TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tüy Kesici & Makas

için 321 sonuç bulundu.

Tüy Kesici & Makas

Köpek bakımı deyince akla ilk gelen köpek tüy bakımı oluyor. Köpek tüy bakımı köpeklerinizin hem mükemmel görünen tüylere sahip olması hem de sağlığı açısından son derece önemlidir. Dolayısıyla köpeğinizin tüy bakımını yaparken kullandığınız köpek ürünleri de hayli önem taşımaktadır. Köpek tüy bakımı yaparken kullanılan ürünlerden biri de tüy kesici & makaslardır.

Tüy Kesici Ürünler Nelerdir?

Tüy Kesici Ürünler Nelerdir?

Köpek tüy kesici ürünler yalnızca makaslardan ibaret değil. Tüy bakımını çok daha kolay hale getiren köpek aksesuarları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; köpek tüy kesici tarak, köpek tıraş makinesi ve köpek kırkma makinesidir. Köpek tüy kesici ürünlerle minik dostunuzun tüylerini düzenli olarak kesebilir ve bakımını yapabilirsiniz. Böylece köpeğiniz tüylerinin kesilmesine sık sık ihtiyaç duyuyorsa sürekli köpek kuaförüne götürmek zorunda kalmazsınız. Bazı köpek ırklarını özellikle sıcak havalarda tüylerinden arındırılarak rahat ettirmek mümkün olabilir. Kategorimizde yer alan köpek tüy kesme ürünlerine göz atabilir ve dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz.

Köpek Makası

Köpek Makası

Köpeklerin tüylerini kesmek için en çok kullanılan tüy kesici ürünlerden biri elbette ki köpek makasıdır. Köpek makası; genelde tüm büyük ve küçük köpek cinsleri için uygun olan ürünlerdendir. Köpeklerin tüylerini inceltmek amacıyla kullanılan köpek tüy makası genellikle paslanmak çelikten üretilen kaliteli ürünlerdir. Köpek tüy makasını dikkatli olmak koşuluyla köpeklerinizin göz çevresi ve pati aralarında da kullanabilirisiniz. Pati altı ve tırnak arası tüyler için genellikle ince köpek makası tercih edilmektedir. Ayrıca köpeğinizin tüy yapısı ister yumuşak ister sert olsun köpek makasları tüm tüylerde etkilidir. Ancak köpeğinizin tüyleri keçeleşmişse makasla keserken ona zarar verebilirsiniz. Bu yüzden böyle durumlarda köpek kuaföründen yardım almanız daha doğru olacaktır.

Köpek Tıraşı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Köpek Tıraşı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Köpek tüylerini kısaltma işlemi göründüğü kadar kolay olmayabilir. Bu yüzden eğer yeteri kadar tecrübeniz yoksa bir köpek kuaföründen yardım almalısınız. Köpeklerinizin tıraş dönemini özellikle bahar aylarında havalar ısındığı zaman ya da havalar soğumadan önceye denk getirmeniz doğru olacaktır. Çünkü tüyleri kesildikten sonra birden soğuk hava ile karşılaşan sadık dostunuz hastalanabilir. Ayrıca tıraş olmak bazı köpeklerde olumsuz psikolojik etkilere yol açabilir. Tıraş olduktan sonra 2-3 gün koltuk arkalarına saklanma, iştah kesilmesi, utanması gibi belirtiler göstermesinden bunu anlayabilirsiniz. Tıraşlama ve tüyleri kısaltma ile sıcak havalarda köpeklere rahatlık sağlanmasının yanı sıra köpek tüy dökmesinin de önüne geçilmiş olur. Özellikle köpeğinizin mevsimsel olarak değiştirmesi gereken tüyler tıraş edildiğinde tüy dökülmesinin önemli ölçüde azalmış olduğunu göreceksiniz. Köpek tüy kesici ve makasların yanı sıra sadık dostunuzun bakımı ve sağlığıyla ilgili tüm ürünleri buradan görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8in1 (2)
A-Bone (1)
Acana (1)
Ada (1)
Advance (1)
Agran (2)
Aier (1)
Andis (2)
Ans (3)
Atlantik (2)
Bobo (2)
Buffer (5)
Dax (1)
(220)
Eastland (4)
FOP (1)
Garden Mix (18)
lily cat (1)
Midwest (1)
Moser (11)
Pawise (2)
Pet Style (1)
Pet Zoom (1)
PRINCO (1)
SMARTER (1)
Trixie (24)
Vixpet (1)
Zoo Smart (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (41)
ve üzeri (43)
ve üzeri (46)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL