olmalıdır. Boyunuzun uzunluğuna göre uygun çapta bir pilates topu seçmeniz, pilates egzersizlerinden daha çok verim almanızı sağlayacaktır. Aksi halde bel ve boyun ağrıları yaşayabilirsiniz.

Pilates topu nasıl şişirilir diye merak ediyorsanız: ürün ile birlikte gelen pilates topu pompası ile kolayca şişirilebileceğini söyleyebiliriz. Kilo vermenizi kolaylaştıracak bir egzersiz aleti olan Avessa pilates topu ile televizyon izlerken fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Reebok pilates topu ile eklem ve iskelet sisteminizi kuvvetlendirecek hareketler yapabilir ve vücudunuzu daha dinç tutabilirsiniz. Her sporcunun günlük olarak gerçekleştirmesi gereken temel spor hareketlerini Delta pilates topları ile keyifle gerçekleştirebilir ve sürekli form tutabilirsiniz. Pilatese yeni başlayanların tercih edebileceği Povit pilates topları ekonomik fiyatı ile aile bütçesine uygundur. Pilates videolarını izleyerek yeni hareketler öğrenebilirsiniz. Bir pilates grubuna kayıt yaptırarak pilates hocası eşliğinde motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Pilates Topu

için 1,202 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Adidas (20)
Altis (9)
(1)
Avessa (75)
(2)
Busso (63)
Cosfer (27)
(2)
Delta (235)
(1)
(334)
(1)
Dunlop (8)
Dynamic (34)
Easy Body (7)
Ebruli (12)
(1)
(5)
(2)
(2)
(3)
(2)
(2)
(1)
(3)
(3)
povit (13)
(2)
(2)
Reebok (28)
Remax (18)
Selex (7)
(2)
Sportive (22)
(1)
Tryon (18)
Valeo (23)
Voit (50)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(71)
ve üzeri (118)
ve üzeri (128)
ve üzeri (132)
ve üzeri (137)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL