TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşıma Altlıkları & Pedler

için 318 sonuç bulundu.

Taşıma Altlıkları & Pedler

Köpek altlıkları temelde köpeğinizin kapalı mekanda tuvalet ihtiyacını gidermesi için tasarlanan ürünlerdir; ancak çoğu köpek, tuvaletini iç mekanda yapmak yerine açık havada, yürüyüş sırasında yapmayı tercih ettiği için köpek pedleri zaman içerisinde temel kullanım amacından kayarak daha çok taşıma pedi ya da taşıma altlığı olarak kullanılmaya başlandı. Doğrusu hem köpekler, hem de köpek sahipleri bu kullanım alanından oldukça memnun görünüyor.

Köpek Taşıma Altlığı Nedir? Köpek Pedi Nedir?

Köpek Taşıma Altlığı Nedir? Köpek Pedi Nedir?

Köpek pedi ile köpek altlığının aslında temel olarak aynı anlama geldiğini söylemek mümkün. Genellikle köpeklerin taşıma çantasına ya da köpek kafesine yerleştirilmek üzere tasarlanan köpek tuvalet pedi, köpeğinizin ulaşım halindeyken çiş ve dışkı ihtiyaçlarını gidermesi için kullanılır. Kare ya da dikdörtgen şekilli olan bu su emici altlıklar, adeta bebek bezi işlevi görerek üzerine akıtılan sıvıyı emerek kokuyu da olabildiğince absorbe ederler. Taşıma sırasında kullanabileceğiniz köpek pedlerini geleneksel tuvalete çıkma yöntemi olarak da kullanmanız mümkün. Öte yandan uzmanlar, köpeği kapalı mekanda tuvalete çıkma rutinine alıştırmanın pek de sağlıklı bir süreç olmadığını vurgulamakta gecikmiyor.

Köpek Altlığı Nasıl Kullanılır?

Köpek Altlığı Nasıl Kullanılır?

Söz konusu köpek için altlık olduğunda altığın kullanımı, kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilir. Sadece köpeğinizi taşıdığınız durumlarda taşıma pedi kullanmayı planlıyorsanız tek yapmanız gereken, pedi düzgünce taşıma kafesinin ya da çantasının içine yerleştirerek üzerine köpeğinizi koymak. Pedlerin üretildiği materyal hali hazırda hayvan dostu materyaller olduğu için köpeğiniz pedi yadırgamayacaktır. Öte yandan ev içi kullanımda köpek çiş pedi kullanmayı planlıyorsanız, köpeğinizi bu sürece alıştırmak için uzunca bir dönem çaba göstermeniz gerekecektir. Her gün belirli saatlerde tuvalete çıkma seansları düzenlemeniz gerektiği gibi, köpeğinizin yeme-içme alışkanlıklarını da bu seanslar çerçevesinde programlamalı ve köpeğiniz bağımsız bir şekilde tuvalet pedine çıkmayı kendine alışkanlık edinene kadar onu düzenli olarak takip etmelisiniz. Köpek altlığını iç mekan tuvalet ihtiyacı giderme amacıyla kullanmak istiyorsanız pedi sık sık değiştirmeli, evin belirli bir alanını sadece köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için tahsis etmeli ve minik kazaların meydana gelmesi durumunda anında o alanı temizlemelisiniz.

Köpek Pedi Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek Pedi Fiyatları Ne Civardadır?

Yavru köpek pedi, taşıma altlığı, köpek regl pedi ve benzeri pek çok ürünü bu kategorimizde bulmanız mümkün. Köpek pedi fiyatları marka ve ebata göre farklılık gösterebileceği gibi, asla bütçenizi yoracak düzeyde köpek ürünlerinden olmayacaktır. Köpeğiniz için köpek pedi satın alarak yedekte tutmanız da büyük bir avantaj; zira köpeğinizi ne zaman veterinere, seyahate ya da misafirliğe götürmeniz gerektiğini bilemezsiniz. Evinizde bulunan köpek malzemeleri arasında her daim bir kutu köpek pedi bulundurmanız, acil durumlar söz konusu olduğunda hazırlıksız yakalanmanızı önler. Trixie, Pawsie, Nobby, Ferplast ve Bobo gibi kaliteli, sevilen köpek ürünleri markalarının ped ve altlıkları bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve ona dört dörtlük bir yaşam sunmak için elinizin altında olması gereken tüm malzemeler Köpek kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acana (1)
Angora (5)
Aquanic (1)
Beaphar (2)
Biolife (1)
Bobo (3)
Boni-Bone (1)
BOR-EV (1)
Buffer (2)
Captain (1)
Cleapet (1)
(180)
Eastland (5)
Ferplast (7)
Flamingo (10)
Flexi (2)
Flip (3)
Gimborn (1)
Gimcat (6)
Gimdog (7)
Lion (4)
Markapet (11)
Mydog (2)
Panda (1)
Pawise (9)
Pet Ag (2)
Pet Safe (3)
Pet Style (1)
Petcraft (2)
Petza (1)
Rinacare (1)
Strong (1)
Trixie (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (28)
ve üzeri (31)
ve üzeri (35)
ve üzeri (37)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL