Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çalışma İstasyonu

için 260 sonuç bulundu.

Çalışma İstasyonu

Zinde kalmak ve bunun için spor yapmak herkesin hayatının bir parçası olmalı. Ama vücut geliştirme ile profesyonel olarak uğraşanların daha ciddi bir program ve daha ağır egzersizler uygulaması gerekir. Arka arkaya birçok hareketi alet değiştirmeden yapmak isteyenlerin tercihi ise çalışma istasyonu.

Çalışma İstasyonu Nedir?

Çalışma İstasyonu Nedir?

Çalışma istasyonu tek bir işlevsel makineye bağlanmış bir dizi spor aletinden meydana gelir. Bu makineleri spor salonlarında sık sık görebilirsiniz. Ama evinizde yeterince yeriniz varsa da bir tane alıp koyabilirsiniz. Böylece sıra beklemek durumunda kalmazsınız çünkü spor salonlarında bu aletten genelde az sayıda bulunur. Çalışma istasyonunun dezavantajı ağır ve taşınamaz olması. Onun dışında avantajları çok daha fazla. Aslında çalışma istasyonunun ağırlığının olumlu yönü de var. Ne kadar sert hareketler yaparsanız yapın sabit kaldığı için güvenli bir egzersiz sağlar. Arka arkaya, vücudunuzda farklı bölgeleri çalıştıran birçok egzersizi yapmanıza olanak tanır. Birçok çalışma istasyonu set olarak satıldığı için ağırlık plakaları vb. parçaları ayrıca almanıza gerek kalmaz.

Çalışma İstasyonu Hareketleri

Çalışma İstasyonu Hareketleri

Ağırlık çalışma istasyonu ile yapabileceğiniz hareketler aletin çeşidine ve deneyim seviyenize bağlı. (Başlangıç seviyesindeki kullanıcılara pek hitap etmez.) Ama hemen hepsinde ağırlık kaldırmak, sırt üstü ve yüz üstü hareketler yapmak mümkün. Çalışma istasyonu hareketleri ile göğüs, sırt, omuz, biceps, triceps, bacak ve karın bölgelerini çalıştırabilirsiniz. Yapılabilecek temel hareketler arasında chest press, halatı aşağı çekme, yandan kalkma, triceps çalıştırma, biceps curl, ab cruch ve bacak uzatma bulunur. Bunların kaç sayılık kaç set halinde olacağını eğitmeninize sorabilirsiniz. Çalışma istasyonu ile evde çalışma yapıyorsanız herhangi bir şiddetli ağrı durumunda çalışmayı hemen bırakmalı, dinlenmeli veya doktora görünmelisiniz.

Çalışma İstasyonu Fiyatları<

Çalışma İstasyonu Fiyatları

Çalışma istasyonu fiyatları tahmin edebileceğiniz üzere yüksek ama içerdiği bütün egzersiz olanaklarını hesap ederseniz uzun yıllar kullanabileceğiniz bu aleti bir kere almanın aslında ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Hele de sporla veya vücut geliştirmeyle profesyonel olarak ilgileniyorsanız evinizdeki bir odada böyle bir alet olmaması zaten düşünülemez. Çalışma istasyonu satın alırken ayarlanabilir olmasına dikkat edin. Böylece aletten en üst düzeyde faydalanabilirsiniz. Kurulumu zor olabilir, o yüzden bir yetkili servisten yardım almanızı öneririz. Bunlar dışında boyunuza, kilonuza ve seviyenize uygun rahat ve güvenli bir çalışma istasyonu bulduktan sonra düzenli egzersiz yapmamanız imkansız. Dynamic çalışma istasyonu dahil Diesel Fitness, Avessa, Adidas ve daha birçok markanın çalışma istasyonlarını burada bulabilirsiniz. Daha fazla fitness ve kondisyon aleti için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Profil Kalınlığı

(27)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (40)
ve üzeri (43)
ve üzeri (44)
ve üzeri (45)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL