Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Ağırlığı

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Toplam Egzersiz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çalışma İstasyonu

için 187 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Cable Crossover Machine

  (1)
  8.495 TL SEPETTE 7.815,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Livepro LP6001 Ayrı Squat Rack

  21.739,90 TL SEPETTE 20.000,71 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tilt Table, Tilt Masa (FTR Masası)

  30 günün en düşük fiyatı!
  45.000 TL SEPETTE 26.210,80 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  USR SQR26 Squat Rack

  39.999,90 TL SEPETTE 36.799,91 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Rebuwo Multi Functional Smith Machine Dap

  30 günün en düşük fiyatı!
  140.000 TL SEPETTE 116.380 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  USR SQR24 Squat Rack

  39.999,90 TL SEPETTE 36.799,91 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  USR SQR16 Squat Rack

  29.913,90 TL SEPETTE 27.520,79 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Livepro LP6000 Squat Rack

  36.232,90 TL SEPETTE 33.334,27 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  USR SQR14 Squat Rack

  29.913,90 TL SEPETTE 27.520,79 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Dragondo Arm Blaster Biceps Bomber

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.340 TL SEPETTE 1.220,47 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Profitness A3035 Lat Pulldown Çalışma İstasyonu

  30 günün en düşük fiyatı!
  99.000 TL SEPETTE 78.568 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit Gold 3.1 Kondisyon Çalışma İstasyonu

  30 günün en düşük fiyatı!
  84.000 TL SEPETTE 68.080 TL
  +

Çalışma İstasyonu

Zinde kalmak için egzersiz yapmak insan hayatında olmazsa olmaz bir aktivitedir. Özellikle de sıkı ve şekilli bir vücut elde etmek isteyenler, aktivitelerini çalışma istasyonu denilen çeşitli aletlerle düzenli olarak sürdürmektedir. Profesyonel anlamda sporla ilgilenenler için olmazsa olmaz olan bu aletler, sayfamızda sizlere pek çok farklı vücut bölümlerini çalıştıran spesifik tasarımlarda sunulmuştur. Özellikle de vücut geliştirme sporu ile profesyonel seviyesinde uğraşan her sporcunun oldukça ciddi programlara girmesi ve ağır egzersizler uygulaması gerekir. Bu doğrultuda da en faydalı işlevsel özellikleri sizlere sunacak olan vücut geliştirme istasyonları çeşitli tasarımlarda ve niteliklerde karşınıza çıkacaktır. Genel itibariyle fitness ve kardiyo için spor salonlarında kullanılan bu ürün çeşitlerinin dilerseniz evinize ve ihtiyacınıza uygun modellerini rahatlıkla edinebilirsiniz.

Spor Çalışma İstasyonu Modelleri

Spor Çalışma İstasyonu Modelleri

Çalışma istasyonları, belirli bir işlevi bulunan tek bir makineye bağlanmış bir dizi spor aletinden oluşmaktadır. Her biri farklı bir vücut bölümünü çalıştıran birçok farklı tasarımda istasyon modelleri üretilmektedir. Genellikle spor salonlarında sıkça rastlanan bu ürün grubunda her spor salonlarında göremeyeceğiniz çeşitli tasarımlarda üretimler de bulunmaktadır. Evinizde yeterince yer bulunmaktaysa bu spor çalışma istasyonu modellerinden en çok ihtiyacınıza yarayacağını düşündüğünüz bir tasarımı satın alarak kullanabilirsiniz. Böylelikle kısıtlı bir zaman dilimi içerisinde kaldığınız spor salonunuzda verimli bir şekilde kullanamadığınız bu ürünleri evde konforlu ortamınızda kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz. En kapsamlı spor salonları bile bu aletlerden 1 veya 2 tane bulundurmaktadır. Dolayısıyla da sırf bu ürünleri kullanabilmek için spor salonundaki kısıtlı zamanınızın bir kısmını da sıra beklemeye ayırdığınızı unutmamalısınız. Sizlere sunacağı bu avantajıyla dikkat çeken ürünler ağır bir yapıya sahiptir. Bu durum güvenliğiniz için yeni bir avantajı beraberinde getirmektedir. Özellikle vücut geliştirmeye yönelik sürekli ve sert bir şekilde bu aletleri kullanmanız esnasında ağır olmalarından dolayı sağlam olacaklarından, yerinde sabit kalabilecek olmalarından dolayı güvenli ve verimli spor deneyimleri de edebilirsiniz. Bu sayede arka arkaya birçok egzersizinizi hiç düşünmeden, moda girmiş bir şekilde tamamlayabileceksiniz. Ayrıca çalışma istasyonu aparatları içerisine ağırlıkları da dahil olmaktadır. Dolayısıyla ayrıyeten dambıl ve ağırlık almanın yanı sıra farklı bir alternatifiniz de olacaktır. Sayfamızda yer alan istasyon tasarımlarını inceleyecek olursanız, başlıca barfikse yönelik istasyonlar, baş aşağı duruş egzersiz stantları ve ağırlık çalışma istasyonları, en sık rastlayabileceğiniz ürünler görebilirsiniz. Çeşitli markaların üretiminde ve farklı tasarımlarda beğeninize sunulmaktadır. Ayrıca paralel bar ürünleri, halat çekme güç istasyonları, squat rack ürünleri, bench çalışma istasyonları ve diz çekme çalışma istasyonları da kolaylıkla bulabileceğiniz diğer tasarımlardan bazılarıdır. Bunların yanı sıra çok fonksiyonlu çalışma istasyonları da kullanıcıların favorileri arasında olan bir üründür. Kullanıcı yorumlarını inceleyecek olursanız, bu ürünlerden elde ettikleri faydaları ve memnuniyetlerini rahatlıkla fark edeceksinizdir. Düzenli kullanmanızın ardından kendinizdeki değişimi de bir süre sonra fark etmeye başlayacaksınızdır.

Fitness Çalışma İstasyonu Kullanımının Önemi

Fitness Çalışma İstasyonu Kullanımının Önemi

Ağırlık çalışma istasyonları Home Gym ve Multi Gym olmak üzere iki şekilde de adlandırılabilmektedir. Bu ürünler çeşitli kas geliştirme egzersizlerini yapabilmenize olanak tanırken, ayrıca hareketlerinizin koordinasyonlarını da ayarlamaktadır. İçerisine yerleştirilmiş olan ağırlıklar sayesinde bu makineler ile egzersiz yapmak oldukça güvenli ve pratik bir süreç sağlamaktadır. Vücut çalışma istasyonu ürününe sahip olmak ile evinizin rahatlığında ve çok daha hijyenik bir ortamda çalışma olanağı elde etmiş olacaksınızdır. Ayrıca spor salonundakinden farksız bir şekilde programınızdan fayda göreceksinizdir. Çalışma istasyonu kullanmanız vücudunuz ve sağlığınız açısından doğru bir yatırım aracıdır. Çalışma istasyonları ile egzersizleriniz yönlendirilmektedir. Dolayısıyla da hareketleri en doğru şekilde yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bu ürünler bütün vücudunuzu çalıştırmaya yarayan pek çok farklı egzersizi de yapabilmenize olanak tanımaktadır. Makinesiz yapılan egzersizlerde kasları bilmek ve uygun şekilde uygulamak çok önemlidir. Aksi takdirde sakatlıklar söz konusu olabilmektedir. Ancak istasyonlar ile kas grupları hakkında herhangi üst düzey bir bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur. Kullanımları her kullanıcı için oldukça kolaydır. Tamamen ayarlanabilir yapıları sayesinde her kullanıcılar ile uyum sağlayabilirler. Çalışma istasyonlarınızı edinmenizden önce evinizde koyabileceğiniz uygun alanların genişliklerini kontrol etmeniz ve istasyonların kaplayacağı alanı tam ölçü olarak bilmeniz atacağınız ilk adımlar olmalıdır. Mümkünse evinizde özel bir alanınızın bulunması durumunda bu ürün çeşitlerinden edinmeniz, sizler açısından daha uygun olabilecektir. Genel itibariyle boş bir oda veya çalışma odası gibi yerlere kurulabilirler. Kurulumları da zaman alabilmektedir. Bir istasyon tercihi yapacağınız esnada göz önünde bulundurmanız gereken bir durum da, kilonuz ve boyunuza göre uygun model tercihinde bulunmanızdır. Her ürün çeşidinin bu konuda size özel ayarlanabilir bir fonksiyonu olabilir. Bundan dolayı doğru bir fitness çalışma istasyonu modeli tercihinde bulunmak büyük önem arz etmektedir.

Başlıca Çalışma İstasyonu Hareketleri ve Ürün Fiyatları

Başlıca Çalışma İstasyonu Hareketleri ve Ürün Fiyatları

Başlıca istasyonlar; ağırlık için tasarlanan ve diğer egzersizler için tasarlanan olarak iki kategoride ele alınabilir. Ağırlık çalışma istasyonları ile elde edeceğiniz egzersizler, ürünün çeşidine ve sizin tecrübenize bağlı olarak değişmektedir. Adından da tahmin edileceği gibi genel itibariyle her birinde ağırlık kaldırmak esaslı hareketler yapılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin birçoğu ile yüz üstü ve sırt üstü çeşitli egzersizler deneyimlemek de mümkündür. Diğer çalışma istasyonu hareketleri ise göğüs, sırt, triceps, biceps, karın ve bacak bölgelerini çalıştırabileceksiniz. Herkesin deneyimleyebileceği en temel egzersizler ise halat çekme, yandan kalma, chest press, ab cruch, biceps curl, triceps çalışma ve bacak uzatmadır. Bu hareketlerin her birinin kaç sayıdan ve kaç setten oluşacağı konusunu dilerseniz bir eğitmenden yardım alarak belirleyebilirsiniz. Çalışma istasyonları pek çok farklı nitelikte ve boyutlarda imal edilmektedir. Dolayısıyla fiyatları arasında da büyük farklar söz konusudur. Çok fonksiyonlu yapıdaki bir ürünü özellikle göz önünde bulunduracak olursanız, sizlere pek çok egzersiz imkanını sunmasının yanı sıra çok uzun yıllar da kullanabilecek olacağınızdan, elde edeceğiniz faydayı değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerden sayısız avantaj elde edeceğiniz düşünülecek olursa, ödenecek fiyatların çok da önemli olmayacağı söylenebilmektedir. Ayrıca birçok farklı tasarım bulunmakta olup, bunlar arasında uygun fiyatlı modeller de yer alabilmektedir. Aynı işlevi gören iki benzer istasyon arasındaki fiyat farkı ise marka ile alakalıdır. Çalışma istasyonu fiyatları markadan markaya çok fark edebilmektedir. Alanında bilinen bir marka olmayan firmaların üretimlerini de güvenle tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde bütçenize ve yapmak istediğiniz spora uygun çalışma istasyon modelini rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek size uygun bir ürün çeşidini rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Sipariş verebileceğiniz ürünleri, kaliteli ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Seçim esnasında ne tür egzersizler yapmak istediğinizi ve vücut yapınızın ne türde olduğunu göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Bu ayrıntılar dışında aynı zamanda mekanlarınızda bu ürünler için ayırabileceğiniz alanları da önceden tespit etmeniz sizin için faydalı olacaktır.