Protein Tozu

için 2,102 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Protein Tozu

Sporcuların, vücut geliştiricilerin ve fitness yapanların yanı sıra kas gelişimi ve güçlenmesine gerek duyanların başvurduğu protein tozu çeşitlerimiz, Hardline, Optimum Gold, Nutrade, Multipower, Optimum Nutrition gibi tanınmış protein tozu markalarının sıklıkla tavsiye edilen ürünleridir. Bu ürünleri en avantajlı protein tozu fiyatları ile satın almak için doğru adrestesiniz.

Protein Tozu Ne İşe Yarar?

Protein Tozu Ne İşe Yarar?

Ünlü sporcuların ve atletlerin gündelik antrenman rutinlerinde ve diyetlerinde besin takviyeleri kullandıkları sır değil. Bu takviyelerin başında herkesin de tahmin edeceği üzere protein tozu geliyor. Peki protein tozu nedir ve sporcular için işlevi nelerdir? Öncelikle düzenli egzersiz yapan sporcuların ve vücut geliştirme ile ilgilenen kişilerin vücudundaki kas kütlesini artırmaya yarar. Protein takviyesi toz halinde kullanılabileceği gibi kapsülleri de bulunmaktadır. Protein tozu kullanımı vücut ile iş birliği yaparak amino asitlerin üretimini ve hızlı ve etkili bir şekilde kasa dönüştürülmelerini sağlar. Ne kadar çok protein alırsanız, antrenman sonrasında kaslarınız o denli hızlı gelişir ve belirginleşir.

Protein Tozu Faydaları

Protein Tozu Faydaları

Başta peynir altı suyundan elde edilen whey protein tozu olmak üzere protein tozu kullanmanın araştırmalara dayanan farklı faydaları vardır. Protein tozu faydaları denince en başta temel amino asitleri içermesi akla gelir. Bağırsaklar tarafından kolayca emilen bu amino asitler protein alımını kolaylaştırır. Yaşla birlikte azalan kas gelişimini kuvvetlendirmek için de takviye edici gıda olarak kullanılabilirler. Fitness ve vücut geliştirme alanlarının dışında, protein tozu kullanmak kan şekeri dengesini ayarlayarak kalp hastalıklarının da önüne geçebilir. Kronik ateş ve enfeksiyon tedavisinde de faydalanılan protein tozu zararlı mı sorusuna doğru ölçekte ve aralıklarda kullanıldığında asla, yanıtını verebiliriz.

Protein Tozu Nasıl Kullanılmalıdır?

Protein Tozu Nasıl Kullanılmalıdır?

Protein tozu kullanımı ideal olarak günde 30 gram üzerinden tavsiye edilmektedir. Özellikle antrenman esnasında zorlamadan hasar gören kasların kendilerini tedavi etmesi için ideal ölçek budur. Protein tozu kilo aldırır mı diye endişeleriniz varsa, sınırlı ölçeklerde kullandığınızda kilo vermeye de yardımcıdır. Protein tozu genellikle antrenman sonrasında kullanılır. Süt ya da su ile karıştırarak protein shake yapabileceğiniz gibi, protein tozuyla yapılan kek vb. katı yiyecek tariflerini de deneyebilirsiniz. Kahvaltıda yüksek proteinli bir öğün yemek istiyorsanız, örneğin, protein tozu ile pankekler yapabilirsiniz. Kategorimizde yer alan protein tozu ve protein tozu setleri yanında protein tozu ölçeği ile birlikte satılmaktadır. Dolayısıyla her tür tarifinizde bu ölçekten faydalanarak doğru dozu tutturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Protein Türü

(492)
(163)
(55)
(43)
(39)
(11)
(8)
(7)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik Tipi

(727)
(13)
(11)
(5)
Başka bir kelime deneyin

-Aroma-

(390)
(226)
(157)
(111)
(53)
(32)
(26)
(21)
(18)
(18)
(17)
(14)
(13)
(12)
(11)
(10)
(9)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(440)
ve üzeri (566)
ve üzeri (585)
ve üzeri (589)
ve üzeri (592)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL