Kreatinler

için 325 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kreatinler

Kas geliştirme ve vücut şekillendirme için kullanılan besin takviyeleri arasında yer alan kreatin bazlı ürünler ve kreatin tozu çeşitleri ve Hardline, BigJoy, Multipower, Muscletech gibi markaların tanınmış ve en çok tercih edilen formüllerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kreatin Nedir?

Kreatin Nedir?

Kreatin vücudumuzda kendiliğinden üretilen doğal bir amino asittir. Kreatinlerin görevi kaslarımızda mevcut bulunan ATP (enerji) depolarını doldurmak ve efor gerekli olduğu durumlarda kas kuvvetinin sürekliliğini sağlamaktır. Kreatin doğada kırmızı renkte bulunmaktadır ancak doğal beslenme yoluyla sporcunun ihtiyacını karşılamaya yetmez. Bu yüzden zamanınızın büyük bölümüne spora ayırıyorsanız takviye olarak kreatin almanız son derece önemlidir. Kreatin daha fazla kas enerjisi sunduğu için performansınızı arttırarak aynı sürede daha fazla çalışabilmenize olanak sağlamaktadır. Her spor dalı için güvenle kullanılabilecek bir ürün olan kreatinleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kreatin Tozu Ne İşe Yarar?

Kreatin Tozu Ne İşe Yarar?

Pek çok atlet, sporcu ve vücut geliştirme antrenmanları yapan kişilerce performans artışı için kullanılan birçok ürün bulunmaktadır. Bunlardan biri de kreatin tozu olarak öne çıkmaktadır. Kreatin, kas kütlesini artırmak ve bedeni daha da kuvvetli hale getirmek için bu türden takviye edici ürünlerin baş bileşenlerinden olagelmiştir. Antrenman süresince yırtılan ya da hasar gören kasların kuvvetlendirilmesinde, daha fazla kas kütlesine sahip bir vücuda kavuşmada, kaslara gereken enerjiyi sağlamada kreatin tozu adı verdiğimiz takviye edici ürünlerden sıklıkla faydalanılır. Kas gelişimini hızlandırır ve aynı zamanda kasları kuvvetlendirdiği için kaslarla ilgili pek çok rahatsızlığın önlenmesine ya da tedavisine yardımcı olur. Örneğin, Parkinson hastalığı bunlardan biridir. Kan şekerini düşürdüğü için diyabet hastalığının ortaya çıkmasında önleyici görevi gördüğü de araştırmalarda dile getirilen bir özelliğidir.

Kreatin Tozu Fiyatları

Kreatin Tozu Fiyatları

Kategorimizi inceleyerek ulaşabileceğiniz kreatin tozu çeşitleri arasında aynı zamanda hediyeli setler de bulunmaktadır. Bu setler içinde anahtarlık, carnifit, karnitin, bileklik ve tablet kutusu gibi ekstra ürünler de yer almaktadır. Bu türden setler de dahil olmak üzere yalnızca kreatin tozu satın almak istiyorsanız, elbette fiyat araştırması önemli bir kısmı oluşturmaktadır. Besin takviyeleri uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Örneğin bir porsiyon kreatin tozu 5 gramdır ve 300 gramlık bir kutu kreatin tozu yaklaşık 60 seferlik kullanım içindir. Bu nedenle fiyatları süre ve performans açısından değerlendirmekte fayda olacaktır. Kategorimizde yer alan kreatin tozu çeşitleri sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Avantajlı indirimler, hediyeli ürünler ve taksit seçenekleriyle dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activa (1)
AFT (2)
Big Man (2)
Bigjoy (87)
BSN (1)
(41)
ESN (2)
Grenade (9)
Hardline (90)
Multipower (11)
Nanobolix (1)
Nutrade (6)
Nutrend (8)
Nutrever (5)
Olimp (14)
Powerlife (14)
Protech (1)
QNT (2)
Stike (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(127)
(19)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

-Aroma-

(110)
(12)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(71)
ve üzeri (96)
ve üzeri (99)
ve üzeri (99)
ve üzeri (99)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL